Sterownik procesu destylacji - mycia - napełniania.

Przyrządy pomiarowe, ich montaż i zastosowanie odczytów w procesach destylacji. Regulacja procesów.

Autor tematu
dark113
30
Posty: 39
Rejestracja: środa, 31 mar 2010, 02:06
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podziękowanie: 8 razy

Post autor: dark113 »

To nie jest takie proste - aby opisać wszystkie warunki i kroki musiał bym napisać małe wypracowanie tutaj. Jest dużo zależności i dużo zmiennych które program wykonuję.
promocja

rastro
2500
Posty: 2557
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 297 razy
Re: Sterownik procesu destylacji - mycia - napełniania.

Post autor: rastro »

Koledze nie chodziło o pełny algorytm działania. Na początek warto wystartować z tak zwanego wysokiego poziomu abstrakcji. Powiedzmy dzielimy proces na etapy

1. Rozgrzewanie
2. Stabilizacja
3. Odbiór przedgonu
4. Odbiór serca
5. Odbiór pogonu

Oczywiście nieco bardziej szczegółowo, ale bez przesady. Opis nawigacji po menu na dobry początek wydaje się być zbędny.
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett

martilion
50
Posty: 56
Rejestracja: środa, 28 sie 2013, 20:37
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 3 razy
Re: Sterownik procesu destylacji - mycia - napełniania.

Post autor: martilion »

Oooo ! - widzę że i tutaj Pan rastro się bardzo udziela ! Jak zwykle jego zacietrzewienie budzi Ktoś z inwencją i pomysłem. Jak zwykle krytycznie i jak zwykle na stanowisku i jak zwykle rozmydla główny temat. Z ciekawości przeczytałem cały wątek i zauważam że mam alergię na tego gościa. Kiedyś opisałem swój sterownik i rastro wyprowadził mnie z równowagi. Jest cierpliwym trolem ! Mam pewne podejrzenia że to taka forumowa bojówka pewnego Znanego i Szanowanego Konstruktora który to spie...... mi mój sterownik i musiałem go sam od nowa zbudować.

rastro
2500
Posty: 2557
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 297 razy
Re: Sterownik procesu destylacji - mycia - napełniania.

Post autor: rastro »

Brawo... panie archeolog. Ten temat jest starszy nawet od tych Twoich żali na pewnego konstruktora. Dla Twojej wiadomości, nie mam z nim absolutnie nic wspólnego, jednakowoż jestem uczulony na wszelkie kombinatorstwo i krętactwo. Zarówno w tym wątku, jak i w Twoim temacie z żalami jaki to ten konstruktor jest do bani.
martilion pisze:Mam pewne podejrzenia że to taka forumowa bojówka pewnego Znanego i Szanowanego Konstruktora który to spie...... mi mój sterownik i musiałem go sam od nowa zbudować.
A tam pisałeś że to nie miał być publiczny lincz, a tutaj znowu zaczynasz - ach...

Nie wiem może to taka moja przypadłość, może jestem przewrażliwiony, może zwyczajnie jestem malkontentem - ale skoro zostałem wywołany to poczułem się do odpowiedzi - bo jaki inny cel miał ten post?.
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett

martilion
50
Posty: 56
Rejestracja: środa, 28 sie 2013, 20:37
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 3 razy
Re: Sterownik procesu destylacji - mycia - napełniania.

Post autor: martilion »

Wiedziałem ! Hahaha ! Archeolog-srolog, co to ma do rzeczy że czytam stare posty ? Bardziej na rzeczy jest to że gdzie nie trafiłem na Twojego nicka to zamiast przeczytać 2 strony czegoś ciekawego, muszę najpierw przebrnąć przez 6 stron gęgania i biadolenia Pana rastro. O to tu chodzi ! Zobacz co zrobiłeś z tym tematem - tłumaczenia, przeprosiny, odszczekiwanie, literówki, aaaaa o czym był główny wątek..... zapomniałem ! ZAPOMNIAŁEM - rozumiesz ?

(nie odpisuj bo spodziewam się czegoś o słabej pamięci lub innej szkolnej gadki)
Ostatnio zmieniony środa, 17 paź 2018, 10:34 przez martilion, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7298
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Re: Sterownik procesu destylacji - mycia - napełniania.

Post autor: radius »

Koledzy, swoje żale uzewnętrzniajcie na PW. W tym temacie koniec osobistych przepychanek :x
SPIRITUS FLAT UBI VULT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontrola procesu destylacji”