Sprzedam gotową głowicę Aabratek z wziernikiem, mozliwość pracy w sys Inżniera

Złomowisko, w którym będą skasowane posty.
Regulamin forum
Pełna zawartość tego działu widoczna tylko dla moderatorów i administratorów.

Autor tematu
lenartm

Post autor: lenartm »

Witam,
podjąłem decyzję o kolejnej rozbudowie sprzętu, kwestja w tym że muszę całkowicie zmienić głowicę, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany, aby ta zmieniła właściciela zapraszam na prv.

Głowica to Aabratek z mozliwością pracy w systemie stałego refluxu lub stałego odbioru. Zastosowano bardzo wydajny deflegmator od kolegi Kula. Palec refluxu idealnie kieruje flegmę na wypełnienie.
Zastosowane złącze skrecane pomiędzy wziernikiem a głowicą, we wzierniku zastosowano szkoło borokrzemowe, więc nie będzie obawy o pęknięcie podczas pracy.
Średnica na jaką przygotowana jest głowica to popularne 60,3mm, wystarczy dospawać całość do istniejącej kolumny a wszystko będzie się pieknie prezentowało a jeszcze lepiej działało. Całość poddana był obróbce elektropolerki i pasywacji.


UWAGA

W skład zestawu nie wchodzi zaworek precyzyjny, ani elektrozaworek ten przyda mi się przy budowie nowej głowicy, chyba że ktoś dodatkowo będzie chciał go zakupić z całością, z góry informuję że jego cena to 299zł, zaworek jest faktycznie dopracowany kolega Plipek włożył w jego budowę kupę doświadczenia i pracy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
alembiki

stiwens82
20
Posty: 21
Rejestracja: niedziela, 22 sty 2012, 10:15
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: czysta zimna
Status Alkoholowy: Bimbrownik
Lokalizacja: Osiek nad Notecią
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Sprzedam gotową głowicę Aabratek z wziernikiem, mozliwość pracy w sys Inżnie

Post autor: stiwens82 »

Fajny sprzęcik,ile chciałbyś za niego dostać?

Autor tematu
lenartm
Re: Sprzedam gotową głowicę Aabratek z wziernikiem, mozliwość pracy w sys Inżnie

Post autor: lenartm »

Wiem, że fajny też włożyłem w niego troszkę pracy, pieniędzy i mam nadzieję że dalej będzie dobrze komuś się sprawowała, odpowiedz na pytanie cenowe podałem Ci na prv.

Autor tematu
lenartm
Re: Sprzedam gotową głowicę Aabratek z wziernikiem, mozliwość pracy w sys Inżnie

Post autor: lenartm »

Dodam jeszcze fotkę z palcem powrotu bo i o to pojawiły się pytania.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

yam1530
5
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 13 paź 2012, 09:08
Re: Sprzedam gotową głowicę Aabratek z wziernikiem, mozliwość pracy w sys Inżnie

Post autor: yam1530 »

Proszę o podanie ceny. Dziekuję

Durik
350
Posty: 364
Rejestracja: poniedziałek, 13 lut 2012, 11:24
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 3 razy
Re: Sprzedam gotową głowicę Aabratek z wziernikiem, mozliwość pracy w sys Inżnie

Post autor: Durik »

Cena?

Autor tematu
lenartm
Re: Sprzedam gotową głowicę Aabratek z wziernikiem, mozliwość pracy w sys Inżnie

Post autor: lenartm »

Witam,
z powodu ogromnego zainteresowania podaję cenę, 400zł bez zaworka iglicowego.

Autor tematu
lenartm
Re: Sprzedam gotową głowicę Aabratek z wziernikiem, mozliwość pracy w sys Inżnie

Post autor: lenartm »

I jeszcze jedna fota
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Autor tematu
lenartm
Re: Sprzedam gotową głowicę Aabratek z wziernikiem, mozliwość pracy w sys Inżnie

Post autor: lenartm »

I ostatnia ważna informacja, OFERTA NIEAKTUALNA :piwo:
Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”