[Sprzedam] destylator, zbiornik z płaszczem, aabratek

Kupię/Sprzedam. Oddam/Przyjmę. Szukam. Zamienię. Tu możecie wystawiać swoje przedmioty na sprzedaż lub szukać brakującego sprzętu. Targowisko to miejsce dla każdego, kto chce coś kupić lub sprzedać lub coś znaleźć.
Regulamin forum
1. Umieszczamy tu tylko krótkie ogłoszenia o kupnie, sprzedaży bądź innej formie wymiany towaru.

2. Posty/tematy będą automatycznie kasowane po dwóch tygodniach (14 dni) od napisania!

3. Ogłoszenia mogą zamieszczać wszyscy zarejestrowani użytkownicy.

4. Sprzedając przedmiot umieść: zdjęcia, minimalny opis oraz cenę, są to dane obowiązkowe, ogłoszenia bez nich będą kasowane.

5. Każde ogłoszenie koniecznie w nowym/osobnym temacie! (Chodzi o porządek i przejrzystość aukcji)
Nazywając temat z ogłoszeniem, postępujcie według następujących zasad:
wzór: [PREFIKS] Nazwa przedmiotu
przykłady: [SPRZEDAM] chłodnica szklana 40cm, [ODDAM] metr rurki miedzianej, [KUPIĘ] bule do wina 35 litrów, [ZAMIENIĘ] Siekierkę na kijek

6. Wystawiający i zainteresowany dogadują się miedzy sobą.

7. Obowiązuje zakaz sprzedaży artykułów alkoholowych.

8. Obowiązuje zakaz sprzedaży ciągłej (stałej i regularnej). Ogłoszenie powinno dotyczyć jednego lub maks. kilku sztuk danego przedmiotu i mieć znamiona sprzedaży okazjonalnej. Osoby prowadzące stałą sprzedaż odsyłamy na portale ogłoszeniowe (olx.pl,sprzedajemy.pl).

9. Wyłączenie z odpowiedzialności: Administracja forum AD nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wystawione przedmioty, ich stan techniczny, ewentualne niebezpieczeństwo na jakie mogą narazić one użytkowników forum oraz inne okoliczności nieprzewidziane w wykorzystaniu tychże przedmiotów. Nie bierzemy odpowiedzialności także za nierzetelnych, nieuczciwych użytkowników forum. Prosimy jednak o zgłaszanie oszustów, pomoże to w przyszłości uniknąć nieprzyjemności innych użytkownikom.

10. Ogłoszenia naruszające regulamin będą usuwane.

Autor tematu
kubaaa
2
Podziękował: 1 raz

Post autor: kubaaa »

Witam
Sprzedam destylor, głowica aabratek, wypełnienie sprężynki pryzmatyczne, bufor, dwa zbiorniki jeden z płaszczem i mieszadłem, drugi zbiornik bez płaszcza, grzanie elektryczne ze sterownikiem wi-fi, pełen automat, dodatkowo kolumna półkowa.
Rozmiar kolumny 63.5
Pojemność zbiorników ok.60l
Sprzęt bardzo mało używany, jak nowy.
Sprzedaje jako komplet
Cena: 8tys
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony środa, 7 lut 2024, 19:54 przez kubaaa, łącznie zmieniany 1 raz.
alembiki

piotrrek02
10
Podziękował: 6 razy
Re: [Sprzedam] destylator, zbiornik z płaszczem, aabratek

Post autor: piotrrek02 »

Wiem, że ogłoszenie dotyczy całości, ale jeżeli rozważałbyś sprzedaż osobno to zbiornikiem z płaszczem i kolumną półkową byłbym zainteresowany.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 12 lut 2024, 18:12 przez piotrrek02, łącznie zmieniany 1 raz.

burczas
50
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Ze słodyczy najbardziej smakuje mi piwo i wódka
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Post autor: burczas »

No to ja był bym zainteresowany samą głowicą ze skraplaczem i ewentualnie katalizatorem pod tymi półkami.
Ostatnio zmieniony środa, 14 lut 2024, 11:39 przez burczas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Mrooq
250
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 28 razy

Post autor: Mrooq »

To jak już tak rozbijamy koledze zestaw, który sprzedaje w całości, to ja bym zakupił tego szklanego OLM-a😜
Kaca po ostrej imprezie masz wtedy jak bardziej pamiętasz muzykę której słuchałeś, niż kobiety z którymi tańczyłeś.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Targowisko”