BitCoin i inne krypto waluty

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.

Autor tematu
tomhas
250
Posty: 253
Rejestracja: poniedziałek, 12 lip 2010, 21:53
Podziękował: 126 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy

Post autor: tomhas »

Kamal pisze:Miałem tek z xrp, idzie kurs w górę po 2,40 już więc kupuje, poniżej karach i spada, znowu odbija do 2 zł, więc sprzedaje, po trochu, (bylem z 300 w plecy wtedy) ale zainwestowałem w inne co pozwoliło mi się odbudować na +. A jak bym trzymał, to było by jeszcze lepiej, ale te afery wokół Ripple, mnie odstraszały. Choć tam gdzie afera, tam korzyści.
K.
K.
Tak, z tym XRP to czyste szaleństwo, nie dziwię się, że sprzedałeś, bo nie wiadomo jakby się kurs zachował, ważne, że jesteś na +, liczy się cały portfel a nie pojedynczy token. Ja obecnie już się nauczyłem i jak kupię na górce, a potem spada, to trzymam mimo wszystko, wcześniej czy później wzrasta i daje +.
Pozdro
:hammer: :google: :respect:
alembiki
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2360
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Ja kasę, z zysków przeznaczyłem na czynsz i zakupy ;).
Nie zawsze warto inwestować zarobione pieniądze.
Dobrą opcją jest wymiana na Usdt zarobionych, i trzymanie ich tam jeśli mamy zamiar później inwestować je. ;)
K.
Edit:
Patrzę a tu safemoon ciągle rośnie, a nawet Elongate idzie w górę.
K.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 19 kwie 2021, 11:58 przez Kamal, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2360
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Korekta na krypto, a altcoiny wariują. ;)
Jest kilka ciekawych tokenów, gdzie w ciągu dnia rosną sporo w górę. Ale zapewne są pompowane przez celebrytów. Więc mogą szybko spaść. Lub mogą to być scams!!!
Cummies - projekt na celu rozwijania branży +18
safetesla
Ecp
Fsafe
Można poczytać sobie o nich w jakim celu powstały.
Post nie ma charakteru namawiania do inwestowania swoich pieniędzy w jakąkolwiek kryptowalutę, token, portfel czy inny projekt. Post ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie jestem doradcą finansowym i nikogo nie namawiam do jakichkolwiek inwestycji. Każdy podejmuje swoje decyzje i jak w każdej inwestycji każdy ponosi ryzyko z nią związaną. Nie ponoszę odpowiedzialności za czyjeś decyzje.
K.
Obrazek
Awatar użytkownika

lesgo58
5000
Posty: 5230
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwie 2011, 13:31
Krótko o sobie: "...coqito ergo sum..."
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Land Krzyżaków. Pogranicze Prus wschodnich.
Podziękował: 1292 razy
Otrzymał podziękowanie: 2743 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: lesgo58 »

rozrywek pisze:Jedno pytanie:
Czy ktokolwiek z was z zarobionych pieniędzy coś kupił sobie? Żonie. Dziecku.
Drożdże. Zegarek. Kwiaty. Zabawkę.

Już to widzę. Zainwestowaliście dalej albo chcieliście odrobić to co straciliście...
Czym gra w bitcoiny różni się od jednorękiego bandyty?.
Ogólnie - niczym.
Tylko, ze jednoręki jest iluzją dla prostych umysłów. A bitcoiny są iluzją dla tych co im się wydaje, że "umieją" analizować. I że panują nad sytuacją.
Ostatnio zmieniony niedziela, 25 kwie 2021, 16:21 przez lesgo58, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

lesgo58 pisze: Tylko, ze jednoręki jest iluzją dla prostych umysłów. A bitcoiny są iluzją dla tych co im się wydaje, że "umieją" analizować. I że panują nad sytuacją.
Bardzo ładnie napisane. Podoba mi się, takie trafiające w samo sedno

@Kamal
Udało Ci się coś na tych spadkach z ostatniego tygodnia zarobić? napisz ile masz na plusie w portfelu względem tego co zainwestowałeś? Jak nie chcesz podawać kwoty to napisz w %
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2360
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Powiem tak na nft art finance z (xyz) usd mogłem mieć 5.5x więcej usd, ale patrzę a tu w dół, i szybka sprzedaż, i finalnie 3.5x więcej usd, w około 48h :o, choć jakbym nie sprzedał to teraz z 8x więcej usd lub więcej.
Po spadkach jestem jakieś 1400 zł w tył, (ale te 200-300zł ogólnie w przód) ponieważ, zacząłem odrazu wyprzedaż, wolę mniejszy zysk niż tracić. ;) Choć Cardano trzymam cały czas, i helium ;)
Teraz stawiam na tokeny. ;)
I wczoraj zainwestowane, pomnożone już o 80% prawie. ;)


( ECLIPSE) Głośno o nim na mediach (tik-tok)
( ELONGATE) Również głośno o nim na mediach.
(BONFIRE) Jak wyżej.
A jak jest głośno, to jest sztuczne pompowanie ;), można stracić, a i można dobrze zarobić ;)
K.
Ostatnio zmieniony niedziela, 25 kwie 2021, 20:47 przez Kamal, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

to szacun, że napisałeś uczciwie. Też jestem w plecy jakieś 35 USD w stosunku do tego co miałem początkowo w portfelu, nie licząc prowizji i przewalutowań, kursu USD.
Co mogę napisać po obserwacji odkąd jestem obecny na giełdzie to, to, że patrząc po górkach i dołkach samego Cardano miałbym ponad 60-70 USD na plusie gdybym nie bał się ryzykować, a tak realniej dałoby radę wyciągnąć spokojnie 30 usd na + z początkowych 303
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2360
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Mnie Cardano przykuło uwagą na telegramie, to kosztowało jeszcze po 1,80zł chyba, i kupiłem raz trochę, sprzedałem po 3.50zł chyba. Ale jak spadło trochę kupiłem już 70szt, i tak trzymam, a może coś za kilkanaście miesięcy urośnie. Według filmów na tik-tok, ma dobić do 10usd.
Teraz rozmyślam czy znowu wejść w trx, i btt. Bo mogą mieć potencjał.
Nie ma, co ukrywać, są starty i zyski. Człowiek musi być czujny prawie cały czas, warto mieć alarmy. ;)
Zastanawiam się czy to koniec korekty czy będzie dalej.
K.
Ostatnio zmieniony środa, 28 kwie 2021, 16:17 przez Kamal, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

Kurcze, to nieźle, tylko nie wiem gdzie były takie notowania ADA, bo na Binance najwyżej stało 1,54 przez moment ponad tydzień temu, gdy BTC był jeszcze powyżej 61 tyś.
Też spotkałem się z opracowaniami (spekulacjami), że ADA na koniec roku osiągnie pułap 10 USD za monetę, ale to było przed spadkiem BTC, który ciągnie wszystko w dół. Dziś wygooglałem nowsze opracowania prognoz, które już mówią o spadku BTC do poziomu 20-30 tyś i jego utrzymaniu się przez dłuższy okres w tym pułapie. Te same spekulacje przewidują wzrost BTC w perspektywie 10 lat do poziomu 200 tyś USD, a jeszcze w tym roku ETH ma dogonić BTC. Tak czy siak ADA może zatrzymać się na poziomie poniżej 0,7 USD - zresztą widać po spadkach. Już w piątek był spadek do 0,92, przed chwilą cena oscyluje już na poziomie blisko 1 USD bez większego kombinowania.
Mnie potrzeba notowania ADA na poziomie 1,229 bym wyszedł na zero. O ile jeszcze 3-4 dni temu nie było z tym problemu o tyle teraz nawet nie dobija do 1,15.

Piszę spekulacje, bo raczej ciężko jest nazwać to wiarygodnymi analizami dostępnymi w sieci, biorąc pod uwagę dynamikę, a logicznie myśląc, że rynek jest warty mld.y dolarów by naprawdę wiarygodne informacje były ogólno dostępne tzn. opublikowane w sieci.

Tak czy siak, ma wrażenie że udupię na maksa na tej zabawie. Oczywiście w całej tej tendencji spadkowej są górki i dołki i jak ktoś jest obcykany to można zarobić, ale na moje oko by zysk był jakiś namacalny to trzeba byłoby nieustannie ryzykować przynajmniej kwotą 1000 USD.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2360
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Ja Ade kupowałem pierwszy raz na początku roku. I później sprzedałem na +. Po kilku dniach była załamka i znowu kupiłem, i tak trzymam teraz. Patrzę aktualnie kurs 1.18USD, co już mi pozwala wyjść na mały plus. ;)
nie trzeba 1000Usd, wystarczy 100. Mi od przedwczoraj z 102 rozmnożyło się na 307Usd (na ten moment, choć są dołki i spadki), obstawiałem nft. Ale trzymam rękę na pulsie. ;)
K.

Edit, tam pisałem o cenach PLN, nie usd, już poprawiłem ;)
K.
Ostatnio zmieniony środa, 28 kwie 2021, 16:18 przez Kamal, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2360
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Ada idzie na rekord ;)
K.
Obrazek

Marek.00
30
Posty: 32
Rejestracja: sobota, 4 sty 2020, 22:55
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Marek.00 »

Jeszcze 31 groszy i dobije do najwyższego notowania z 16.04
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2360
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Widać, przegapiłem te Ath ;)
K.
Obrazek

Marek.00
30
Posty: 32
Rejestracja: sobota, 4 sty 2020, 22:55
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Marek.00 »

Sprawdziłem i 14.04 było 5,81
Też przegapiłem

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

a na jakiej giełdzie było takie notowanie?

dobra Panowie, nie zakumałem, że w zł podajecie :) Nie było pytania.
Ostatnio zmieniony czwartek, 29 kwie 2021, 18:01 przez Wojtek5, łącznie zmieniany 1 raz.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

Post pod postem, ale może komuś się przyda i nie będę zakładał kolejnego tematu bo ten wydaje się być dobry.
W jednym poście pisałem jak zrobiłem przelew na Binance i pieniądze nie zasiliły konta, ale dotarły na ich konto bankowe. To tak ku przestrodze i jak odzyskać.
Od początku:
12 kwietnia wykonałem przelew zasilający konto Binance w kwocie 250 EU tj. z konta zniknęło 1167,10 + 25 zł za przewalutowanie (napiszę w dwóch walutach dla zobrazowania). Na Binance jest jak wół napisane, że tylko przelewy SEPA są akceptowane, SWIFT nie.
Tam nie ma szybkiego przelewu, więc trzeba ręcznie przeklepać dane CTRL+C, CTRL V, chwila nieuwagi przelew poleciał jako SWIFT.

Pod dwóch dniach otrzymałem potwierdzenie przelewu, więc pieniądze dotarły. Czekam kolejne dwa dni na ich zaksięgowanie. Nic, blada dupa.
W piątek 16.04 po południu składam reklamacje na Binance po przez ticketa, załączam potwierdzenie i wymagane dokumenty.
W poniedziałek otrzymuję maila, że moje zgłoszenie reklamacyjne zostało odrzucone, a w celu uzyskania szczegółów bym zgłosił się do ich konsultanta.
Tego samego dnia piszę na ich czacie - bo inaczej się nie da - tu zaczyna się tygodniowy meksyk
Czat to bot, klasyfikujący problem czy ma cię odesłać do formularza reklamacyjnego, FAQ czy do konsultanta.
Piszę po angielsku, to samo zapętlenie, piszę to samo po polsku i światełko w tunelu - Twój problem wymaga uwagi odpowiedniego konsultanta, bądź cierpliwy. Postaramy się rozwiązać czy jakoś tak.
Czekam, godzinę, dwie, trzy, idę spać. Wracam z pracy i mam odpowiedź od konsultanta o 2 w nocy. Piszę po 16, odpowiedź dostaję o 23. W czym problem.
Pisze o co chodzi, kolejne kilka godzin. Proszę przesłać potwierdzenie przelewu. Wysyłam pdfa wygenerowanego z banku. Nie, proszę przesłać png lub jpeg. Robię Prtscreena.
Otrzymuję informację, że przelew SWIFT jest nieakceptowany, tylko SEPA - to już k...a wiem, ale co z kasą. Proszę grzecznie o jej odesłanie. Otrzymuję odpowiedź pisaną z uporem maniaka bym skontaktował się ze swoim bankiem.
Mógłbym tak pisać w krokach jeszcze długo, ale działa to tak, że taka rozmowa trwała tydzień, a odpowiedzi otrzymywałem zdawkowe, wymijajace, czasem nawet po hiszpańsku.

W końcu dzwonię do swojego banku, mówię o co chodzi. Konsultant mi wyjaśnia jak to wygląda, uspokaja, że pieniądze nie giną bez śladu i mogę złożyć reklamację w dowolnym momencie jeśli nie otrzymałem za przelew usługi lub towarów. Tu leci już bardziej profesjonalnie. Konsultant doradza bym jeszcze raz spróbował ze sprzedawcą i nie dał się zbyć. Chce iść na łatwiznę i mówię, że możemy zrobić reklamację, więc konsultant wyjaśnia mi o co chodzi. I tak:
Jeśli zrobię przelew nie akceptowany przez daną firmę (SWIFT zamiast SEPA) w większości przypadków przelew odbija się z automatu i wraca do nadawcy. Czasem jest to kwestia jednego cyklu, czasem 3-4 dni księgowania danej firmy - nie banku, bo to firma zarządza rachunkiem - taki przelew wraca zwykle w całości, lub pomniejszony o koszty przelewu to ok 2-3%.
Są też firmy, które trzymają te pieniądze i obracają nimi. Nie wynika to z zamiaru przywłaszczenia, a zysku. Jeden klient upomnie się po kilku dniach, inny po miesiącu, razy ileś takich klientów może dać to naprawdę duże kwoty dla firmy z procentu bankowego. Jeśli konsultant reprezentujący daną firmę wydałby dyspozycję cofnięcia takiego przelewu, przelew musiałby być cofnięty w pełnej wartości, pomniejszony o ew. wspomniane wyżej koszta przelewu. Jeśli klient składa reklamację, to bank potrąca za jej rozpatrzenie i każdy zarabia.

W końcu złożyłem reklamację, bo od Binance dostawałem cały czas odpowiedź bym kontaktował się ze swoim bankiem. Reklamacja miała trwać od 30 do maksymalnie 60 dni.
Po tygodniu, czyli dziś otrzymałem zwrot kasy na konto:
213 EU, czyli po ponownym przewalutowaniu 946, 51 zł. Bank odbiorcy potrącił sobie 37 EU za rozpatrzenie reklamacji i jej procedowanie.
Na całości straciłem 245,59 zł

Gdyby, ktoś miał podobny problem to jest wszystko do rozwiązania, niestety pomoc na Binance jest żadna, długo trwa i przypomina kopanie się z koniem i gadanie ze słupem.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4907
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 845 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: rozrywek »

Opis Wojtka5 chyba powinien dać do myślenia? ja 3 razy przeczytałem zanim siadłem do klawiatury.
Mam na koncie parę złotych, na innym parę Euro, na innym trochę Funciaków.
W szafie mam saszetkę z zaskórniakiem, na czarną godzinę.
Nie chwalę się bo to nie są kwoty rewelacyjne. Spore, ale nie milionerskie.
Ale nie budzę się co rano sprawdzając konto, ile mi zeszło, ile poszło, ile straciłem, a ile mogłem zyskać.
Mam po całości wycyckane. Nie drżą mi ręce...tyle straciłem, kurde tyle mogłem zyskać jakbym kupił.

Byłem ostatnio na aukcii, i moja partnerka,,dlaczego nie kupiłeś, dlaczego dlaczego. bo mi się nie podobało, ale ja to chciałam, to trza było sobie kupić. Sama nie zaryzykowała, moje.
Nie ma głupiej.....c...y i jest spokój.

Zatem oświadczam wam:
Te całe krypto zjedzą was, zjedzą.
Nawalony rozrywek wam prawdę powie.
Będziesz chciał więcej i więcej. Stracisz to będziesz chciał to odrobić.
Nic za darmo nie ma. Nie ma. Co 15 minut rodzi się frajer. To słowa Al Capone, a skończył w więżniu.

Ja wam nie wróg. Bawcie się, traktujcie to jako zabawę. ale..nie budźcie się z myślą...aby się zalogować i sprawdzić konto.

To was zgubi, i mówię to ja Rozrywek, nie wróg, nie przyjaciel wielki. Wujek dobra rada.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

prolog1975
450
Posty: 472
Rejestracja: środa, 3 sie 2016, 08:38
Podziękował: 57 razy
Otrzymał podziękowanie: 85 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: prolog1975 »

28 luty 1435 USD dziś 3450. Etereum. Kapitalizacja odsetek w banku mbanku 0.02 zł. Tyle w temacie
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2538
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podziękowanie: 441 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: jakis1234 »

@prolog1975, widzę, że nie zrozumiałeś o czym pisze Rozrywek.
W kasynie możesz zarobić szybciej i więcej, pomyśl, czy o to chodziło?
Pozdrawiam z opolskiego.

prolog1975
450
Posty: 472
Rejestracja: środa, 3 sie 2016, 08:38
Podziękował: 57 razy
Otrzymał podziękowanie: 85 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: prolog1975 »

Etereum 3576 USD. W kasynie nie wiem jaki mają kurs. Ja wiem że jest dobrze.
8 maja 3750 jest bardzo dobrze. Czekamy na 4000. USD
Ostatnio zmieniony sobota, 8 maja 2021, 18:30 przez prolog1975, łącznie zmieniany 2 razy.

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

rozrywek pisze: Ciekawe kto się pochwali że utopił.
:) Mógłbym napisać jeszcze, ale nie chcę mieć monopolu na dawanie d...y
Ostatnio zmieniony czwartek, 6 maja 2021, 20:38 przez Wojtek5, łącznie zmieniany 1 raz.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4907
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 845 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: rozrywek »

Co my staramy się wam powiedzieć.
Nie bawcie się w to bo to bagno.
Czy ja jestem alkoholikiem?
Nie. Lubię alkohol. Pewnie że tak.
Lubię być w stanie wskazującym.
To fajny stan.
Mogę się obejść bez tego. Oczywiście że tak.
Alkoholik sprzeda co ma w domu. Wyniesie naczynia aby sprzedać na wódkę.
Narkoman zastawi wózek dziecięcy.
I ostatnią paczkę pieluch.
A co zrobi hazardzista?
Wszystko postawi.
Dom. Rodzinę. Samochód. Nawet fotelik dziecięcy.
Nie pomysli o innych. Tylko jak odegrać to co stracił.
Wywalone będzie miał co się wydarzy.
Odzyskać co stracił i trafić 13tkę na czerwonym polu.

A co ja będę pisał więcej.
Duzi jesteście.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

Autor tematu
tomhas
250
Posty: 253
Rejestracja: poniedziałek, 12 lip 2010, 21:53
Podziękował: 126 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: tomhas »

prolog1975 pisze:ETH Czekamy na 4000. USD
Dziś 4320 USD.
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2360
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Panowie Dogeman zarobił dla mnie 400 usd ;)
Może to scam, ale mało narazie jest osób go posiadających, więc można zarobić, ale można stracić.
K.
Obrazek

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

na DOGEUSD zarobiłem dwa tyg temu 51 USD za jednym zamachem, może nie tak spektakularne jak 400 ale był to łatwy zysk bo w ciągu kilku godzin. Niestety połaszczyłem się na BURGERUSD i na razie mam wtopę 300USD, a mogłem zarobić w 4h ponad 700.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

george1255
350
Posty: 397
Rejestracja: wtorek, 13 lut 2018, 14:50
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Piwo/ Cydr/ Bimberek
Status Alkoholowy: Konstruktor
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: george1255 »

Kamal pisze:Panowie Dogeman zarobił dla mnie 400 usd ;)
Może to scam, ale mało narazie jest osób go posiadających, więc można zarobić, ale można stracić.
K.
Możesz przybliżyć co to jest i jak działa? Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
TERMOMETRY WIFI
https://www.facebook.com/TermometryWIFI/
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2360
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

george1255 pisze: Możesz przybliżyć co to jest i jak działa? Obrazek
Sam za bardzo nie wiem, bo mało informacji o tym jeszcze.
Strona internetowa- https://dogeman.xyz/
$ DOGEMAN notowany na Pancakeswap

2% każdej transakcji trafia do posiadaczy
3% z powrotem w płynność
zrzeczenie się własności i spalenie LP
400+ posiadaczy
Kapitalizacja rynkowa 25 000 USD
LINKI i przydatne informacje:

Całkowita podaż: 1 000 000 000 000 000 DOGEMAN

Opłata: łącznie 5%; 2% dla posiadaczy i 3% z powrotem w płynność

Umowa: 0xc0fb1a2b077518808c3a4fa361a1da5d190396a5

Pancakeswap: https://exchange.pancakeswap.finance/#/ ... 5d190396a5

Zrzeczona własność: https://bscscan.com/tx/0x107d0f56883b86 ... ae167c5f48

Spalony LP: https://bscscan.com/token/0xc1752D76CCA ... C#balances

Strona internetowa: https://dogeman.xyz

Telegram: https://t.me/dogemantoken

Reddit: / r / DogemanToken /
Źródło-
https://www.reddit.com/r/CryptoMoon/com ... rs_listed/

Wojtek, ja tutaj miałem tak, że kupiłem, i zaczęło spadać. Mówię no lipa, ale to nowy projekt to odbije, i tak co jakiś czas sprawdzałem tylko wykres, a dzisiaj sprawdziłem ile już usd, i jak mi się wyświetliło, że już 400 w przód, to postanowiłem sprzedać. Bo na auto gotówka potrzebna ;)
Może, gdyby nie to, nawet bym nie wiedział, tylko dalej trzymał.
K.
Obrazek

Autor tematu
tomhas
250
Posty: 253
Rejestracja: poniedziałek, 12 lip 2010, 21:53
Podziękował: 126 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: tomhas »

Kamal pisze: Bo na auto gotówka potrzebna ;)
Jak wychodzisz do gotówki?
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2360
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Na binance do euro i na kartę binance. Wpłata na Revolut, i wypłata ;).
Bo bankomat za przewalutowanie euro chciał mnie solidnie skroić :o
K.
Obrazek

alpi
5
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 21 maja 2021, 14:58
Krótko o sobie: https://plumeria.sklep.pl/nasiona-roslin-miododajnych 
Kontakt:
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: alpi »

Ja wam powiem, że miałem kilkanaście doge coinów i mi je zamieniono na btc przed wzrostem na eobot.com - ładnie oszukali :D a potem stronę zaczęli wyłączać pomału, kiedy bitcoin drogi jak nigdy bo dalej się nie opłaca xD
Ostatnio zmieniony piątek, 21 maja 2021, 15:49 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

Czy ktoś z Was wycofywał środki z Binance na konto w mBanku i jak to robił najprościej i najbardziej bezboleśnie dla finansów?
Pytam, ponieważ widzę dwie możliwości:
Przelew SEPA w euro na konto lub wpłata na kartę.
Nie jestem pewien czy mBank przyjmuje przelewy SEPA na zwykłe konta czy tylko na walutowe
co do karty to jest to z jednej strony najprostsze bo spowoduje to nadpłatę na karcie, ale wypłata gotówki mocno zaboli. Z kolei by tą nadpłatę wydać to tylko trzeba byłoby w sklepach nią płacić - jest to ok, o ile środki są niewielkie.

Chyba, że coś przeoczyłem
Ostatnio zmieniony sobota, 22 maja 2021, 16:19 przez Wojtek5, łącznie zmieniany 1 raz.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody

robert.michal
300
Posty: 308
Rejestracja: poniedziałek, 7 gru 2015, 21:14
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 75 razy
Kontakt:
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: robert.michal »

robert.michal pisze:
Z ciekawości sprawdziłem kurs BitTorrenta - w ciągu 30 dni wzrósł o 859.61% :respect:
tomhas już jesteś bogaczem wycofaj co włożyłeś , a reszta niech pracuje .

Dokładnie, tego dnia gdy to pisałem kurs BitTorenta był najwyższy w historii. Od tego czasu, w zasadzie pikuje w dół - w ciągu 2 miesięcy spadlo jakieś 75 %.

Ale nie martwcie się chłopaki - w USA wkrótce będzie można inwestować w kryptowaluty w ramach tamtejszego planu emerytalnego. Następne pompowanie bańki już wkrótce ....


Jeśli ktoś chce jeszcze jakieś porady inwestycyjne to na priv. :mrgreen:
KALKULATOR NALEWKOWY : https://nalewkidomowe.com
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4907
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 845 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: rozrywek »

Wypłacajcie co macie teraz.
Zaraz czyli niedługo będzie to zakazane wszędzie.
Lepiej stracić mniej czy więcej?

To tylko przyjacielska rada.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2360
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Nowa waluta która jest pompowana
https://www.coingecko.com/pl/waluty/baby-doge-coin
Można stracić, ale i zarobić. Projekt ma dwa tygodnie.
K.
Obrazek

robert.michal
300
Posty: 308
Rejestracja: poniedziałek, 7 gru 2015, 21:14
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 75 razy
Kontakt:
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: robert.michal »

No dzisiaj to akurat awaria pompki: minus 17,6% (stan na godzinę 22.00 )

Ale rozmach jest, dla każdego wystarczy....
"Maksymalne zasoby 420 000 000 000 000 000 "
KALKULATOR NALEWKOWY : https://nalewkidomowe.com
Awatar użytkownika

Dianamiam
2
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2021, 08:49
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Dianamiam »

Jest za wcześnie, aby mówić o początku odbudowy rynku kryptowalut: kontynuacja negatywnego programu może jeszcze bardziej obniżyć cenę kryptowalut. Tym samym ewentualne śledztwo Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) w sprawie Elona Muska w sprawie podejrzenia o manipulowanie rynkiem kryptowalut może stać się negatywnym impulsem. Biznesmen wcześniej krytykował bitcoina za jego niską efektywność energetyczną i przyjazność dla środowiska, a także nie wykluczał sprzedaży bitcoinów należących do Tesli.
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 lip 2021, 12:14 przez Kamal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2360
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

A jak btc zaczął spadać, to napisał, że może nie będzie aż tak szkodliwy dla środowiska, skoro można wykorzystać źródła odnawialnej energi.
Powiem tak, dzięki niemu można zarobić, ale trzeba być na bieżącą z jego postami, i szybko reagować. Aby kupić, i nie koniecznie długo trzymać.
K.
K.
Obrazek
Awatar użytkownika

Dianamiam
2
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2021, 08:49
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Dianamiam »

Elon to kręci na kursie BTC i to nie pierwszy raz, gdy jego tweety zbiły lub podbiły kurs. Mnie by to wcale nie zdziwiło, gdyby sobie siedział i rozkminiał "a sprzedam BTC a potem napisze, że w sumie to ich nie lubię i jak spadnie cena o 20% bo jestem Elon to odkupie hehe" a w międzyczasie gra sobie w kasynie jakimś i za hajs inwestorów, i akcjonariuszy baluje :D Zero zdziwienia. A potem napisze tweeta "nie no żartowałem, jednak BTC jest dobry" i cena myk rośnie. To przecież nie pierwszy raz gdy tak zrobił i nie drugi.
Ostatnio zmieniony środa, 28 lip 2021, 13:59 przez Kamal, łącznie zmieniany 1 raz.

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

Balować to ma za co, bardziej finansuje swoje kosztowne przedsięwzięcia. Zwróćcie uwagę, że on nie inwestuje w kryptowaluty kilku, kilkuset dolarów tylko są do kwoty liczone w miliardach USD, więc łatwo policzyć ile zyska na 100% wzroście i ile może kupić ponownie za 50% spadek
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2360
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Serialu nie oglądałem, ale waluta zapierdziela.
https://coinmarketcap.com/pl/currencies/squid-game/
K.

I padło, 100% w dół, heh szkoda bo z 20 usd było już 1500 :hahaha:
K.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 lis 2021, 10:48 przez Kamal, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”