Znaleziono 6 wyników

autor: raju
środa, 14 kwie 2010, 22:28
Forum: Po Godzinach
Temat: GRY online
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 5422

Re: GRY online

Jeśli gry online to tylko eveonline żadna inna gra dla mnie nie istnieje.

Po 1 życia mi braknie by ją skończyć :D
Po 2 to jest mój klimat :punk:
autor: raju
środa, 7 kwie 2010, 15:44
Forum: Bimbrownia
Temat: Jak nazywacie swoje własne "kompozycje"?
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 27780

Jak nazywacie swoje własne "kompozycje"?

Dla tego cytat bo mój kolega psocący odkąd pamiętam(receptura z dziada pradziada) właśnie tak nazywa swoja przednią psotę, niestety nawet w stanie totalnego upojenia nie wyjawił receptury ....... Polski Koniak Wytwarzany Nocą [/b][/center] Moje pytanie jak nazywacie swoje własne "kompozycje&quo...
autor: raju
środa, 7 kwie 2010, 13:07
Forum: Śmietnik
Temat: Wielkość chłodnicy i deflegmatora
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2296

Re: Wielkość chłodnicy i deflegmatora

Ok rozumiem, dzięki Jest to mój debiut wiec nie ma możliwości bym się podczas psocenia wyluzował. Więcej niż pewne że będę warował od początku do końca. Zanim opanuje i doprowadzę do perfekcji trochę 1410 musi odparować :lol: (w planach zbiór jabłek i calvados) Sprzęcik kupuje no chyba że polecicie ...
autor: raju
wtorek, 6 kwie 2010, 23:00
Forum: Śmietnik
Temat: Wielkość chłodnicy i deflegmatora
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2296

Wielkość chłodnicy i deflegmatora

Witam Mam problem z wyborem poszczególnych elementów mojej pierwszej aparatury. Tak na prawdę to dylemat dotyczy wielkości poszczególnych elementów. Do tego zestawu mam zamiar podłączyć szybkowar 9L tylko że znam siebie i samo czytanie o waszych osiągnięciach zrobiło mi smak na coś większego (keg).....
autor: raju
poniedziałek, 29 mar 2010, 00:27
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Witam wszystkich
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1008

Re: Witam wszystkich

Na razie się rozglądam i podglądam bo mam zamiar z kompletować jakiś sprzęcik:)
Ostatnio zrobiłem troszkę winka z ryżu i ciekawi mnie co by z tego wyszło. :punk:
autor: raju
sobota, 27 mar 2010, 10:30
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Witam wszystkich
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1008

Witam wszystkich

Cześć właśnie się zarejestrowałem i chciałem się przywitać od jakiegoś czasu zaczytuje się waszych wypowiedziach i powiem szczerze ze zaraziliście mnie całym tym psoceniem nie zdawałem sobie sprawy jak wiele możliwości, opcji drzemie w tak niewinnie wyglądających sprzętach ;) jak do tej pory robiłem...

Wyszukiwanie zaawansowane