AleksandraArci

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
AleksandraArci
2
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 21 sty 2023, 18:25

Post autor: AleksandraArci »

Hej! Jestem Ola i chciałabym nauczyć się destylacji i produkcji alkoholu :). Nie mam w tym żadnego doświadczenia więc chętnie przyjmę każdą waszą radę :D. Oprócz tego moja drugą i największa pasją są konie. Zajmuje się żywieniem i dobieraniem elektrolitów dla koni. Chętnie opowiem więcej jeśli interesuje Was ten temat :). Jeśli chodzi o alkohol to bardzo chciałabym umieć zrobić naprawdę dobre białe wino.
Ostatnio zmieniony sobota, 21 sty 2023, 23:09 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.
promocja
Awatar użytkownika

Góral bagienny
2500
Posty: 2918
Rejestracja: środa, 6 mar 2019, 20:40
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Owocówki
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 552 razy
Re: AleksandraArci

Post autor: Góral bagienny »

:witam: Na tym zacnym forum.
Powodzenia :ok:
Wszystko co " wyprodukuje " nazywam BIMBERKIEM :D
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3838
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: AleksandraArci

Post autor: Doody »

Witaj Olu i powodzenia :ok:
Pozdrawiam
Darek
Awatar użytkownika

kiwitom23
1500
Posty: 1541
Rejestracja: środa, 2 gru 2020, 23:23
Krótko o sobie: Więcej czasu mojego życia spędziłem poza Polską, mieszkałem w Niemczech, USA, Singapurze, HongKongu, na Javie i na Nowej Zelandii i z tą ostatnią jestem najmocniej emocjonalnie związany.
Ulubiony Alkohol: Whisky, a przede wszystkim irladzka whiskey, choć i burbonem nie pogardzę
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Podziękował: 135 razy
Otrzymał podziękowanie: 218 razy
Re: AleksandraArci

Post autor: kiwitom23 »

Cześć Olu, witamy na naszym forum. Tutaj:
https://alkohole-domowe.com/wino/wytwar ... dodac.html
masz trochę informacji na początek.
Jak będziesz miała jakieś pytania, to wal śmiało, ja już około setki win mam za sobą.
Powodzenia.
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami." Ernest Hemingway
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”