galony po wodzie Eden

Naczynia do nastawiania zacieru.

Autor tematu
Wuzlasu
2
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 10 paź 2011, 21:42

Post autor: Wuzlasu »

Szanowni Kapacze!

Pisuję rzadko, gdyż szkoda gadać bez celu.
Teraz jest okazja.

Jutro, tj. 10 czerwca późnym popołudniem będę miał okazjonalny dostęp do butli po wodzie Eden (te do dystrybutorów wody, po chyba 19,8 l, z rączką). Źródło legalne, ale wysychające. Koszt przez telefon - 12 zł/szt.

Raczej okazja dla nastawiaczy z rejonu Warszawy czy Radomia, albo po tej trasie (sam jestem spod Białobrzegów Radomskich).

Butle są w zielonogórskim, ale jutro tam będę, więc w auto mogę spakować ile wlezie. Jako, że sam dla siebie robię zakupy, to dowóz we wspomniane wcześniej rejony mazowieckiego (wzdłuż S7) będzie gratis (a co! ;) ).

Niestety jak wspomniałem to okazja typu "ludzie bierzta, bo to reszta", więc decyzja musi być szybka. Dziś jeszcze posiedzę na Forum i będę czekał na info. Błagam tylko, bez śmiecenia typu: "wziąłbym, ale mieszkam na Pomorzu". Lepiej krótko i w temacie.

Jutro już raczej nie będę miał dostępu do sieci, ale wtedy dla bardzo zdecydowanych potwierdzenie na SMS-a (602752727).
alembiki
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5376
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 666 razy
Kontakt:
Re: galony po wodzie Eden

Post autor: Zygmunt »

Dodam tylko, że 18,9l butle po wodzie można zanabyć w Makro, kaucja 13zł (jak ktoś chce to są i pełne :) ).
www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"
Awatar użytkownika

franta
100
Posty: 105
Rejestracja: niedziela, 4 kwie 2010, 23:19
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy
Re: galony po wodzie Eden

Post autor: franta »

Zygmunt ja zawsze kupuje w makro pełne , bez łaski :smiech:
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5376
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 666 razy
Kontakt:
Re: galony po wodzie Eden

Post autor: Zygmunt »

Też kupuję, ale tylko jak się trafiają te bez rączki. Te "rączkowe" są tragiczne do domycia...
www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"

Autor tematu
Wuzlasu
2
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 10 paź 2011, 21:42
Re: galony po wodzie Eden

Post autor: Wuzlasu »

Jako, że początkujący jestem wydawało mi się, że to będzie okazja...
Jak widać nie bardzo, więc nie ma co podbijać tematu.

Za wskazówki dzięki - będę odwiedzał makro ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „W czym nastawiać?”