Witam wszystkich!

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
venix
2
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 6 lip 2012, 08:14

Post autor: venix »

Jako że jestem nowy, wypada się przedstawić, mam na imię Michał i trafiłem na to fajne forum podczas poszukiwań informacji na temat rektyfikacji i tematów związanych z wytwarzaniem alkoholi, na domowy użytek oczywiście. Czytając wiele wypowiedzi widzę, że jest to miejsce jakiego szukałem i znalazłem\znajdę tu odpowiedzi na wiele pytań.
Eksperymenty, testy i opnie to najważniejsza sprawa zanim zacznie się działać i inwestować w sprzęt.

pozdrawiam forumowiczów.
alembiki
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2739
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Witam wszystkich!

Post autor: JanOkowita »

:klaszcze:

Pozdrawiam :poklon;

Jan Okowita
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
Awatar użytkownika

mtx
1400
Posty: 1414
Rejestracja: poniedziałek, 2 sty 2012, 02:50
Ulubiony Alkohol: Whiskey
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: Władysławowo woj.pomorskie
Podziękował: 523 razy
Otrzymał podziękowanie: 124 razy
Kontakt:
Re: Witam wszystkich!

Post autor: mtx »

Witamy i zachęcamy do czytania, czerpania wiedzy, nauki...
A w razie czegoś nie znajdziesz, nie będziesz wiedział to wal śmiało z pytaniami, chętnie pomożemy :)

Pozdrawiam :piwo:

Ps. Janku O. mógłbyś się czasem wysilić i napisać coś więcej niż:
:klaszcze:

Pozdrawiam :poklon;

Jan Okowita
U każdego "usera" to samo... :bardzo_zly:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”