cineeek

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
cineeek
2
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 1 gru 2015, 01:26

Post autor: cineeek »

Hej
Zarejestrowałem się na forum, ponieważ jako gość mogłem obejrzeć tylko kilka stron, a samo forum jest bogatym źródłem informacji na wiele tematów.
Trafiłem tutaj szukając informacji jak zbudować najprościej kolumnę, która pozwoli na uzyskanie dobrej jakości destylatu - ładnych kilka wieczorów czytania i podziwiania inwencji forumowiczów.
Później przejrzałem posty na temat cukrówek ( znowu kilka wieczorów), nastawów owocowych, nalewek, drożdży a nawet wody.
Później poczytałem na temat piwa, wina.
Jest nawet dział poświęcony szybkim przekąskom :respect:
Chyba zostanę tutaj na dłużej...
alembiki

zielik93
50
Posty: 93
Rejestracja: czwartek, 30 lip 2015, 20:44
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: ziemia łódzka
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Re: cineeek

Post autor: zielik93 »

Witam serdecznie po staropolsku setą i kiszońcem :)
Wódka jak wódka smakuje jednakowo, czyli wspaniale
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4941
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 848 razy
Re: cineeek

Post autor: rozrywek »

Chciałeś tylko zasięgnąć dobrego info, a naglę cię to przygniotło. Nie przejmuj się każdemu mieszało się w głowie. Witaj serdecznie w braci. Zawsze pomagamy, ale pamiętaj, jak ktoś idzie na łatwiznę, to niestety, nie będzie lekko. Oczywiście pomożemy jak będzie trzeba. Głowa do góry. Witamy serdecznie.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”