WUJA1984

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
WUJA1984
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: sobota, 17 paź 2015, 19:53
Podziękował: 1 raz

Post autor: WUJA1984 »

Witam wszystkich kolegów mam na imię Bogusław i pochodzę z Dolnego Śląska zarejestrowałem się ponieważ chcę zacząć przygodę z własnym psoceniem do tej pory piłem wyroby teścia bądź ojca ale postanowiłem sam spróbować swoich sił przez ostatni tydzień bardzo dużo się dowiedziałem i nauczyłem teoretycznie i wiem teraz ze nie taki mają sprzet i wiedzę na temat całego procesu destylacji mam nadzieję że po praktyce na własnym sprzęcie który zakupiłem będzie mi wychodzić smaczniejsza psota pozdrawiam
alembiki
Awatar użytkownika

Szymciu
30
Posty: 47
Rejestracja: wtorek, 28 kwie 2015, 10:29
Krótko o sobie: Pokora i nauka - to czego obecnie potrzebuję :D
Ulubiony Alkohol: To com sam spreparował - musi napawać mnie dumą do tego stopnia, że się nie będę chciał dzielić!
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: WUJA1984

Post autor: Szymciu »

Powitać kolejnego zapaleńca :poklon;
A cóż to za sprzęt nabyłeś w nawiązaniu do zdobytej tutaj wiedzy....

divastion
50
Posty: 88
Rejestracja: środa, 12 lut 2014, 20:31
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy
Re: WUJA1984

Post autor: divastion »

Witamy :)

Autor tematu
WUJA1984
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: sobota, 17 paź 2015, 19:53
Podziękował: 1 raz
Re: WUJA1984

Post autor: WUJA1984 »

Destylator miedziany Thor Elite LM/OVM na kegu 30l wysokość 190 cm a samej kolumny 150 cm, wypełnienie sprężynkami pryzmatycznymi, termometr z rozdzielczością do dwóch miejsc po przecinku z dwoma punktami pomiarowymi, dwie grzałki 2kW z regulatorem mocy.
Awatar użytkownika

k.kolumb
150
Posty: 194
Rejestracja: sobota, 21 cze 2014, 00:39
Krótko o sobie: Jak się do czegoś dorwę to muszę to dokładnie poznać. Np. Ameryka
Ulubiony Alkohol: Talisker
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Podziękował: 82 razy
Otrzymał podziękowanie: 14 razy
Re: WUJA1984

Post autor: k.kolumb »

Witaj WUJA ! Postaw czasem kropkę .
Piszę starannie po Polsku. O ile daję radę.
Awatar użytkownika

dardep
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: niedziela, 7 lut 2016, 17:23
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Re: WUJA1984

Post autor: dardep »

Witaj Wuja. Też podjąłem decyzję o zakupie Thora Elite z buforem wzmacniającym i kegiem 50 l. Możesz podzielić się wrażeniami użytkownika ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”