Silniczek wibracyjny i wyłącznik czasowy cykliczny

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.

Autor tematu
boxer1981228
1000
Posty: 1032
Rejestracja: czwartek, 25 wrz 2014, 17:30
Ulubiony Alkohol: Czysta
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Naas
Podziękował: 259 razy
Otrzymał podziękowanie: 179 razy

Post autor: boxer1981228 »

Witam grupowiczów, jako że ja na elektronice znam się jako tako to może ktoś pomoże.
Chcę sobie podłączyć taki silnik wibracyjny 12V 8500RPM https://www.aliexpress.com/item/1005002 ... Y3UuV&mp=1 do takiego wyłącznika czasowego cyklicznego: https://www.aliexpress.com/item/1005001 ... 5e5bOvaZch będzie to razem współpracować? Oczywiście jeszcze pod zasilacz 12V :). Chciałbym żeby silnik załączał się na kilkanaście sek co kilka minut.
alembiki

wawaldek11
2500
Posty: 2914
Rejestracja: niedziela, 14 lis 2010, 22:18
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem, który ma więcej radości z dawania niż z brania.
Ulubiony Alkohol: niepospolity i najlepiej bez banderolki; poszukiwania ciągle trwają...
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Puszcza Goleniowska
Podziękował: 159 razy
Otrzymał podziękowanie: 298 razy
Re: Silniczek wibracyjny i wyłącznik czasowy cykliczny

Post autor: wawaldek11 »

Powinno zadziałać.
Dymogenerator? Ostatnio wypróbowałem przegrodę w zasypie i było lepiej - nie zawieszały się. Ale silniczek podobny już dwa lata czeka i timer też ;)
Pozdrawiam,
Waldek

Autor tematu
boxer1981228
1000
Posty: 1032
Rejestracja: czwartek, 25 wrz 2014, 17:30
Ulubiony Alkohol: Czysta
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Naas
Podziękował: 259 razy
Otrzymał podziękowanie: 179 razy
Re: Silniczek wibracyjny i wyłącznik czasowy cykliczny

Post autor: boxer1981228 »

Dokładnie tak, do dymogeneratora. Mam jeden kupny i działa od 3 lat bez zarzutu włączasz i zapominasz że się wędzi :) Kumpel mnie poprosił o zbudowanie takiego. Temat w sumie już ogarnięty. Dokupiłem jeszcze do tego rezystor cementowy 5W 8.2 ohm żeby nie spaliło silnika. Trzeba będzie ogarnąć tylko prostą obudowę :) W planie puszka elektryczna przykręcana obejmą do dymogeneratora jak rynna ;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 29 gru 2022, 22:32 przez boxer1981228, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”