Znaleziono 5 wyników

autor: survivol
piątek, 3 kwie 2020, 13:15
Forum: Po Godzinach
Temat: Inteligentny dom
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 4235

Re: Inteligentny dom

Mam fibaro i nie jestem zadowolony z ich produktów, poszukaj sobie firmy SONOFF, podczas remontu czy budowy to wiadoma sprawa, że lepiej przeciągnąć kable i później podłączyć, ale jeżeli ktoś chce później dodać nowe urządzenia to lepiej korzystać z WIFI niż ZWAVE.
autor: survivol
piątek, 3 kwie 2020, 12:51
Forum: Po Godzinach
Temat: Raspberry Pi 4-opinie
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2386

Re: Raspberry Pi 4-opinie

Ogólnie do takich rzeczy nie polecam Ci RP4, nie sądzę byś był z tego zadowolony, to jest fajne, ale do innych projektów, lepiej kup po leasingowy sprzęt typu all-in-one, polecam firmę AMSO, jak będziesz kupował to minimalna ilość RAM to 8GB 
autor: survivol
czwartek, 2 kwie 2020, 18:39
Forum: Przepisy na Nalewki i Likiery
Temat: Wisielec Sycylijski
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3481

Re: Wisielec Sycylijski

Fajny patent z tym wisielcem, ale nie boisz się jakiś niepożądanych posmaków metalicznych?
autor: survivol
czwartek, 2 kwie 2020, 11:31
Forum: Przywitaj Się!
Temat: survivol
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1764

Re: survivol

rozrywek jestem w trakcie robienia ;) udało mi się dostać ~5kg od klienta :D fuksem, już przy 2 zlaniu znad osadu już wybornie smakuje i łezka się kręci, bo muszę oddać 2 buteleczki. 
autor: survivol
środa, 1 kwie 2020, 15:23
Forum: Przywitaj Się!
Temat: survivol
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1764

survivol

Witam, mieszkam w UK. Od 4 lat zajmuje się winami i trochę pobawiłem się z nalewkami, z win mam spora kolekcje, kilka pozycji ciekawszych, które robiłem: -z kawy -z kiwi (mega fajne) -ananasowe <- super zaskoczyło mnie :) -różne owocowe (truskawka, malina, wiśnie, jabłka, czarna porzeczka moje ulubi...

Wyszukiwanie zaawansowane