Znaleziono 4 wyniki

autor: takra
wtorek, 27 lip 2021, 01:41
Forum: Przywitaj Się!
Temat: takra
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2207

Re: takra

Nie jestem tutaj mile widziany, z powodu mojego ułomnego stylu pisania, nakazano mi dostosować się do regulaminu, a ja bidulek jak słyszę nakaz to mam zaraz odruch wymiotny, nawet przed spożyciem, dziękuję za miłe przyjęcie mnie w Waszym towarzystwie, ale muszę podziękować i się wynieść, zrobię z cz...
autor: takra
niedziela, 25 lip 2021, 21:27
Forum: Przywitaj Się!
Temat: takra
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2207

Re: takra

Cześć ! Jeszcze jeden dow cipny lingwista, czy Ty masz świadomość że forma Twojego nicka "wersaliki" to jest krzyk i te trzy dziewiątki z kabały, mam nadzieję że się dobrze trzymasz, my tu na wschodzie powinniśmy się wspierać, sanskrytu nie znam, ale przesiedziałem na krawężniku w Indiach ...
autor: takra
czwartek, 22 lip 2021, 20:42
Forum: Przywitaj Się!
Temat: takra
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2207

Re: takra

Panie......... nie denerwuj pan starego zecera, mój nick to takra z małej litery, bez "i" w środku, rurek nie mam zamiaru prezentować, a jak przygotuje "bańki" do pokazu, to je wstawię, na ten czas mam tylko dwie, a będzie ich więcej.
takra
autor: takra
czwartek, 22 lip 2021, 02:30
Forum: Przywitaj Się!
Temat: takra
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2207

takra

Witam fachowców ! Będę Was prosił o pomoc przy budowie alembika, nazbierałem trochę różności miedzianych i z tego towaru mam zamiar coś zmajstrować, nie lubię specjalnie rektyfikatow, a destylaty mają moim zdaniem coś do zapropowania w smaku i woni, stąd mój wybór, mam dwie "bańki" fi 220m...

Wyszukiwanie zaawansowane