Wędrowycz92

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Wędrowycz92
2
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 25 wrz 2021, 14:36

Post autor: Wędrowycz92 »

Witam wszystkich forumowiczów

Zainspirowany Książka o Jakubie Wędrowyczu zakupiłem swój pierwszy sprzęt. Jak już się dowiedziałem dalem się zrobić w bambuko kupując sprzęt z dwoma dostojnikami. Za niewiedzę się niestety płaci i o to jestem z pytaniem do bardziej doświadczonych psotników. Czy jeżeli te dwa odstojniki owine bandażem termicznym da to jakiś efekt? Dodam że zlewając z odstojników z czystej ciekawości sprawdziłem ile ma % no i pokazało że 90. Nastaw to oczywiście popularne 1410. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. Zdjęcie aparatury który posiadam w załączniku
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

użytkownik usunięty
Re: Wędrowycz92

Post autor: użytkownik usunięty »

Serwus
Mówią, że jeśli porządnie zaizolujesz te odstojniki, unikniesz ich demontażu. Osobiście w to nie wierzę, choć zgodnie z klasykiem- specem nie jestem i potwierdzam - nie znam się na zp. Nie Ty jeden dałeś się wywieźć w pole tajemniczą i fachową ofertą tak zwanego automatu. Musisz się teraz z tym męczyć. Cóż i na tym coś tam uzyskasz. https://alkohole-domowe.com/forum/jak-o ... 10969.html
Dobrej lektury. Pozdrawiam
Awatar użytkownika

nemeto
550
Posty: 554
Rejestracja: piątek, 20 gru 2013, 05:23
Krótko o sobie: Nie chcesz znajdziesz powód - chcesz znajdziesz sposób.
Ulubiony Alkohol: Swój.
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 104 razy
Re: Wędrowycz92

Post autor: nemeto »

Siema
Widzę na kolumnie łączenie, weź posadź na to łączenie kawałek rury potem OLM i na samą górę głowicę ;)
Awatar użytkownika

wingrul
150
Posty: 159
Rejestracja: czwartek, 3 wrz 2020, 15:18
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy
Re: Wędrowycz92

Post autor: wingrul »

Ja sie zastanawiam dlaczego takie rzeczy ktos jeszcze spawa?
Skoro wszyscy, wszędzie piszą, ze to złe.
Aż tyle tego na magazynach?

Wędrowycz92 baw się tym co masz bo i na tym idzie zrobić fajne rzeczy.
Zabawa fajna jest a to łączenie to fakt do wykożystania :) I głowice z czasem sobie dokup.

użytkownik usunięty
Re: Wędrowycz92

Post autor: użytkownik usunięty »

arek9025 pisze:Ja sie zastanawiam dlaczego takie rzeczy ktos jeszcze spawa?
:D
Ponieważ ten ktoś, dobrze wie, że nie wszyscy czytają np. takie forum jak te. Wystarczy dobry, chwytliwy opis, dodać coś, co zwróci uwagę i już jest sukces. Poza tym, cena czyni cuda. Tak mi się wydaje.

T-rex
50
Posty: 86
Rejestracja: piątek, 11 gru 2015, 10:02
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 19 razy
Re: Wędrowycz92

Post autor: T-rex »

Mój kolega ostatnio kupił podobny sprzęt z Łodzi, zareklamował sprzedający odrazu zwrócił pln.
Wystarczyło 2 zdjęcia zle oklejonego Kega i syfu w środku Kega. Napisał ze jak nie zwrócą mu pln to wstawi zdjęcia i zrobi anty reklamę.
Zdarzył przeprowadzić dwa procesy, reklamacje napisał po miesiącu.
Ostatnio zmieniony sobota, 25 wrz 2021, 19:53 przez T-rex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

kiwitom23
1500
Posty: 1541
Rejestracja: środa, 2 gru 2020, 23:23
Krótko o sobie: Więcej czasu mojego życia spędziłem poza Polską, mieszkałem w Niemczech, USA, Singapurze, HongKongu, na Javie i na Nowej Zelandii i z tą ostatnią jestem najmocniej emocjonalnie związany.
Ulubiony Alkohol: Whisky, a przede wszystkim irladzka whiskey, choć i burbonem nie pogardzę
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Podziękował: 135 razy
Otrzymał podziękowanie: 218 razy
Re: Wędrowycz92

Post autor: kiwitom23 »

Jeżeli nie minęło jeszcze 14 dni od kupna, to możesz to zwrócić nie podając nawet przyczyny zwrotu. Ja bym na Twoim miejscu zwrócił i kupił coś od naszych forumowych speców, wtedy masz pewność, że masz maszynę w pełni sprawną i na miarę XXI wieku. :-)
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami." Ernest Hemingway

Autor tematu
Wędrowycz92
2
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 25 wrz 2021, 14:36
Re: Wędrowycz92

Post autor: Wędrowycz92 »

Niestety już minęło 14 dni. Ale dostałem nr do gościa który mi przerobi sprzęt za niewielkie pieniądze.

T-rex
50
Posty: 86
Rejestracja: piątek, 11 gru 2015, 10:02
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 19 razy
Re: Wędrowycz92

Post autor: T-rex »

…. gość za nie wielkie pln….
Najpierw się dowiedz czy gość się zna, czy wie co robi. Bo samo umiem spawać nie wystarczy.
Ja na twoim miejscu kupiłbym chociaż głowice od kogoś kto ma pojęcie jak ona ma być zbudowana. A do kogoś kto umie spawać dałbym tylko główna rurę do wspawania tri clamp i podparć.

A odcinek z zimnymi palcami bym sobie zostawił do owoców i zboża. Tylko bez tych dostojników. Zasmrodzone przedgonami będą zasmradzać dalej, tak mi się wydaje.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 27 wrz 2021, 10:26 przez T-rex, łącznie zmieniany 1 raz.

Autor tematu
Wędrowycz92
2
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 25 wrz 2021, 14:36
Re: Wędrowycz92

Post autor: Wędrowycz92 »

Chłop się zna bo żyje z tego, niestety za późno dostałem do niego kontakt. Koledze robił na zamówienie i w podobnych pieniądzach ma lepszy sprzęt

T-rex
50
Posty: 86
Rejestracja: piątek, 11 gru 2015, 10:02
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 19 razy
Re: Wędrowycz92

Post autor: T-rex »

Jak pewniak to super. Jak już będziesz miał to się pochwal.
Ostatnio zmieniony wtorek, 28 wrz 2021, 10:10 przez T-rex, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”