czeejen

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
czeejen
20
Posty: 29
Rejestracja: poniedziałek, 5 paź 2015, 12:53
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Post autor: czeejen »

Witajcie

Mam na imię Marcin i zaraziłem się pasją psocenia parę lat temu ;D. Zacząłem od destylowania pozostałości po winach robionych przez mojego tatę, w tej chwili zajmuje się nastawami owocowymi ( jabłka, śliwki ). Planuję w najbliższej przyszłości wyrób własnego ŁYSKI ale od słodowania zboża poprzez zacieranie do destylowania i starzenia we własny sposób.

Psocę na pot stilu zbudowanym z kany na mleko ( tak aluminium - jestem świadomym użytkownikiem ), deflegmatora i chłodnicy szklanej. Dodatkiem własnej roboty jest papuga mojego autorstwa której zdjęcia są w tym poście http://alkohole-domowe.com/forum/post14 ... ml#p148758.

W planach na rozwój sprzętu mam "ALAalembik" w połączeniu z kolumną półkową o 3-4 półkach fizycznych. W najbliższym czasie przedstawię projekt do oceny w odpowiednim dziale.

Swoje wyroby wykorzystuje również trochę nie standardowo bo do polewania kamieni w saunie podczas ceremonii zapachowych, śliwowica w tym jest najlepsza- podczas ceremonii czuć świeże śliwki przechodzące w domowe powidła. Jeśli ktoś z was tak samo lubi saunowanie co psocenie to jest to miejsce by połączyć obie pasje.
Awatar użytkownika

szatajoh
200
Posty: 234
Rejestracja: niedziela, 28 paź 2012, 15:50
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Whiski i Sliwowica
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Norynberga/Zywiec
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 34 razy
Kontakt:
Re: czeejen

Post autor: szatajoh »

W mojej saunie zrobiŁem bimbrownie . Chyba dażysz w podobnym kierunku. Półkowej kolumny też się dorobiłem. Witamy w klubie pozytywnie zakręconych. :punk:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”