EURO 2020

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Marian_jl
150
Posty: 191
Rejestracja: czwartek, 19 lis 2015, 18:00
Krótko o sobie: Piję okazyjnie ..a że okazje się trafiają codziennie , tak bywa
Ulubiony Alkohol: Próbuję wszystkiego , może trafię na to ulubione.
Status Alkoholowy: Producent Nalewek
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 41 razy

Post autor: Marian_jl »

Czas mistrzostw to dobry czas na połączenie naszego hobby i piłki kopanej. Na trzeźwo się nie da naszych oglądać.
Awatar użytkownika

george1255
350
Posty: 397
Rejestracja: wtorek, 13 lut 2018, 14:50
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Piwo/ Cydr/ Bimberek
Status Alkoholowy: Konstruktor
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy
Re: EURO 2020

Post autor: george1255 »

Czy ktoś z Was liczył na to że wyjdziemy z grupy?!
TERMOMETRY WIFI
https://www.facebook.com/TermometryWIFI/
Awatar użytkownika

psotamt
1150
Posty: 1183
Rejestracja: niedziela, 19 mar 2017, 20:59
Krótko o sobie: Żałuję tylko, że tak późno zacząłem smakować własne wyroby...
Ulubiony Alkohol: Zbożowy
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podziękowanie: 394 razy
Re: EURO 2020

Post autor: psotamt »

Zapytano Grzegorza Latę, czy Orły Górskiego wygrałyby z dzisiejszą reprezentacją:
- No, myślę że tak z 1 : 0.
- Tylko tyle ?!
- Proszę pamiętać, że większość z nas jest już po 70-tce....
Zabieranie bogatym i dawanie biednym pozbawia jednych i drugich motywacji do pracy.
Awatar użytkownika

kiwitom23
1500
Posty: 1541
Rejestracja: środa, 2 gru 2020, 23:23
Krótko o sobie: Więcej czasu mojego życia spędziłem poza Polską, mieszkałem w Niemczech, USA, Singapurze, HongKongu, na Javie i na Nowej Zelandii i z tą ostatnią jestem najmocniej emocjonalnie związany.
Ulubiony Alkohol: Whisky, a przede wszystkim irladzka whiskey, choć i burbonem nie pogardzę
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Podziękował: 135 razy
Otrzymał podziękowanie: 218 razy
Re: EURO 2020

Post autor: kiwitom23 »

Powinno się tą całą kasę przeznaczaną na polską "piłkę nożną" przeznaczyć na siatkarzy, bo oni to ścisła czołówka światowa od długiego czasu i aż miło jest oglądać mecze, a nie zarabiają nawet 1/10 tego, co ci kopacze. Ostatnia dobra drużyna, to była właśnie Górskiego (no może jeszcze Piechniczka) i @psotamt myślę, że spokojnie wygrałaby z aktualną wynikiem podobnym do meczu z Haiti w 1974, czyli jakieś 7:0, może 8:0. W końcu rozgromili Brazylię, Argentynę i inne światowe drużyny, a ci nasi cukierkowi chłoptasie remisują z Islandią i się cieszą....
Oni powinni brać udział w Top Model, a nie w Mistrzostwach jakichkolwiek, co jeden to lepsza fryzurka, tam mieliby przynajmniej szanse na awans. A tak poważnie, to myślę że nawet w Mistrzostwach Afryki nie mieliby najmniejszej szansy na wyjście z grupy, to poziom +/- Bangladeszu.

Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek, 15 cze 2021, 12:49 przez kiwitom23, łącznie zmieniany 2 razy.
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami." Ernest Hemingway

Zbyszek T
200
Posty: 248
Rejestracja: sobota, 2 lut 2013, 08:38
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podziękowanie: 32 razy
Re: EURO 2020

Post autor: Zbyszek T »

Sousa myślał, że nasi umieją w piłkę grać... I tak ich poustawiał...

3 obrońców... I jakieś "wahadła"... Przecież nic z tego nie wyszło... Naprawdę słaba drużyna Słowacja na lekko wbiła nam 2 gole. A mogła ze 4...

Nie ma umiejętności indywidualnych na takę grę... Atak pozycyjny. Nie ma kim. Chłopaki nie umią piłki przyjąć i podać celnie, w dobrym tempie.

Skuteczną grę mielismy jak było 4 obrońców, do tego defensywny pomocnik. I gra z kontry, szybkie ataki skrzydłami. Na skrzydłach Krzynówek i Błaszczykowski.

Ogólnie wszystkiego zabrakło, dno. Poziom reprezentacji odzwierciedla poziom Ekstraklasy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika

george1255
350
Posty: 397
Rejestracja: wtorek, 13 lut 2018, 14:50
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Piwo/ Cydr/ Bimberek
Status Alkoholowy: Konstruktor
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy
Re: EURO 2020

Post autor: george1255 »

Dokładnie, nie masz dobrej ligi to nie masz dobrej reprezentacji. Kadra opiera sie na Lewandowskim i na tym co pokazuje w klubie. Popatrzcie na ostatni mecz tego sezonu w Bundeslidze jak Robert próbował pobić rekord Mullera. Obrońcy obsiedli go jak muchy gówno, niemiał życia. Ale za to inne grajki w drużynie śmigali i ładowali bramki. W reprezentacji jest podobnie, to było pewne że obrońcy obsiądą Lewego, tylko ze w reprezentacji niema grajków i reszta stoi i podaje piłkę miedzy obrońcami. Zrobiliśmy jeden rajd skrzydłem i padła bramka. Można? Można. Ale niema komu. Nie wiem czy Guardiola czy inny wybitny trener coś by z naszą reprezentacją zrobił. Zmiany trzeba zrobić od podstaw, jak w Anglii, i teraz szykuje się znowu złote pokolenie. Szkolenie Szkolenie szkolenie.
TERMOMETRY WIFI
https://www.facebook.com/TermometryWIFI/
Awatar użytkownika

psotamt
1150
Posty: 1183
Rejestracja: niedziela, 19 mar 2017, 20:59
Krótko o sobie: Żałuję tylko, że tak późno zacząłem smakować własne wyroby...
Ulubiony Alkohol: Zbożowy
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podziękowanie: 394 razy
Re: EURO 2020

Post autor: psotamt »

Myślę, że warto obejrzeć to co załączę. Pełne wyjaśnienie, pasuje również do dnia wczorajszego:
Zabieranie bogatym i dawanie biednym pozbawia jednych i drugich motywacji do pracy.

Szlumf
2000
Posty: 2378
Rejestracja: czwartek, 9 maja 2013, 22:40
Podziękował: 629 razy
Otrzymał podziękowanie: 583 razy
Re: EURO 2020

Post autor: Szlumf »

Zbyszek T pisze:Sousa myślał, że nasi umieją w piłkę grać... I tak ich poustawiał...................
No właśnie Sousa powinien dostosować taktykę do umiejętności graczy którymi dysponuje. Jak po raz kolejny nasi pchali się środkiem i usiłowali rozegrać piłkę na 3 metrach z mrowiem Słowaków na plecach to ku....y dostawałem. Szkoda słów ale moim zdaniem porażka w takim stylu to w 90% wina trenera. A brak Krychowiaka w następnym meczu wyjdzie nam na dobre.
Awatar użytkownika

kiwitom23
1500
Posty: 1541
Rejestracja: środa, 2 gru 2020, 23:23
Krótko o sobie: Więcej czasu mojego życia spędziłem poza Polską, mieszkałem w Niemczech, USA, Singapurze, HongKongu, na Javie i na Nowej Zelandii i z tą ostatnią jestem najmocniej emocjonalnie związany.
Ulubiony Alkohol: Whisky, a przede wszystkim irladzka whiskey, choć i burbonem nie pogardzę
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Podziękował: 135 razy
Otrzymał podziękowanie: 218 razy
Re: EURO 2020

Post autor: kiwitom23 »

Szlumf pisze:moim zdaniem porażka w takim stylu to w 90% wina trenera.
W życiu się z tym nie zgodzę, trenerów to mieliśmy od 1974 całe tłumy i jakoś nikt nie umiał zrobić z drużyną to co Górski (no może Piechniczek w 1978). Czy to oznacza, że żaden z tych trenerów do niczego się nie nadawał? Te barany po prostu nie umieją grać i im się nie chce grać, a Lewandowski zarabia w Bayernie, a nie w Polsce, to co się będzie wysilał, lepiej ordery odbierać od plastusia, a na boisku poszpanować grzywką i pomachać rączkami...
Wymienić tych wszystkich milionerów na młodych, przynajmniej będzie im zależało....
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami." Ernest Hemingway

Szlumf
2000
Posty: 2378
Rejestracja: czwartek, 9 maja 2013, 22:40
Podziękował: 629 razy
Otrzymał podziękowanie: 583 razy
Re: EURO 2020

Post autor: Szlumf »

kiwitom23 pisze:................
Wymienić tych wszystkich milionerów na młodych, przynajmniej będzie im zależało....
A kto powinien to zrobić jak nie trener? Ponadto gdyby znalazł się drugi Górski to podejrzewam, że nawet obecny skład grałby o wiele lepiej.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Marian_jl
150
Posty: 191
Rejestracja: czwartek, 19 lis 2015, 18:00
Krótko o sobie: Piję okazyjnie ..a że okazje się trafiają codziennie , tak bywa
Ulubiony Alkohol: Próbuję wszystkiego , może trafię na to ulubione.
Status Alkoholowy: Producent Nalewek
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 41 razy
Re: EURO 2020

Post autor: Marian_jl »

Problem z trenerem Sousą jest też w tym że objął naszą kadrę w zbyt krótkim okresie przed mistrzostwami ale to już raczej głupia dezyzja Bońka. Nie znał naszych zawodników oprócz oczywiście Lewandowskiego i do końca ich nie poznał i ich mozliwości o czym świadczą składy w meczach kontrolnych i takatyka na te mecze obrana.
Okazało się że trener nie ma koncepcji co do składu jak i strategi rozegrania meczu .. i z takimi ustaleniami weszliśmy w turniej , wynik w pierwszym meczu to wszystko zweryfikował.
kiwitom23 pisze:..trenerów to mieliśmy od 1974 całe tłumy i jakoś nikt nie umiał zrobić z drużyną to co Górski ....
Trenerów można mieć róznych... ale żeby osiągnąć wynik trener musi trafić na pokolenie piłkarzy którzy mogą coś osiągnąć . K. Górski trafił akurat na takie pokolenie i prawie w pełni to jako trener wykorzystał.
kiwitom23 pisze: Górski (no może Piechniczek w 1978). ....
No akurat w 1978 to drużynę prowadził Jacek Gmoch

Najbardziej wkurwia ta propaganda sukcesu w mediach , oglądając mecz i słuchając komentatorów odnosiłem wrażenie że oglądamy całkiem inne mecze.

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: EURO 2020

Post autor: Wojtek5 »

Myślę, że to Euro było od samego początku spisane na straty. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że to Euro to poligon Sousy przed kolejnym za 3 lata. Zresztą jego decyzje nie są z dupy wzięte, wcześniej musiały być zakcpetowane.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

kiwitom23
1500
Posty: 1541
Rejestracja: środa, 2 gru 2020, 23:23
Krótko o sobie: Więcej czasu mojego życia spędziłem poza Polską, mieszkałem w Niemczech, USA, Singapurze, HongKongu, na Javie i na Nowej Zelandii i z tą ostatnią jestem najmocniej emocjonalnie związany.
Ulubiony Alkohol: Whisky, a przede wszystkim irladzka whiskey, choć i burbonem nie pogardzę
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Podziękował: 135 razy
Otrzymał podziękowanie: 218 razy
Re: EURO 2020

Post autor: kiwitom23 »

Marian_jl pisze:No akurat w 1978 to drużynę prowadził Jacek Gmoch

Najbardziej wkurwia ta propaganda sukcesu w mediach , oglądając mecz i słuchając komentatorów odnosiłem wrażenie że oglądamy całkiem inne mecze.
Tak, tak Gmoch, no niestety Alzheimer w tym wieku daje znać o sobie :) Piechniczek był w 1982, w sumie to powielił wyczyn Górskiego, ale nie z taką klasą jak on i nie z takimi przeciwnikami. Do dzisiaj myślę, że gdyby nie ta ulewa i zalane boisko w meczu z Niemcami, to byłoby złoto.

Propaganda sukcesu obecnie jest wszędzie, nie tylko w sporcie, czasami zdaje mi się że żyjemy znowu za Gierka.... :cry2:
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami." Ernest Hemingway
Awatar użytkownika

Autor tematu
Marian_jl
150
Posty: 191
Rejestracja: czwartek, 19 lis 2015, 18:00
Krótko o sobie: Piję okazyjnie ..a że okazje się trafiają codziennie , tak bywa
Ulubiony Alkohol: Próbuję wszystkiego , może trafię na to ulubione.
Status Alkoholowy: Producent Nalewek
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 41 razy
Re: EURO 2020

Post autor: Marian_jl »

kiwitom23 pisze:Propaganda sukcesu obecnie jest wszędzie, nie tylko w sporcie, czasami zdaje mi się że żyjemy znowu za Gierka.... :cry2:
Za tow. Gierka nie było tylu speców od PR , nie było też opozycji i w czasie dziennika TV pokazywano wizyty gospodarskie pana sekretarza .. a teraz dziennik jest atakiem na liderów opozycji w zależności od potrzeby.
Także proszę nie porównywać tych epok bo to bez sensu.

:scratch: :scratch: Ale ten watek o piłce a nie o polityce , bardzo mi się spodobał post @psotant o wywiadzie z G. Lato :D
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4905
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: EURO 2020

Post autor: rozrywek »

11-ste przykazanie:
Nie podniecaj się nadaremno.

Tak jak naszą jedenastką.
Faktycznie lepiej popatrzeć na siatkarzy.
Ci przynajmniej są rewelacyjni. Tam widać prawdziwą grę zespołową.
Ech brak słów.


Ale człowiek jednak stara się dopingować. Wspierać swoich. Do końca liczyłem że jeszcze coś się wydarzy. Do ostatniej minuty.

Polacy nic się nie stało.


Zamiast ganiać w krótkich spodenkach 90min to lepiej zagrać w reklamie 30sek.
Hujawwja Gillette czy tam ciuchów.
A najlepiej to pożyczek z banku.

Jak dalej pójdzie to wpierdziel nam spuszczą Lapończycy którzy mieli trening 15 min pierwszy raz w życiu.

A jest jeszcze nasz Ekstraklasa.

Tylko co wspólnego ma słowo ekstra i do tego ze słowem klasa.


A najbardziej mnie wpienia powtarzanie w kółko jak to my w jednym meczu zatrzymali Anglię.

Tylko że wtedy to była piłkarska Husaria.

A teraz mamy pindusiów co lepiej grają w reklamach niż na murawie.
Ostatnio zmieniony środa, 16 cze 2021, 08:24 przez rozrywek, łącznie zmieniany 1 raz.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

użytkownik usunięty
Re: EURO 2020

Post autor: użytkownik usunięty »

Serwus
Marian_jl pisze: Na trzeźwo się nie da naszych oglądać.
Jaki stan polskiej piłki, taki stan państwa jest niestety. Pchamy się niepotrzebnie w tę piłkę, gdyż naszym sportem narodowym, powinien być boks. Po drugie, dlaczego my nie możemy mieć Polaka jako trenera. Czy nami zawsze musi ktoś obcojęzyczny zarządzać?
Źle mi z tym :x

Zbyszek T
200
Posty: 248
Rejestracja: sobota, 2 lut 2013, 08:38
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podziękowanie: 32 razy
Re: EURO 2020

Post autor: Zbyszek T »

Sousa ma pomysł i taktykę.... Ale to jest taktyka której nasi piłkarze nie ogarną...
3 obrońców, wahadła, zagęszczenie środka, atak pozycyjny, granie piłką... Szybkie podania, przyjęcie, podanie środkiem...
Taka hiszpańska tiki-taka... Do tego trzeba mieć świetną technikę, operować piłką, przy przyjęciu skleić piłkę do nogi, zwinność, obrót, podanie, przyśpieszenie...

Nasi nie mają tych cech i nie uda się ta taktyka...

Nasi mają siłę, agresję, zryw, odwagę, wysokość, skoczność, grę głową. Technikę ogólnie przy tym słabiutką...
To powinna być taktyka na 4 obrońców i solidną obronę. Nawet ze Słowacją - najpierw obrona. I do tego gra z kontry, atak skrzydłami. Na skrzydłach Krzynówek i Błaszczykowski - tego typu zawodnicy.

PS. Pozdrawiam fanów Football Managera :D :D :D
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2538
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podziękowanie: 441 razy
Re: EURO 2020

Post autor: jakis1234 »

Reklama sprzed kilku lat, jakże aktualna :hahaha:
Obrazek
Ostatnio zmieniony środa, 16 cze 2021, 14:26 przez jakis1234, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam z opolskiego.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Marian_jl
150
Posty: 191
Rejestracja: czwartek, 19 lis 2015, 18:00
Krótko o sobie: Piję okazyjnie ..a że okazje się trafiają codziennie , tak bywa
Ulubiony Alkohol: Próbuję wszystkiego , może trafię na to ulubione.
Status Alkoholowy: Producent Nalewek
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 41 razy
Re: EURO 2020

Post autor: Marian_jl »

Trzeba też pamiętać że nasza drużyna nigdy nie miał szczęścia do ME .Przez całe lat nie udawało się awansować do finałów ME i nawet silne drużyny K. Górskiego czy A. Piechniczka nie zdołały tego dokonać. Pierwszy awans wywalczyła dopiero drużyna prowadzona przez L. Benhakkera w 2008 r. Ostatnio się to już udaje bo system eliminacji jest tak zrobiony że takie średniaki jak Polska w zasadzie skazane są na awans ... a później mamy to co zwykle.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Marian_jl
150
Posty: 191
Rejestracja: czwartek, 19 lis 2015, 18:00
Krótko o sobie: Piję okazyjnie ..a że okazje się trafiają codziennie , tak bywa
Ulubiony Alkohol: Próbuję wszystkiego , może trafię na to ulubione.
Status Alkoholowy: Producent Nalewek
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 41 razy
Re: EURO 2020

Post autor: Marian_jl »

Dzisiejsze mecze 2021.06.16
ROSJA -FINLANDIA 1:0
Szczęśliwe zwycięstwo ruskich . Mecz totalnych błędów z obu stron

TURCJA-WALIA 0:2
Zabójcze tempo meczu . Turasy ciągle w ataku i niesamowite kontry Walijczyków

WŁOCHY - SZWAJCARIA 3:0
Przyjemnie się ogląda mecz jak taktyka jest czytelna a piłka obu drużynom klei się do nogi
Awatar użytkownika

MASaKrA_Domingo
1000
Posty: 1047
Rejestracja: wtorek, 31 mar 2020, 21:29
Krótko o sobie: Uczmy się nie wyważać otwartych drzwi.
Ulubiony Alkohol: Czysta
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podziękowanie: 175 razy
Re: EURO 2020

Post autor: MASaKrA_Domingo »

Uwaga! Podaję taktykę na kolejny mecz biało-czerwonych!

Przede wszystkim podajemy tylko do tyłu, nie bierzemy absolutnie ciężaru gry na siebie, a gdy piłka dojdzie do stopera, wtedy dłuuuuuga piłka do Lewandowskiego. Bo wiecie - Lewandowski - na pewno se poradzi i szczeli milijon goli.

Tak mniej więcej to widzę. Rzeźnia, co robią te patałachy. A oczywiście po turnieju wyjdzie Boniek i powie " to wszystko wina trenera, a ja nie mam sobie niczego do zarzucenia".
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach!

Marek.00
30
Posty: 32
Rejestracja: sobota, 4 sty 2020, 22:55
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: EURO 2020

Post autor: Marek.00 »

Nasza reprezentacja jest jak jaja podczas seksu, niby biorą udział ale nigdy nie wchodzą :D
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: EURO 2020

Post autor: JanOkowita »

Usłyszane dzisiaj rano w radio357:

Żona pyta męża:
- Kto dzisiaj gra?
- Polska ze Słowacją
- No wiem, ale przeciwko komu???
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4905
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: EURO 2020

Post autor: rozrywek »

A ja wam opowiem historię.

Londyn. Chwila przed meczem.
Ja i koledzy w nowoutkich koszulkach oryginalnych świeżo kupionych. Jest jeden sklep gdzie można kupić oryginały z całego świata.
Dumni. Piwo na stole.
W rogu pubu dwóch przedstawicieli kraju tej drugiej reprezentacji.
My podekscytowani.
Zaczyna się mecz.
Pijemy kibicujemy.
W przerwie meczu siku.
I ja wracam bez koszulki.
Rozebrany do pasa.
Kolega pyta o ch chodzi.
Gorąco mi to raz a dwa to mi wstyd przed tymi dwoma.
Druga połowa meczu my rozebrani chlejemy wódkę bo nie da się tego oglądać.

Koniec drugiej połowy. Mówię idz im postaw browara.

Oni podziękowali. A barman od kumpla nie wziął kasy. Dwa piwa pikuś.

Wychodzimy a barman....jesteście rewelacyjni w pracy bo mi Polacy remontowali ten pub. Ale w piłkę to wy nie grajcie....

A jaki to był mecz?

POLSKA-KOREA.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: EURO 2020

Post autor: JanOkowita »

Fajny ten Londyn.
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
Awatar użytkownika

Autor tematu
Marian_jl
150
Posty: 191
Rejestracja: czwartek, 19 lis 2015, 18:00
Krótko o sobie: Piję okazyjnie ..a że okazje się trafiają codziennie , tak bywa
Ulubiony Alkohol: Próbuję wszystkiego , może trafię na to ulubione.
Status Alkoholowy: Producent Nalewek
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 41 razy
Re: EURO 2020

Post autor: Marian_jl »

Jak na wesoło to historyjka z naszym pierwszym zagranicznym trenerem.Leo Benhakker nie specjalnie znał zawodnikow i na pierwszym treningu podczas gry zawodnicy rzucali kurwami ...typu: kurwa podaj, k... dawaj ,k....wybij , k..
. Niie wiedział co jest grane ,podszedł do polskiego asystenta i pyta który zawodnik ma ksywe Kurwa?
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4905
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: EURO 2020

Post autor: rozrywek »

Marian Ji na wesoło chcesz?

Kto jest sponsorem?
Jeden badziew sponsoruje drugi badziew.

Kabaret młodych panów w skeczu biedronka.

Wizjonerzy i prorocy


https://m.youtube.com/watch?v=1WHnv9RcUPU

A kto jest sponsorem?

Biedronka.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

spawacz
250
Posty: 299
Rejestracja: sobota, 25 paź 2014, 19:02
Ulubiony Alkohol: coś co sam wyprodukuję
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: północna zachodnia Polska
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 68 razy
Re: EURO 2020

Post autor: spawacz »

Nic się nie stało......... Polacy nic się nie stało, nic się nie sałooooooooo.... Znowu nic się nie stało.
Czara wiary wyschła wraz z końcowym gwizdkiem meczu ze słowakami. Teraz pozostał tylko chłodny realizm. Za każdego gola Hiszpanów obiecałem sobie ze się napije i nie w chodzie a za karę bo już długo nie pije. Taki wpierdol wątrobie zrobie. Bez odbioru.
.....tymczasem w blaszaku :?

wawaldek11
2500
Posty: 2896
Rejestracja: niedziela, 14 lis 2010, 22:18
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem, który ma więcej radości z dawania niż z brania.
Ulubiony Alkohol: niepospolity i najlepiej bez banderolki; poszukiwania ciągle trwają...
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Puszcza Goleniowska
Podziękował: 159 razy
Otrzymał podziękowanie: 298 razy
Re: EURO 2020

Post autor: wawaldek11 »

Szkoda, że wcześniej nie przeczytałem, bo byśmy Cię nawiedzili, ale ja za kierownicą :mrgreen:
Pozdrawiam,
Waldek
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4905
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: EURO 2020

Post autor: rozrywek »

Jak wam sie podobała@gra wczorajsza Niemców? No było trochę walki.

Najbardziej mnie ciekawi spotkanie Czechy-Anglia. Może być i zaskoczenie.

A co do naszych to Gramy ze Szwecją.
Będzie Potop Szwedzki jak nic.

Chłopaki wygrajcie. Fuksem. Karnym. Błędem sędziego. Chociaż 1-0.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

psotamt
1150
Posty: 1183
Rejestracja: niedziela, 19 mar 2017, 20:59
Krótko o sobie: Żałuję tylko, że tak późno zacząłem smakować własne wyroby...
Ulubiony Alkohol: Zbożowy
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podziękowanie: 394 razy
Re: EURO 2020

Post autor: psotamt »

rozrywek pisze:Chłopaki wygrajcie. Fuksem. Karnym. Błędem sędziego. Chociaż 1-0.
A nie lepiej strzelając bramki? Takie normalne, z gry :mrgreen:
Zabieranie bogatym i dawanie biednym pozbawia jednych i drugich motywacji do pracy.
Awatar użytkownika

Germ83
10
Posty: 14
Rejestracja: środa, 9 cze 2021, 19:38
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy
Re: EURO 2020

Post autor: Germ83 »

No i dobrze jest. Chłopaki mają przedgony za sobą. Teraz udało im się odebrać serce. Zabawa trwa.
I najgorsze przed nimi.

Oby nie przegapili momentu pogonów. Bo inaczej cała robota w pizdu... u

Zobaczymy czy im się uda ;)

Czy będą destylować drugi raz czy wystarczy im bylejakość ? :o
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4905
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: EURO 2020

Post autor: rozrywek »

psotamt pisze: A nie lepiej strzelając bramki? Takie normalne, z gry :mrgreen:
Oczywiście że tak.
Każdy by chciał zobaczyć dobry mecz. Dobrą walkę. Bez względu na wynik.
Ktoś musi wygrać. Niech przegrają.

Ale z klasą. I nikt by nie powiedział słowa złego.
Walczyli i się starali.
A jak ganiają jak panienki którym w klasie ktoś wpuścił mysz.

Nikt nie chce patrzeć jak Niemcy masakrowały Brazylię bo to porażka była.

Każdy chce walkę i determinację.

Jak nasi przegrają z Szwecją 4-3 to sam zakrzyknę Polacy nic się nie stało.

A Lewy jest rewelacyjny to fakt ale sam jeden Westerplatte nie zdobędzie.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

Autor tematu
Marian_jl
150
Posty: 191
Rejestracja: czwartek, 19 lis 2015, 18:00
Krótko o sobie: Piję okazyjnie ..a że okazje się trafiają codziennie , tak bywa
Ulubiony Alkohol: Próbuję wszystkiego , może trafię na to ulubione.
Status Alkoholowy: Producent Nalewek
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 41 razy
Re: EURO 2020

Post autor: Marian_jl »

Germ83 pisze:..Oby nie przegapili momentu pogonów. Bo inaczej cała robota w pizdu...
:scratch: Powinni zrobicć dłuższą niż zwykle Stabilizację

:
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4905
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: EURO 2020

Post autor: rozrywek »

Parę dlaczego:

Dlczego przy ich polu karnym przy naszej akcji było żółto?

Dlaczego przy naszym polu karnym przy ich akcji było dwóch czerwonych?

Dlaczego Lewandowski nie miał komu podać i musiał sam pierdolnąć gola?

Dlaczego nasi zawodnicy zamiast podawać to dopuszczali Szwedów na metr blokując samych siebie?

I finalnie dlaczego blondaska co nam dwie bramki strzelił nikt kompletnie nie krył?

Konkluzja:
Zawsze gramy lepiej w drugiej połowie. Tu muszę przyznać że ostatnie 20min meczu atakowsliśmy. Szkoda że tak późno.
A ostatni gol co nam wlepili to nam się należał bo daliśmy ciała dokumentnie.

W sytuacji gdzie padły dwie główki to Szwedzi mieli 5-ciu bramkarzy i postawili mur. I zamiast piłki to do bramki wpadł lewy.

A u nas bramkarz wybiega prawie na aut zostawiając bramkę samopas.
No czubek.

Dzięki Lewemu wyszliśmy jakoś z twarzą bo bez niego pozamiatali by nas jak Hiszpanie Słowaków.
Ech.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

spawacz
250
Posty: 299
Rejestracja: sobota, 25 paź 2014, 19:02
Ulubiony Alkohol: coś co sam wyprodukuję
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: północna zachodnia Polska
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 68 razy
Re: EURO 2020

Post autor: spawacz »

Nic się nie stało...... Znów nic się nie stało...... Oby na jesień........ Się znów nie zesrało..... Uwielbiam jak gra Polska reprezentacja, bo mamy przed telewizorami 12 mln trenerów. Ryba się psuje od głowy nie w tym przypadku. Tu od dupy strony trzeba zrobić przemeblowanie.
Zołzie jeszcze nie podziziękujemy :ok:
.....tymczasem w blaszaku :?

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: EURO 2020

Post autor: Wojtek5 »

Osobiście uważam, że problem tkwi w pieniądzach. Za przegrany mecz tylko pokrycie kosztów podstawowych jak noclegi, przejazdy, dojazdy i wyżywienie. Zero gaży dla piłkarzy i trenera. Wygrywają zarabiają, przegrywają nic nie dostają. To byłaby motywacja dla wszystkich, a dla tych co mają dużo i liczą tylko na statystyki - cóż może warto dać szanse innym. Wtedy może nie musielibyśmy mówić "nic się nie stało". Co Euro i inne rozgrywki słychać w mediach, że zalążek już powstał i tylko szlifować - ten zalążek jest od ponad 30 lat jak nie dłużej i nadal jest zalążkiem z którego nic nie wynika. Jak odpadaliśmy tak odpadamy. W sumie to taka narodowa dyscyplina dawanie d..y w przedbiegach.
Ostatnio zmieniony czwartek, 24 cze 2021, 21:08 przez Wojtek5, łącznie zmieniany 1 raz.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody

czytam
700
Posty: 723
Rejestracja: wtorek, 5 wrz 2017, 08:23
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowanie: 107 razy
Re: EURO 2020

Post autor: czytam »

Pieniądze to oni zarabiają w klubach i niektórzy, na reklamach. Mecze reprezantacii mogą być tylko powodem kłopotów zdrowotnych a tych lepiej unikać (ze względu na klubowe zarobki właśnie).
Awatar użytkownika

Autor tematu
Marian_jl
150
Posty: 191
Rejestracja: czwartek, 19 lis 2015, 18:00
Krótko o sobie: Piję okazyjnie ..a że okazje się trafiają codziennie , tak bywa
Ulubiony Alkohol: Próbuję wszystkiego , może trafię na to ulubione.
Status Alkoholowy: Producent Nalewek
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 41 razy
Re: EURO 2020

Post autor: Marian_jl »

Niepotrzebnie temat zszedł na temat finansów . Świat wielkiej piłki to wielkie pieniądze , czy się to komuś podoba czy nie i każdy reprezentant swojego kraju to finansowy krezus. I nawet nasi kadrowicze po tym nieudanym turnieju skasują więcej kasy niż przeciętny kibic zarobi przez całe swoje życie. No niestety tak to k... jest :)
Awatar użytkownika

Autor tematu
Marian_jl
150
Posty: 191
Rejestracja: czwartek, 19 lis 2015, 18:00
Krótko o sobie: Piję okazyjnie ..a że okazje się trafiają codziennie , tak bywa
Ulubiony Alkohol: Próbuję wszystkiego , może trafię na to ulubione.
Status Alkoholowy: Producent Nalewek
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 41 razy
Re: EURO 2020

Post autor: Marian_jl »

Wczorajsze mecze fazy pucharowej : Szwajcaria -Francja i Hiszpania - Chorwacja mogły chyba zadowolić każdego sceptyka footbolu . Pokazały całe piękno jakie może nieść piłka nożna , niesłychana dramaturgia i walka do końca .Nie sadziłem że dojdzie do takich meczy :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”