woland357

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
woland357
5
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 13 sty 2023, 19:55
Podziękował: 1 raz

Post autor: woland357 »

Witam szanownych forumowiczów. Jestem przede wszystkim smakoszem alkoholu. Pracuje od pn do pt na pierwszą zmianę. Więc każdy piątek i sobota oddaję się degustacji. Najbardziej lubię whisky,piwo i wino. Ostatnio dostałem od teściowej winogrona z ogródka i postanowiłem zrobić wino. Więc kupiłem w tym celu wiadro fermentacyjne firmy Brown w raz z rurka fermentacyjną. Jestem zadowolony ze swojego pierwszego wina. Spodobało mi się to i teraz robię drugie. W przyszłości myślę nad produkcją bimbru na własny użytek. Mam co prawda dostęp do lokalnych dostawców. Ale chciałbym spróbować samemu. Zawsze to trochę taniej. Jeszcze czasem robię cytrynowke ze spirytusu
koncentraty wina
Awatar użytkownika

kiwitom23
1500
Posty: 1541
Rejestracja: środa, 2 gru 2020, 23:23
Krótko o sobie: Więcej czasu mojego życia spędziłem poza Polską, mieszkałem w Niemczech, USA, Singapurze, HongKongu, na Javie i na Nowej Zelandii i z tą ostatnią jestem najmocniej emocjonalnie związany.
Ulubiony Alkohol: Whisky, a przede wszystkim irladzka whiskey, choć i burbonem nie pogardzę
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Podziękował: 135 razy
Otrzymał podziękowanie: 218 razy
Re: woland357

Post autor: kiwitom23 »

Witaj na tym zacnym forum. Znajdziesz tu wszelkie niezbędne wiadomości, jest tego mnóstwo. tylko czytać. Też zaczynałem od win, później były piwa, ale destylacja wciągnęła mnie najbardziej. Jedna zasadnicza sprawa, my nie robimy dlatego żeby było taniej, tylko dlatego żeby było lepiej!!! Ja już sklepowego trunku nie jestem w stanie wypić... paskudztwo.

Autor tematu
woland357
5
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 13 sty 2023, 19:55
Podziękował: 1 raz
Re: woland357

Post autor: woland357 »

Chciałbym zrobić to tak jak moi lokalni dostawcy. Jestem pod wrażeniem trunku
Awatar użytkownika

Kasko
300
Posty: 300
Rejestracja: sobota, 22 gru 2018, 22:18
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 43 razy
Re: woland357

Post autor: Kasko »

Witaj. I takie właśnie nastawienie trzeba mieć. Dziś moja kartoflanka smakuje mi wiele lepiej od sklepowej a i na drugi dzień życie jest lżejsze. Powodzenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”