Kupię/Sprzedam. Oddam/Przyjmę. Szukam. Zamienię. Tu możecie wystawiać swoje przedmioty na sprzedaż lub szukać brakującego sprzętu. Targowisko to miejsce dla każdego, kto chce coś kupić lub sprzedać lub coś znaleźć.
Regulamin forum
1. Umieszczamy tu tylko krótkie ogłoszenia o kupnie, sprzedaży bądź innej formie wymiany towaru.

2. Posty/tematy będą automatycznie kasowane po trzech tygodniach (21 dni) od napisania!

3. Ogłoszenia mogą zamieszczać wszyscy zarejestrowani użytkownicy.

4. Mile widziane fotki przedmiotów, które chcecie kupić bądź sprzedać.

5. Każde ogłoszenie koniecznie w nowym/osobnym temacie! (Chodzi o porządek i przejrzystość aukcji)
Nazywając temat z ogłoszeniem, postępujcie według następujących zasad:
wzór: [PREFIX] Nazwa przedmiotu
przykłady: [SPRZEDAM] chłodnica szklana 40cm, [ODDAM] metr rurki miedzianej, [KUPIĘ] bule do wina 35 litrów, [ZAMIENIĘ] Siekierkę na kijek

6. Wystawiający i zainteresowany dogadują się miedzy sobą.

7. Obowiązuje zakaz sprzedaży artykułów alkoholowych.

8. Wyłączenie z odpowiedzialności! Administracja forum AD nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wystawione przedmioty, ich stan techniczny, ewentualne niebezpieczeństwo na jakie mogą narazić one użytkowników forum oraz inne okoliczności nieprzewidziane w wykorzystaniu tychże przedmiotów. Nie bierzemy odpowiedzialności także za nierzetelnych, nieuczciwych użytkowników forum. Prosimy jednak o zgłaszanie oszustów, pomoże to w przyszłości uniknąć nieprzyjemności innych użytkownikom.

Autor tematu
kooalla
50
Załączniki
[sprzedam] Mufę + triclamp 2 cale

Postautor: kooalla » czwartek, 8 lis 2018, 17:36

Witam,

zostało mi złącze skręcane z wspawanym Tri Clamp 2 cale, można go użyć do zamocowania np. grzałki w kegu bez spawania.

W komplecie złącze, obejma Tri clamp, uszczelka tri clamp, uszczelka i nakrętka do mufy.

Całość wykonana z stali 304.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cena jaka mnie interesuje to 120 zł za komplet, wysyłka 12 zł paczkomat.

Czas wysyłki natychmiast po wpłacie.

Pytania na priv.

Rabaty dla użytkowników forum AD w sklepie po podaniu loginu z forum!
Awatar użytkownika

.Gacek
100
Krótko o sobie: Działkowiec, pasjonat motoryzacji, silniki V6 i V8 pożerające ogromne ilości etyliny to muzyka dla moich uszu... A co do muzyki to pełna różnorodność od Pink Floyd, Led Zeppelin, Deep Purple po manieczki Westbama, Tomcrafta i dobry house. Uwielbiam zasypać licząc co ile sekund pyka woda w rurce fermentacyjnej...
Ulubiony Alkohol: Mój własny a'la stoli salted caramel
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Załączniki
Re: [sprzedam] Mufę + triclamp 2 cale

Postautor: .Gacek » niedziela, 11 lis 2018, 13:31

Witaj.
Proponuję 100 zł plus paczkomat.
Jeżeli się zgodzisz to puść mi dane do przelewu na PW.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam Gacek.

Wróć do „Targowisko”