Znaleziono 6 wyników

autor: Sadko
piątek, 10 kwie 2020, 13:01
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Co na początek mojej przygody?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 7149

Re: Co na początek mojej przygody?

Nie pozwolili mi założyć nowego tematu więc napiszę tutaj. Zdecydowałem się, że jak kupić coś to lepiej od razu zainwestować w coś porządnego niż później wymieniać więc padło na aabratek. Mam na oku taki sprzęt: https://allegro.pl/oferta/destylator-30-50-l-aabratek-elektryczny-wziernik-2-8384554437?...
autor: Sadko
piątek, 3 kwie 2020, 14:28
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Co na początek mojej przygody?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 7149

Re: Co na początek mojej przygody?

To nie bardzo widzę możliwość dogadania się. Z tych propozycji, które przedstawiłeś i swoich oczekiwań (czyli pędzenie cukrówki) nie nadaje się nic. Tzn - na wszystkim przedystylujesz, ale żaden z tych destylatorów nie jest dobrą opcją do cukrowych nastawów. Ale jak się koniecznie upierasz, żeby ci...
autor: Sadko
piątek, 3 kwie 2020, 12:08
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Co na początek mojej przygody?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 7149

Re: Co na początek mojej przygody?

A ja napiszę to co napisałem wyżej, przy cenach miedzi w uk i tym bardziej podczas lockdownu gdzie większość sklepów jest zamkniętych nie opłaca mi się robić samemu. Metr rurki miedzianej 28 mm potrafi kosztować 10 funtów, wszystkie łączenia, kolanka i śruby wyniesie mnie 100 za samą kolumnę plus ga...
autor: Sadko
piątek, 3 kwie 2020, 10:11
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Co na początek mojej przygody?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 7149

Re: Co na początek mojej przygody?

Dwa dni temu przerabiałem podobne dylematy... Z tych 3 do twoich celów żaden... jeśli coś z nich bardzo chcesz kupić to 1 - ale jak koledzy pisali ani się to nie nadaje do cukrówki ani nie jest tanie (sam zrobisz bo to bardzo proste) ani rozwojowe a w kolejnym kroku i tak będziesz zmieniać zbiornik...
autor: Sadko
czwartek, 2 kwie 2020, 21:42
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Co na początek mojej przygody?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 7149

Re: Co na początek mojej przygody?

Ekspertem nie jestem bo sam dopiero czekam na swoją pierwszą maszynę, ale z tych wszystkich ten pierwszy tylko jako tako wygląda. Ale jak byś dorzucił stówkę PLN to już możesz sobie pozwolić na coś takiego: https://destylatorymiedziane.pl/pl/destylatory-proste/164-destylator-prosty-pot-still-590722...
autor: Sadko
czwartek, 2 kwie 2020, 16:56
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Co na początek mojej przygody?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 7149

Co na początek mojej przygody?

Witam. Chcę zacząć zabawę w destylację tylko nie wiem jaki sprzęt wybrać. Będę robił nastawy cukrowe ale nie wiem czy w przyszłości nie będę chciał pójść w np owocowe. Ważne jest że mieszkam w UK i przy obecnej epidemii dostawy z pl mogą być utrudnione chyba że jest coś co mógł bym zamówić z pl ale ...

Wyszukiwanie zaawansowane