przemu87

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
przemu87
50
Posty: 76
Rejestracja: piątek, 14 lis 2014, 04:29
Krótko o sobie: Jestem jaki jestem i nikt tego nie zmieni!
Ulubiony Alkohol: własny :-)
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Gidle
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowanie: 10 razy

Post autor: przemu87 »

Witam szanowne grono :piwo:
Intensywnie z forum korzystam już ponad rok.Kiedy mam tylko wolną chwilę to zaglądam tu i sie ciągle dokształcam, produkcję spirytusu na mojej kolumnie aabratek myślę że opanowałem bardzo dobrze - towar pierwsza klasa. :D W obecnej chwili jestem po pierwszych owocówkach jak i zacierze zbożowym wyniki mi bardzo odpowiadaja i tą drogą zamierzam podążac. Pochodzę z okolic Radomska i Częstochowy.Myślę że w nie dokońca zrozumiałych dla mnie zagadnieniach mogę liczyc na pomoc kolegów.
Pozdrawiam wszystkich Przemek.
NIE TEN PRZYJACIEL, CO CIĘ NIESIE Z KNAJPY DO DOMU, A TEN CO CZOŁGA SIE RAZEM Z TOBĄ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”