Butelki z wódki Pan Tadeusz - zakrętki

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.

Autor tematu
BAJO
5
Posty: 7
Rejestracja: środa, 6 sie 2014, 22:43

Post autor: BAJO »

Witam,
Czy ktokolwiek z Was wie gdzie mogę nabyć zakrętki do flaszek po Panu Tadeuszu 0,5 L
Chętnie odkupił bym również flaszki z zakrętkami każdą ilość.

Ale temat głównie dotyczy samych zakrętek. Nigdzie nie mogę namierzyć takiego kalibru ..
Awatar użytkownika

gr000by
2500
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 10 sty 2012, 11:32
Krótko o sobie: kombinator - to przede wszystkim
Ulubiony Alkohol: każdy zrobiony z sercem
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podziękowanie: 665 razy
Re: Butelki z wódki Pan Tadeusz - zakrętki

Post autor: gr000by »

Popytaj w miejscu jego produkcji, ale raczej nie licz, że ci odsprzedadzą butelki z zakrętkami. Nie są też produkowane zamienniki, bo rynek zbytu byłby za mały - kupisz tylko używane na rynku wtórnym od innych użytkowników tych butelek. Dodatkowo muszę cię zmartwić, bo dostępnych zakrętek do Pana Tadeusza jest w tej chwili przynajmniej 3 rodzaje (najstarsza - niska ze starym emblematem, niska z nowym fikuśnym "PT" i najnowsza - wysoka z nowym fikuśnym "PT"), a do tego występują odmiany kolorowe w przypadku wódek smakowych i nalewek (jak Aronia i Przepalany)...
Fermentować, destylować, zalegalizować!
http://www.piwo.org/topic/13642-domowa-wytwornia-debowa/ - moje przygody z piwem.

Autor tematu
BAJO
5
Posty: 7
Rejestracja: środa, 6 sie 2014, 22:43
Re: Butelki z wódki Pan Tadeusz - zakrętki

Post autor: BAJO »

Do rozlewni już dzownilem, nikt mi nie odsprzeda 150 sztuk zakrętek :)
Zatem chętnie odkupie butelki w starej wersji przeźroczystej 0,5 L z zakrętkami.
Każdą ilość, 5, 10 20 50 100 200 sztuk :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”