Kipper_99

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Kipper_99
5
Posty: 7
Rejestracja: środa, 24 maja 2023, 23:37
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rakija
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków

Post autor: Kipper_99 »

Witam szanownych psotników :)
Zawitałem na forum w celu odnalezienia odpowiedzi na kilka nurtujących mnie pytań, ale od początku.
Jakieś doświadczenia z produkcją destylatu posiadam. Cukrówki i owocówki dzięki radom kolegom z forum wychodzą mi coraz lepsze, ostatnio zacząłem kombinować ze zbożami i jestem w trakcie fermentacji pierwszego, prawdziwego, zacieru pszennego. Aparatura jaką posiadam może nie jest profesjonalna, ale daje radę. Mam na myśli garnek 40l od którego wychodzi miedziana rurka 16mm do chłodnicy z kosza kompostowego- zasilane gazem, oraz taki mały eksperymentalny 10l, wsadzony do wiadra z wodą, grzanym grzałka 3kW i sterownikiem temperaturowym którym mam nadzieję kiedyś się pochwalę :) do tego chłodnica szklana i pompka wody, który stale próbuje udoskonalić. Pozdrawiam i miłego życzę :)

użytkownik usunięty
Re: Kipper_99

Post autor: użytkownik usunięty »

Nowy a doświadczony :ok:
Cześć.
Powodzenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”