Dopiszmy się!

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.
Awatar użytkownika

Autor tematu
kochanek Kranei
150
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 19 kwie 2012, 21:53
Krótko o sobie: Postępuję według zasady: stalowa ręka na łagodnym sercu. Ale dzień w którym nie zrobię komuś psikusa uważam za stracony.
Ulubiony Alkohol: Moje nalewki, owocówki, czerwone wino,
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: EU
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 59 razy

Post autor: kochanek Kranei »

To chyba jedyne forum na którym nie tylko można pod wpływem a nawet jest wskazane pisać. Oczywiście, żeby P.T. Forumowicze zrozumieli. Po tych wszystkich absurdalnych, żeby nie powiedzieć poronionych pomysłach na pytania do Polaków w zapowiedzianych referendach, może zapytamy się o coś konkretnego, np czy wolno na własny użytek troszeczkę popędzić. No bo co zdrowego na umyśle psotnika obchodzi w jakim systemie wyborczym wybierzemy do Sejmu kolejnego palanta czy inną nawiedzoną starą pannę? Albo czy obce bachory trzymające kurczowo matczynej spódnicy pójdą rok wcześniej czy później do szkoły? Skoro każdy świr jest w stanie zmusić kolejnego prezydenta do ogłoszenia referendum, to dlaczego nie miałby posłuchać nas? Ciekawe tylko czy my i nasi sympatycy zebralibyśmy te .... no właśnie ile? 250 tys, milion podpisów? Ehee idę się napić.
Ostatnio zmieniony piątek, 21 sie 2015, 22:37 przez kochanek Kranei, łącznie zmieniany 1 raz.
NUNC EST BIBENDUM!
kochanek Kranei
alembiki
Awatar użytkownika

ramzol
1300
Posty: 1311
Rejestracja: poniedziałek, 18 lis 2013, 11:10
Krótko o sobie: hymm?? lubię wszystko co samemu zrobię.
Wkładam w to dużo serducha.
Staram się korzystać z życia pełnymi garściami i co chwilę
znajduję nowe hobby, zostają tylko te,
które sprawiają mi radochę.
Ulubiony Alkohol: wódki smakowe, wino wytrawne
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: poznań
Podziękował: 157 razy
Otrzymał podziękowanie: 198 razy
Re: Dopiszmy się!

Post autor: ramzol »

Twoje zdrowie ;)
Jak mogę to pomogę, ale zaznaczam byle czego nie piję.
Awatar użytkownika

HomoChemicus
400
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 12 sty 2014, 18:21
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy
Re: Dopiszmy się!

Post autor: HomoChemicus »

Polać jemu!
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota.
Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości."

A. Einstein
Awatar użytkownika

Lootzek
850
Posty: 887
Rejestracja: środa, 19 wrz 2012, 00:23
Krótko o sobie: Psotnik, dłubacz i leń patentowany.
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 97 razy
Otrzymał podziękowanie: 171 razy
Re: Dopiszmy się!

Post autor: Lootzek »

Jak już dowiodło doświadczenie, ile by tych podpisów nie było, i tak nasza "kadra" rządząca znajdzie sposób by to uwalić, jeśli inicjatywa oddolna jej nie w smak :/ Zdrówko!
Awatar użytkownika

ramzol
1300
Posty: 1311
Rejestracja: poniedziałek, 18 lis 2013, 11:10
Krótko o sobie: hymm?? lubię wszystko co samemu zrobię.
Wkładam w to dużo serducha.
Staram się korzystać z życia pełnymi garściami i co chwilę
znajduję nowe hobby, zostają tylko te,
które sprawiają mi radochę.
Ulubiony Alkohol: wódki smakowe, wino wytrawne
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: poznań
Podziękował: 157 razy
Otrzymał podziękowanie: 198 razy
Re: Dopiszmy się!

Post autor: ramzol »

Ja za to mam tak, że jak już tylko wytknę nosek za mój (własny i prywatny) mały światek to dobija mnie TV (siekiery, MOCARZE, gwałty) radio itd. Naprawdę fajnie jest znaleźć czas na to co naprawdę przyjemne, bez świata który za nami idzie. Zatrzymać się i spojrzeć na świat, rano z perspektywy łąki, która wstaje do życia w orzeźwiającym chłodzie. No ;) popijając kawkę z ogniska, bez całego tego ...
Twoje jeszcze raz :piwo:
Jak mogę to pomogę, ale zaznaczam byle czego nie piję.
Awatar użytkownika

Autor tematu
kochanek Kranei
150
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 19 kwie 2012, 21:53
Krótko o sobie: Postępuję według zasady: stalowa ręka na łagodnym sercu. Ale dzień w którym nie zrobię komuś psikusa uważam za stracony.
Ulubiony Alkohol: Moje nalewki, owocówki, czerwone wino,
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: EU
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 59 razy
Re: Dopiszmy się!

Post autor: kochanek Kranei »

No to odpijam za Wasze zdrowie czymś co się nazywa Landbier. Diabli wiedzą jak to przetłumaczyć. Piwo wiejskie? No bo prowincjonalne byłoby nie na miejscu. W każdym bądź razie bawarskie. Całkiem, całkiem... Przypomina nasze piwa. Na druciane zapięcie, jak w czasach kiedy na stojąco pod szafę wchodziłem. Piwo, bo muszę uzupełnić płyny po ciężkiej pracy w ogrodzie. Wolałbym czymś szlachetniejszym ale piwo chodziło za mną cały dzień. Ale do rzeczy. Ja to tak ironicznie, jak to w moim zwyczaju. Ale podoba mi się ramzolowe dumanie. Kiedy rano skosiłem trawę w moim sadzie a po południu zebrałem grabiami prawie siano i rozłożyłem je wokół niektórych drzewek dereniowych, to na chwilę się wyłączyłem, szczególnie że w przerwie rzuciłem na ruszt papryki na filety w zalewie czosnkowej, cukinie bez przypraw, bo dopiero potem wystarczy śól morska i łososia marynowanego tylko w oleju i soku cytrynowy. Dopiero kiedy gorący trafił na stół, położyłem na niego masło lubczykowe. Pyszne wyszło a co zostało zjadliśmy na zimno na kolację. Ramzolku kochany, masz rację: chromolić ten dziwny świat, korzystać z chwili, cieszyć się kawą z ogniska i dojrzewających dereni. Ostani łyk za Was,
NUNC EST BIBENDUM!
kochanek Kranei
Awatar użytkownika

ramzol
1300
Posty: 1311
Rejestracja: poniedziałek, 18 lis 2013, 11:10
Krótko o sobie: hymm?? lubię wszystko co samemu zrobię.
Wkładam w to dużo serducha.
Staram się korzystać z życia pełnymi garściami i co chwilę
znajduję nowe hobby, zostają tylko te,
które sprawiają mi radochę.
Ulubiony Alkohol: wódki smakowe, wino wytrawne
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: poznań
Podziękował: 157 razy
Otrzymał podziękowanie: 198 razy
Re: Dopiszmy się!

Post autor: ramzol »

Komary, bezrybie, deszcz chwilami, wesele jakieś 3 km dalej :cry: materac z którego uchodzi powietrze, wędkarze z głośna muzyką :cry: po sąsiedzku, osy itd. :cry: :cry: :cry:
Kawa z ogniska, pierś kurczaka grilowana nad żarem z ogniska, kiełbaska, ogórki w zalewie, miłe towarzystwo, śmiech i cytrynówka ;) Naprawdę warto wyłączyć telefon i odciąć się od wszystkiego ;)
Jak mogę to pomogę, ale zaznaczam byle czego nie piję.
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4905
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: Dopiszmy się!

Post autor: rozrywek »

I jeszcze ziemniaki ze zsiadłym mlekiem.

To ja za to wznoszę kielich słuszny domowej roboty prawdziwą Borovicką prosto z Słowacji.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

Autor tematu
kochanek Kranei
150
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 19 kwie 2012, 21:53
Krótko o sobie: Postępuję według zasady: stalowa ręka na łagodnym sercu. Ale dzień w którym nie zrobię komuś psikusa uważam za stracony.
Ulubiony Alkohol: Moje nalewki, owocówki, czerwone wino,
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: EU
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 59 razy
Re: Dopiszmy się!

Post autor: kochanek Kranei »

I mi powoli przechodzi ochota na śledzenie bezhołowia po tej czy po tamtej stronie Odry. Prowadzę otwartą wojnę z dzikimi królikami. Krecika złapałem ale wywiozłem pod las i wypuściłem. Ale najważniejsze, że u mnie na dobre zaczęło się, bo derenie opadają. Z wrodzonego lenistwa ustawiam siatki przecigradowe i pod wieczór zbieram miseczką, myję, rozgniatami i zamrażam. Ja dziś na szybcika zaserwowałem podsmażane cycuszki indycze z makaronem wstążkowym, porami, marchwią, czosnkiem i Thai-bazylią, którą sobie w doniczkach hoduję. Pychota nad pychotami! Czego się wieczorem napiję, jeszcze nie wiem, wprzódy muszę derenie zebrać.
NUNC EST BIBENDUM!
kochanek Kranei
Awatar użytkownika

Azbest123
30
Posty: 36
Rejestracja: sobota, 22 lis 2014, 19:16
Ulubiony Alkohol: mam charakter odkrywcy ,próbuje wszystkiego
Status Alkoholowy: Drinker
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy
Re: Dopiszmy się!

Post autor: Azbest123 »

Dopisuje się do ustawy o pędzeniu na własny użytek. Swojego czasu Palikot chciał taką ustawę wprowadzić, ale on zrobi wszystko dla poparcia więc jego deklaracji nie traktuje poważnie. Moim zdaniem żaden rząd tego nie wprowadzi ani lewy ani prawy a tym bardziej centrum bo to są gigantyczne wpływy do budżetu. Na szczęście organy państwa nie widzą tego, albo udają, że nie widzą i to daje nadzieje na przyszłość naszego hobby, ale nigdy nie wiadomo czy nie zrobią krucjaty takiej jak na dopalacze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”