tadele

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
tadele
1
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 14 wrz 2020, 08:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 2 razy

Post autor: tadele »

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie.
Dawno, dawno temu pożyczyłem kanę do psocenia i jeden jedyny raz z wielkim poświęceniem udało mi się zrobić coś ala calvados. Ponoć wyszedł bardzo wykwintny. Stwierdziłem, że to nie dla mnie. Minęło 30 lat i dojrzałem do decyzji spróbowania jeszcze raz.
Powód oczywisty - jak większość coś tam robię z tym płynem, którego to forum dotyczy. W moim przypadku są to różnego rodzaju nalewki, a do tego jeszcze żona ma swoje hobby, w którym również jest używany ten produkt - zielarstwo.
Od tygodnia codziennie przeglądam to forum (wiem, wiem , że to za mało) i stwierdziłem, że nadszedł czas na zaopatrzenie się w aparaturę, która pozwoli mi uzyskać produkt wysokiej jakości.
Jeszcze raz pozdrawiam

patrzal
250
Posty: 280
Rejestracja: środa, 25 gru 2019, 21:38
Krótko o sobie: Γνῶθι σεαυτόν
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy
Re: tadele

Post autor: patrzal »

Witaj na forum!
Możliwe, że już to widziałeś, ale podrzucę ci posty zbiorcze z linkami do tematów "podstawowych":
https://alkohole-domowe.com/forum/kompe ... 17383.html
https://alkohole-domowe.com/forum/porad ... 21549.html
Z wyborem generalnie się nie spiesz, poczytaj, pomyśl, czego będziesz potrzebował, czy czegoś na neutralny spirytus do nalewek, czy raczej czegoś do smakowych wódek owocowych i zbożowych?
W moim zawodzie krąży takie przewrotne powiedzenie, że "kilka tygodni spędzonych w laboratorium pozwala zaoszczędzić kilka godzin spędzonych w bibliotece" i to pozostawię pod rozwagę ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”