nike21

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
nike21
100
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek, 25 sty 2016, 21:05
Ulubiony Alkohol: Każdy swój
Status Alkoholowy: Piwowar
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy

Post autor: nike21 »

Witajcie.

Na imię mam Michał, od trzech lat zajmuję się piwowarstwem domowym - mój ulubiony trunek na co dzień :). Z własnej produkcji próbowałem też serowarstwa. Lubię spędzać czas w kuchni, piekę swoje chleby, lubię gotować i piec. To forum przyciągnęło mnie głównie za sprawą zrobienia swojej whisky. Zarejestrowałem się już jakiś czas temu, głównie chyba właśnie za sprawą podlinkowania jakiegoś przepisu na whisky na http://www.piwo.org. Od jakiegoś czasu zgłębiam swoją wiedzę na temat destylatorów czytając forum, oglądając filmy i mam nadzieję w tym roku coś spsocić jak fundusze pozwolą. Single Malta chyba nie będę w stanie wyprodukować ale może jakąś kukurydziankę w stylu Tennessee owszem. Pozdrawiam i do usłyszenia! :)
"Czas to pieniądz, pieniądz to piwo, więc pijmy piwo bo szkoda czasu" -->https://www.piwo.org/forums/topic/17149-browar-domowy-ambrosia
promocja

Ryba64
150
Posty: 180
Rejestracja: piątek, 29 lis 2013, 17:25
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 46 razy
Re: nike21

Post autor: Ryba64 »

Obrazek przy Nicku przypadkowy?
Lubię to co naturalne
Awatar użytkownika

kouczan
10
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 15 gru 2017, 12:15
Re: nike21

Post autor: kouczan »

Hej. Do diaska. Miałem stworzone niemal identyczne powitanie i miałem je słać - nawet imię się zgadza. Świat jest jednak mały.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a46 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika

Autor tematu
nike21
100
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek, 25 sty 2016, 21:05
Ulubiony Alkohol: Każdy swój
Status Alkoholowy: Piwowar
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy
Re: nike21

Post autor: nike21 »

Ryba64 pisze:Obrazek przy Nicku przypadkowy?
taki obrazek dodaję zazwyczaj na każdym forum z którego korzystam, wraz z nickiem zresztą ;)
"Czas to pieniądz, pieniądz to piwo, więc pijmy piwo bo szkoda czasu" -->https://www.piwo.org/forums/topic/17149-browar-domowy-ambrosia
Awatar użytkownika

gaviscon
350
Posty: 383
Rejestracja: środa, 10 kwie 2013, 18:36
Krótko o sobie: Ciekawy Świata, miłośnik statków powietrznych :)
Ulubiony Alkohol: Whisky Jack Daniels
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 10 razy
Re: nike21

Post autor: gaviscon »

Witaj. Powodzenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”