Kolumna z allegro. Proszę o radę.

Pytania o kompletne destylatory z Allegro, OLX, sklepów internetowych itp.
Regulamin forum
W celu zwiększenia funkcjonalności prosimy, by nowe tematy miały tytuł dokładnie taki, jaki nosi dana aukcja lub sprzęt w danym sklepie. Nie należy dopisywać pytań o inne aukcje w już istniejącym temacie- dzięki temu łatwiej będzie można szukać sprzętów w przyszłości i unikniemy dublowania tematów o tych samych sprzętach.

Strony z aukcjami Allegro dostępne są 30 dni. Potem wygasają i temat pozostaje bez odniesienia do produktu.
Żeby uniknąć problemu wygaśniętych linków prosimy o wstawianie zamiast adresu aukcji Allegro linku z serwisu http://archi.inosak.org/
(allegromat stał się płatny).

Jak to zrobić?

1. Wchodzimy na wybraną aukcję i kopiujemy jej numer: np: 34556346566454
2. Wchodzimy na stronę http://archi.inosak.org/ i wpisujemy/wklejamy numer aukcji:
3. Kopiujemy link do zarchiwizowanej aukcji:
4. Wklejamy otrzymany link do forum.

Można także wykonać prosty zrzut ekranu za pomocą programy np https://www.screenpresso.com/.


Tematy, które w tytule nie będą zgodne z tytułem aukcji będą warunkowo poprawiane, lub usuwane.
Pamiętaj ! Administracja ma prawo do kasowania/nieakceptowania tematów z linkami do Allegro.

Autor tematu
vonap
2
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 16 gru 2013, 09:32
Podziękował: 8 razy

Post autor: vonap »

Drodzy koledzy. Jestem nowy i po przeczytaniu forum mam trochę mętlik w głowie. Od czegoś jednak trzeba zacząć. Wybrałem na allegro kolumnę http://allegro.pl/destylator-kolumna-gl ... 88794.html. I moje pytanie jest takie. Czy wydaje się Wam, że ten sprzęt jest dobry? Chcę na nim zrobić w miarę czysty spirytus i ewentualnie później smakówki. Proszę o radę i pozdrawiam.
alembiki

MikeB
150
Posty: 159
Rejestracja: wtorek, 31 sty 2012, 17:16
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: Kolumna z allegro. Proszę o radę.

Post autor: MikeB »

Sprzedawca wiedział, że dzwoni ale nie wiedział gdzie. Powodzenia w operowaniu tak precyzyjnym zaworem od LM... Do tego ten termostat nie ma dokł. 0.0. No i taki spawacz, a napisał zamiast, że spawane w ochronie azotowej, to argonowej- ale to szczegół. Za ten pieniądze złozysz albo kupisz lepszy sprzęt.
Awatar użytkownika

votrox
100
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 14 sty 2013, 13:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 10 razy
Re: Kolumna z allegro. Proszę o radę.

Post autor: votrox »

Drogi kolego vonap,
sam długo szukałem dobrego sprzętu na allegro, czy też innych portalach aukcyjnych. Doszedłem do wniosku, że wolę zakupić to u kogoś kto był godny polecenia (na tym forum). Zakupiłem aabratka u niejakiego kolegi Kula (nick z AD Forum). Fakt wydałem trochę kasy, ale tylko ze względu na moje udogodnienia. Dostałem sprzęt jakiś czas temu i zostałem dosłownie powalony na ziemie! Jakość wykonania perfekcyjna, a przy prawidłowej obsłudze dwukrotna destylacja daje jak dla mnie spirytus idealny. Pachnie czystym etanolem, smakuje jak czysty etanol, a chyba o to nam tu chodzi? Z pełnym sumieniem polecam! Odezwij się do niego, a pomoże on tobie wybrać sprzęt adekwatny do twoich potrzeb.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika

kamil.ww
200
Posty: 210
Rejestracja: środa, 17 paź 2012, 22:56
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Krosno
Podziękował: 48 razy
Otrzymał podziękowanie: 22 razy
Re: Kolumna z allegro. Proszę o radę.

Post autor: kamil.ww »

Vonap, gość nie wie w ogóle o czym pisze:), baaa, gość nie ma pojęcia o czym pisze !:D Skontaktuj się z kolegami z forum :) co najmniej znam dwóch co wykonują aparatury :) do tego znają się na tym co robią, i wszystkie szczegóły omówisz z nimi :) Zobacz na sklep Kuli :) on tam ma kolumny na sprzedaż, w podstawowej wersji :) oczywiście po dogadaniu z nim przystosuje kolumnę do twoich wymagań :)
Własne!! zawsze lepsze!! ;) kamil.ww
Awatar użytkownika

panta_rei
550
Posty: 566
Rejestracja: sobota, 6 paź 2012, 19:33
Krótko o sobie: Robię najlepszą pieprzówkę po tej stronie Wisły ;-)
Ulubiony Alkohol: Moja osobista nalewka agrestowa ;-)
Lokalizacja: Braniewo
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 44 razy
Re: Kolumna z allegro. Proszę o radę.

Post autor: panta_rei »

Heh, mam w tej samej cenie całkiem fajny sprzęt, jak chcesz to się odezwij na PW.
Pozdrawiam, Sławomir

Autor tematu
vonap
2
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 16 gru 2013, 09:32
Podziękował: 8 razy
Re: Kolumna z allegro. Proszę o radę.

Post autor: vonap »

Dziękuję wszystkim za dobre rady. Jeszcze raz czytam forum z uwzględnieniem polecanych przez Was sprzętów. Na razie wiem jedno, że nabędę aparaturę od któregoś z forumowiczów. W końcu po co wywarzać otwarte drzwi? Skoro polecacie ich aparaty to muszą być dobre, a i lepiej dać zarobić swoim. Jeszcze raz dzięki, oczywiście dalej czekam na wszelkie sugestie.

aronia
1450
Posty: 1498
Rejestracja: środa, 7 sie 2013, 09:14
Status Alkoholowy: Producent Wódek
Lokalizacja: Podkarpackie
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podziękowanie: 364 razy
Re: Kolumna z allegro. Proszę o radę.

Post autor: aronia »

Jak przeczytasz i sam określisz parametry własnego aparatu(wymiary, ogrzewanie itp) to na pewno któryś z forumowych konstruktorów zrobi Ci taką aparaturę. Zawsze możesz też po przeczytaniu narysować swój własny projekt i wrzucić do konsultacji, a forumowicze doradzą i podpowiedzą co zmienić.
Awatar użytkownika

kamil.ww
200
Posty: 210
Rejestracja: środa, 17 paź 2012, 22:56
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Krosno
Podziękował: 48 razy
Otrzymał podziękowanie: 22 razy
Re: Kolumna z allegro. Proszę o radę.

Post autor: kamil.ww »

Proponuje Ci kolumny od Kuli :) napisz do niego a na pewno się z nim dogadasz!:D
Własne!! zawsze lepsze!! ;) kamil.ww

MikeB
150
Posty: 159
Rejestracja: wtorek, 31 sty 2012, 17:16
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: Kolumna z allegro. Proszę o radę.

Post autor: MikeB »

Jak stalowa to KS albo Kula, jak miedziana- Zygmunt.
Byle nie koalak i dasz radę:D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o kompletne destylatory z Internetu”