Znaleziono 4 wyniki

autor: Termometr91
poniedziałek, 18 mar 2019, 09:06
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Zimne palce pierwszy raz
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5364

Re: Zimne palce pierwszy raz

Dziwne te wasze odpowiedzi ale Ok. Mi się nigdzie nie spieszy nie chce osiągów 100% i wiem, że ten sprzęt jest już przestarzały, ale dla mnie wystarczający. Chciałem się tylko dowiedzieć czy taki szybki odbiór to normalna rzecz czy nie, a główne pytanie dla mnie to dlaczego pierwsze pół litra nie śm...
autor: Termometr91
niedziela, 17 mar 2019, 21:01
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Zimne palce pierwszy raz
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5364

Re: Zimne palce pierwszy raz

Postaram się opisać wszystko dokładniej. Wspomnę ze forum czytałem i to dużo nie wszystko do końca jest dla mnie zrozumiałe wiec postanowiłem zacząć robić i poprostu nauczyć się jeszcze bo myślę ze bez praktyki sama teoria nic nie da. Mój sprzęt jest grzany na normalnej kuchence gazowej. Posiadam 5 ...
autor: Termometr91
niedziela, 17 mar 2019, 18:27
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Zimne palce pierwszy raz
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5364

Re: Zimne palce pierwszy raz

60mm a wysokość 1,8metra, kanka 25litrów. Właśnie jakoś szybko i to mnie dziwi ze ciagle było ponad 90%.
autor: Termometr91
niedziela, 17 mar 2019, 17:22
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Zimne palce pierwszy raz
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5364

Zimne palce pierwszy raz

Dzien dobry, witam :) Panowie po około 3 latach (nie spieszyło mi się) zbudowałem moja kolumnę z zimnymi palcami, zanim ją zbudowałem to stała ju się przestarzałym sprzętem bo teraz używacie Aabratka, ale już zbudowałem to i jestem szczęśliwym posiadaczem własnego sprzętu. Teraz taka sprawa poczytał...

Wyszukiwanie zaawansowane