mfabry

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
mfabry
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: niedziela, 21 maja 2023, 17:18

Post autor: mfabry »

Witam,
nazywam się Magda i na forum zaciągnął mnie mąż. Jak dotąd doświadczenie mam z nalewkami, własnym piwem/cydrem i winem. Co tu dużo mówić - naoglądałam się Moonshiners i mam ochotę spróbować z czymś mocniejszym. Polskiej wódki nie lubię nawet w drinkach, ale już coś smakowego (moonshine, palinka, śliwowica) to już jak najbardziej. Na początek marzy mi się porządna palinka, taka na morelach, pachnąca miodem, kwiatami i latem w sam raz na zimowe wieczory.
Ostatnio zmieniony niedziela, 21 maja 2023, 18:08 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.
koncentraty wina
Awatar użytkownika

Kasko
300
Posty: 300
Rejestracja: sobota, 22 gru 2018, 22:18
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 43 razy
Re: mfabry

Post autor: Kasko »

Witaj. Miło, że grono powiększa się liczebnością kobiet. Wyroby z owoców nadają świetny smak i zapach. Choć pracy trzeba trochę włożyć jak i zainwestować w dobry sprzęt (choćby kociołek do gęstych)to warto bo efekt końcowy nam wszystko wynagrodzi. Nie zniechęcaj się jeśli coś się nie uda. Powodzenia
online
Awatar użytkownika

Góral bagienny
2500
Posty: 2917
Rejestracja: środa, 6 mar 2019, 20:40
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Owocówki
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 552 razy
Re: mfabry

Post autor: Góral bagienny »

Witaj na tym zacnym forum :D
Owoce to mój ulubiony temat :odlot:
W razie pytań o sprzęt pisz śmiało pomogę :ok:
Wszystko co " wyprodukuje " nazywam BIMBERKIEM :D

HeniekStarr
600
Posty: 632
Rejestracja: poniedziałek, 19 lip 2021, 02:57
Podziękował: 181 razy
Otrzymał podziękowanie: 121 razy
Re: mfabry

Post autor: HeniekStarr »

Cześć Magda!
Na anglojęzycznym forum jest cały, piękny wątek o węgierskiej palince. Polecam
https://homedistiller.org/forum/viewtopic.php?t=48526
Witaj w klubie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”