Regulatory drgranatta

Złomowisko, w którym będą skasowane posty.
Regulamin forum
Pełna zawartość tego działu widoczna tylko dla moderatorów i administratorów.

Autor tematu
jpiwek
300
Posty: 310
Rejestracja: środa, 19 mar 2014, 12:43
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Post autor: jpiwek »

Może ktoś mi wyjasnic jaki punkt regulaminu zlamałem i dlaczego moje posty są usuwane? Cenzura na forum? Pan doktor nie chce się przyznać skąd bierze woltomierze za 35zł?

http://www.aliexpress.com/item/20A-Digi ... 79925.html

Obrazek
Awatar użytkownika

drgranatt
1900
Posty: 1909
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2009, 11:04
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Nemiroff Smorodina
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: 3-city
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 208 razy
Re: Regulatory drgranatta

Post autor: drgranatt »

jpiwek pisze:Może ktoś mi wyjasnic jaki punkt regulaminu zlamałem i dlaczego moje posty są usuwane? Cenzura na forum? Pan doktor nie chce się przyznać skąd bierze woltomierze za 35zł?
Jak zauważyłeś to zniknęły wszystkie posty od pewnego momentu, również moje, które prawdopodobnie w ocenie administracji nie odnosiły się do treści tematu. Moim zdaniem żadnej cenzury nie ma tylko musisz uważać na to co piszesz bo na forum jest informacja od administracji, że posty mogą znikać jeśli nie spełniają zasad regulaminu, pisane są niechlujnie itp. a tylko zaśmiecają forum. Lądują w śmietniku. Przytrafiło mi się to już kilka razy więc nie obarczam tym cenzury.
A jeśli chodzi o woltomierze to pan doktor nie musi informować Ciebie skąd i za ile je bierze.

Jeśli teraz ktoś z administracji uzna, że znowu następuje zaśmiecanie to i te posty wylądują w śmietniku.
"最不喜欢的粗鲁所持的以及各种各样的虚伪的混蛋。"
http://alkohole-domowe.com/forum/regulatory-drgranatta-t6000.html

boxer1981228
1000
Posty: 1032
Rejestracja: czwartek, 25 wrz 2014, 17:30
Ulubiony Alkohol: Czysta
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Naas
Podziękował: 259 razy
Otrzymał podziękowanie: 179 razy
Re: Regulatory drgranatta

Post autor: boxer1981228 »

Dużo się zmieniło odkąd jestem na forum, dawniej można się było spokojnie wypowiadać na forum i nie było kasacji postów. Teraz jestem 100% przekonany, że jak bym powstawiał linki do innych sklepów internetowych niż AD to zaraz by było larmo na sto fajerek i spam na poczcie jak to miało miejsce ostatnim razem. Zresztą można już zaobserwować migrację z czarnego na białe, poszło kilka osób po tym jak się im doradzało zacieranie słodem w 74 stopniach, albo odrzuca pierwsze posty nowych. Na białym dostają możliwość pisania od pierwszego postu co za tym idzie i odpowiedzi maja szybciej. Nie faworyzuje białego ale pod tym względem jest dużo lepsze. Już nie wspomnę o błękitnym gdzie można pisać co się chce.
Awatar użytkownika

lesgo58
5000
Posty: 5230
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwie 2011, 13:31
Krótko o sobie: "...coqito ergo sum..."
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Land Krzyżaków. Pogranicze Prus wschodnich.
Podziękował: 1292 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy
Re: Regulatory drgranatta

Post autor: lesgo58 »

Życie. Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził...
Znam każde z tych 3 forów. I mam o każdym swoje odmienne zdanie. Na każdym są klimaty, które mi odpowiadają, i są takie, które mi przeszkadzają. Ale niestety na wszystkich tych 3 forach jestem tylko gościem. Zapisując się zaakceptowałem regulamin. Ot i wszystko. I nie ma co narzekać, że znikają posty. Pewnie były powody.
Co znaczy, ze ktoś przeszedł na inne forum...? Moim zdaniem nic. jJa też na początku byłem obecny tylko na tym, później przez długi czas byłem obecny tylko na tamtym. Teraz udzielam się tak mniej więcej po równo na obydwóch. Bo obydwa fora się uzupełniają. Białe rości sobie pretensje do bycia elitarnym (moim zdaniem nie bardzo mu to wychodzi). Czarne zaś jest bardziej przyjazne dla nowicjuszy. Ale obydwa są ważne dla naszego hobby.
Konkludując - jest kilka wyjść z sytuacji, którą opisujesz. Zignorować... Wyjaśnić sytuację z administracją, albo opuścić forum.
Taka jest rzeczywistość. Ot życie...
Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego
Awatar użytkownika

C2H5OH LEGION
1
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2015, 00:13
Krótko o sobie: Jestem Legion z najlepszego w sieci forum destylerskiego: http://www.bimber.info/forum
Ulubiony Alkohol: Własny
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Re: Regulatory drgranatta

Post autor: C2H5OH LEGION »

drgranatt pisze:Moim zdaniem żadnej cenzury nie ma tylko musisz uważać na to co piszesz bo na forum jest informacja od administracji, że posty mogą znikać jeśli nie spełniają zasad regulaminu, pisane są niechlujnie itp. a tylko zaśmiecają forum.
Doktorze poleć coś nowego co masz aktualnie na tapecie.
Możesz to zrobić u nas, gwarantuję, że nikt Ci tam nie skasuje posta.
Dorosłem i już nie psocę.
Najlepsze w sieci ELITARNE forum destylerskie i bimbrownicze: http://www.bimber.info/forum
Awatar użytkownika

drgranatt
1900
Posty: 1909
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2009, 11:04
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Nemiroff Smorodina
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: 3-city
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 208 razy
Re: Regulatory drgranatta

Post autor: drgranatt »

Kolego C2H5OH LEGION, pisząc moją odpowiedź chciałem uświadomić jednemu z forumowiczów żeby nie zwalał na cenzurę ponieważ tu takowej nie ma. Jeśli ktoś w temacie "Regulatory drgranatta" pisze posty nie związane z nim i uprawia jeszcze personalne wycieczki to niech nie dziwi się, że lądują w śmietniku. Wszyscy uczestnicy forum zostali o tym jasno poinformowani: http://alkohole-domowe.com/forum/post13 ... 87#p136877.
Ja nie skarżę się bo wiem, że moderatorzy są od tego aby pilnować porządku :ok: .
"最不喜欢的粗鲁所持的以及各种各样的虚伪的混蛋。"
http://alkohole-domowe.com/forum/regulatory-drgranatta-t6000.html
Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”