AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.
Awatar użytkownika

Autor tematu
zielonka
900
Posty: 921
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 241 razy

Post autor: zielonka »

Jakby kto nie słyszał to jest lek hamujący rozwój wirusa w organizmie. Proszę wygóglać przychodnię OPTIMA PRZEMYŚL.
a poniżej link do przemyślenia czy wszystko jest w porządku.

http://wpolsce.pl/magazyn/13536-dlaczeg ... amantadyny
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię
promocja

akanim
50
Posty: 82
Rejestracja: piątek, 8 mar 2019, 00:28
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 9 razy
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: akanim »

Bzdury,
Profesor Horban o amantadynie mówił kilka lat temu kiedy to o Covidzie nikomu się nie śniło. Mówił o wirusie ale grypy.
Ale jak ktoś chce to niech bierze, placebo też nikomu nie zaszkodziło a niektórym pomogło. Wiara czyni cuda. Po amantadynie przynajmniej będzie dobry nastrój bo wpływa na uwalnianie dopaminy, jak po dragach.
Awatar użytkownika

Autor tematu
zielonka
900
Posty: 921
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 241 razy
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: zielonka »

akanim pisze:Bzdury,
Profesor Horban o amantadynie mówił kilka lat temu kiedy to o Covidzie nikomu się nie śniło. Mówił o wirusie ale grypy.
.
I wtedy była ok a dzisiaj jak wziął kasę jest szkodliwa. Na dokładkę Viregyt można wypisać jedynie na parkinsona a aptekom nie wolno wydać go na 100 proc płatności. Czy jest inny tak dyskryminowany lek ? i dlaczego ? wszak skoro lekarz go już wypisał to farmaceuta MUSI go sprzedać - a tak nie jest. Ja już pomijam czy on skuteczny ja tylko pytam dlaczego nie mogę nim sie leczyć -choćby na parkinsona.
Może warto poczytać wypowiedzi LEKARZA który tego leku używa na stronach jego przychodni. albo chociaż to

https://przychodnia-przemysl.pl/wole-by ... lojalnosc/

Co do placebo to znam dwa przypadki podania amantixu chorym z potwierdzonym covid 19 gdzie po saturacji 60 za dwa dni gościu wrócił do pracy a inny po pierwszych objawach ostrego zapalenia płuc zgubił je po 3 ch dniach w tajemniczy sposób.
Może i placebo ale zajebiście działa.
Ostatnio zmieniony wtorek, 23 lut 2021, 21:02 przez zielonka, łącznie zmieniany 1 raz.
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7298
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: radius »

Potwierdzam pozytywne działanie amantadyny. Znam osobiście osobę, która dzięki amantadynie wirusa przeszła dość łagodnie mimo, że organizm miała wycieńczony chorobą nowotworową i system immunologiczny po chemioterapii mocno osłabiony.
Pozytywne działanie amantadyny zostało potwierdzone przez niejednego lekarza, wystarczy dobrze poszukać a nie kwitować wszystkiego jednym słowem "placebo" ;/
SPIRITUS FLAT UBI VULT
Awatar użytkownika

kleryk88
200
Posty: 214
Rejestracja: niedziela, 30 gru 2018, 23:05
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 15 razy
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: kleryk88 »

Ja mam zakupiona na wszelki wypadek jedną paczkę ale nie Viregyt tylko zamiennik za wschodniej granicy bo jeszcze 2 miesiące temu nie można było dostać viregytu w Polsce ;)

mkozik16
10
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 15 lut 2019, 11:09
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: mkozik16 »

Amantadyna jest po porostu zbyt tania względem nowoczesnych lobbowanych leków, dlatego nie możemy się nią leczyć, kto by zarobił na opłacenie profesorów z telewizora. Orientujecie się może czy w Austrii można dostać jakiś lek z amantadyną bez recepty, też bym zrobił zapasy?
doznaj cnót wód wypalanych
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4905
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: rozrywek »

Wirus wirusem.
Gdzieś ty był zielony bydlaku???
Covid by cię nie ruszył. Takiego grzyba?.
Ani takiego jak ja. Cieszę się że się odezwałeś wreszcie.
Już myslałem że cię tam niedzwiedzie.....ten tego.
I ci się podoba.

Co do tego tematu to trochę się dowiadywałem i przyznam że jestem sceptycznie nastawiony.
To jest zbyt proste i zbyt tanie aby mogło działać. Już wolę szklankę wina i 3 ząbki czosnku. To jest przynajmniej sprawdzone.

Mutacji jest tyle że nie nadąrzysz. A jak ktoś raz zainwestował w coś to będzie parł do przodu aby te pieniążki zarobić.
Dobra bo wejdziemy na politykę a tego nie chcę.

Ps: nie ma to jak ciepłe powitanie. Co nie?
Częściej masz tu być koniec kropka i c....j
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

rastro
2500
Posty: 2557
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 297 razy
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: rastro »

rozrywek pisze: Co do tego tematu to trochę się dowiadywałem i przyznam że jestem sceptycznie nastawiony.
To jest zbyt proste i zbyt tanie aby mogło działać. Już wolę szklankę wina i 3 ząbki czosnku. To jest przynajmniej sprawdzone.
E tam... może i działa tylko nikt badań nie robił bo dutki lecą za nowości. Ale twoja metoda nawet jak nie dział na Covida to przynajmniej pomaga utrzymać dystans społeczny ;)
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4905
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: rozrywek »

No czosnek z pewnością.
Na pewno nie zaszkodzi. Ma sprawdzone działanie antybakteryjne.
Wino też.
W pracy cały czas się spotykam z ......keep distance. Two metres.
A tu nawpierdzielam się i dystans od razu sam się zachowuje.

Czosnek nie zaszkodzi. A wino to.....dla zdrowotności.jak mawiał Pawlak.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

akanim
50
Posty: 82
Rejestracja: piątek, 8 mar 2019, 00:28
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 9 razy
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: akanim »

zielonka.
Bzdury to był komentarz do tego co powiedział lub nie i w jakim kontekście Horban. Do amantadyny to póki nie zostanie statystycznie udowodniona skuteczność nawet 10% to nie uwierzę. A 10% to w przypadku covida to jest cholernie dużo.
Co do reszty typu "zmowa koncernów farmaceutycznych" i "lek jest zbyt tani" to zastanówcie się chwilę zanim zaczniecie pisać.
Rozpatrując aspekt wyłącznie biznesowy bez oglądania się na moralność itp.
Kto najczęściej umiera na covid? Starsi powyżej 60 roku życia i przewlekle chorzy.
Kto i jakie pieniądze zostawia w aptekach i leczy się w szpitalach? Starsi powyżej 60 roku życia i przewlekle chorzy.
Komu zależy na tym aby jak najdłużej ŻYLI i kupowali ich leki? Fimom farmaceutycznym.
Gdyby amantadyna była tak skuteczna to już dawno byłyby zrobione badania. Tracić klienta za kilka tysięcy PLN rocznie skoro można go uratować za 100 PLN?
To nie jest logiczne z biznesowego punktu widzenia. Z tego to tylko ZUS się cieszy.

mkozik16
10
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 15 lut 2019, 11:09
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: mkozik16 »

Kolego @akanim jest jeszcze podobno coś takiego jak poważne powikłania po covid, nie trzeba od razu umierać, aby chory biegł do apteki i wydawał ostatnie pieniądze.

Dla porównania bodaj lek o nazwie Rendesivir powszechnie uznany za skuteczny i podawany w szpitalach kosztuje wielokrotnie więcej niż Amantadyna. Gdyby okazywało się, że leczy wit.C no wielu by zależało, aby zdyskredytować skuteczność. Nie oszukujmy się Bigfarm to potężna siła obok koncernów naftowych chyba największa.

Badania wkrótce się mają rozpocząć dzięki staraniom dr. Bodnara prekursora leczenia Amantadyną.
Ostatnio zmieniony środa, 24 lut 2021, 07:21 przez mkozik16, łącznie zmieniany 1 raz.
doznaj cnót wód wypalanych

michal278
1850
Posty: 1867
Rejestracja: poniedziałek, 17 gru 2012, 14:56
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: zielona wróżka
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: podlaskie/ mazowieckie
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 106 razy
Kontakt:
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: michal278 »

O skuteczności czegokolwiek można powiedzieć po badaniach in wivo i in vitro. Bo tak to równie dobrze mogą zdrowieć np od szklanki wody.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
zapraszam na wczasy na podlasie - jaglowo.com
Awatar użytkownika

Autor tematu
zielonka
900
Posty: 921
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 241 razy
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: zielonka »

Pozostaje nadal pytanie - skad tak wielki opór ? i zarządzenie aby leku nie stosować zgodnie z jego pierwotnym przeznaczeniem czyli przeciw grypie. Dlaczego nie mogę go kupić na 100proc chociaż jest w aptece na stanie ?
Dlaczego od ponad roku tych vivo i vitro nsie nawet nie próbuje zacząć ?
I na dodatek lekarz POZ boi się go przepisać. Minister zdrowia były zastępca złodzieja co innego mówi dziennikarzom a co innego ogłasza w zarządzeniach dot REGLAMENTACJI -tak tak to słowo prosto z ciemnej komuny powróciło.
Ta sama buta ta sama arogancja ten sam sposób myślenia. Nowe jest tylko bezwstydne chapanie gdzie i jak się da.
Czerwoni jednak mieli odrobinę wstydu i nie działali wprost na szkodę poddanych bo za takich nas wszyscy sprzed koryta mają.
Ostatnio zmieniony środa, 24 lut 2021, 12:17 przez zielonka, łącznie zmieniany 1 raz.
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię

rastro
2500
Posty: 2557
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 297 razy
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: rastro »

0. Rząd (nie tylko ten nasz) ma eldorado bo każdą ilość kasy można wyprowadzić pod hasłem covid i nikt nawet nie mrugnie, a rządy z zapędami autorytarnymi maję podwójne eldorado bo mogę wprowadzać restrykcje w imię większego dobra ;)
1. Instytucje z akredytacją na testy DNA mają eldorado... nigdy nie wyciągną takiej kasy za jakiekolwiek badania...
2. Firmy "szczepionkowe" mają eldorado... nie dość że ich produkt schodzi na pniu to zaoszczędzili wagon kasy na procedurze wdrożenia nowej technologii w szczepionkach to przecież są pierwsze na rynku szczepionki z matrycy RNA i tzw. wektorowe.
3. Lekarze pierwszego kontaktu mają eldorado... biorą kasę za diagnozę zapalenia oskrzeli przez telefon bez presji... bo nie czuć oddechu kolejki na plecach ;)

można tak dalej...

szkoda tylko że szary człowiek nie ma eldorado... ale kogo obchodzi szary człowiek...
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2538
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podziękowanie: 441 razy
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: jakis1234 »

szkoda tylko że szary człowiek nie ma eldorado... ale kogo obchodzi szary człowiek...
Ależ obchodzi, wszystkich ich obchodzi - przecież ktoś w końcu musi za to wszystko zapłacić...
Pozdrawiam z opolskiego.

rastro
2500
Posty: 2557
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 297 razy
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: rastro »

Właśnie o to chodzi że nie obchodzi... ta kasa idzie z budżetów państwowych czyli płacą niczyimi pieniędzmi. Skąd je brać będą się zastanawiać za rok albo za dwa... jak się obudzą że wzrosło bezrobocie i nie mają komu zabierać ;). Zaraz wpadną na pomysł jak dokręcić śrubkę podatkami i inflacją żeby dobić resztę.

Rozpuszczone milleniasy - przekonają się na własnej skórze jak to było na początku lat 90-tych ubiegłego wieku ;)
Ostatnio zmieniony środa, 24 lut 2021, 13:47 przez rastro, łącznie zmieniany 2 razy.
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2538
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podziękowanie: 441 razy
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: jakis1234 »

To była ironia :), obchodzi na tyle, na ile można wyciągnąć od szarego człowieka odpowiednie zasoby.
Budżetowe pieniądze, czyli podatki płacone przez zwykłego człowieka, nawet jeżeli płacą firmy, to przecież z pieniędzy płaconych przez ludzi kupujących ich produkty.
Czy teraz, czy za rok - nie ma "niczyich" pieniędzy, to są nasze pieniądze, to to co nam państwo zabiera.
Niestety, jak pokazują badania, niewielki procent ludzi zdaje sobie z tego sprawę.
"Państwo mi dało", koń by się uśmiał, rząd pojechał zbierać truskawki, zarobił i dał, ech "Kraju mój, kraju barwny pelargonii i malwy..."
Chyba trochę odchodzimy od tematu leczenia covid ;)
Pozdrawiam z opolskiego.

rastro
2500
Posty: 2557
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 297 razy
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: rastro »

No tak te "niczyje" pieniądze to też taka ironia... ja wiem że one są nasze, ale pętak demolujący przystanek już tak średnio - w dużej większości beneficjent rządowych programów+ też myśli że te pieniądze rosną na drzewach.

Ale jak się poczyta artykuły o szczepionkach na covid to pismaki też czyba nie wiedzą skąd się biorą te "niczyje" pieniądze... bo wskazują że ta kosztuje 16 ojro a inna że 25 d 40 baksów, ale zaznaczają że na całe szczęście ich koszt pokryje budżet ten czy tamten albo ubezpieczalnia... zupełnie jak by ta kasa rozła na drzewach ;)
Ostatnio zmieniony środa, 24 lut 2021, 14:00 przez rastro, łącznie zmieniany 1 raz.
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7298
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: radius »

Dla wszystkich z otwartym umysłem 8-) 8-) - https://www.medexpress.pl/amantadyna-po ... d-19/80639
SPIRITUS FLAT UBI VULT

michal278
1850
Posty: 1867
Rejestracja: poniedziałek, 17 gru 2012, 14:56
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: zielona wróżka
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: podlaskie/ mazowieckie
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 106 razy
Kontakt:
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: michal278 »

Radius brzmi ciekawie, ale dopóki nie będą badania in vivo i in vitro nic nie można powiedzieć. W Polsce już zaczęli chodzić panowie w garniturach z propozycją odkupienia co niektórych biznesów. Oczywiście powiązani z kilkoma większymi bankami. Dlatego naszemu rządowi nie zależy na szybkim uwalnianiu gospodarki.
W kwestii leków już mamy ponoć na końcówce badania nad lekami na covid.
https://cowzdrowiu.pl/aktualnosci/post/ ... dza-zaklad


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
zapraszam na wczasy na podlasie - jaglowo.com
Awatar użytkownika

Autor tematu
zielonka
900
Posty: 921
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 241 razy
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: zielonka »

Z przyjemnościa stwierdzam że nie upadłem na umyśle dając wiarę dr Bodnarowi po zapoznaniu się z tematem. Z żalem jednak konstatuję iż ludzie władzy -(poza tymi którzy z covid żyją np. minister zdrowia i jego kumpel Szumi) są debilami. Takiej szansy na sukces i to nie tylko propagandowy nie wypuściłbym z ręki. Cały świat ścieme wali a my tu panie jednym doktorem temat opanowaliśmy i można nawet UNII środkowy palec byłoby pokazać. Szkoda że tego nie widzą bo przy okazji umarłoby zapewne wiele mniej ludzi. Z drugiej strony po takim sukcesie rządziliby kolejne kadencje a to może groźniejsze dla kraju niż covid.
Pisze rozrywek
To jest zbyt proste i zbyt tanie aby mogło działać. Już wolę szklankę wina i 3 ząbki czosnku.
Otóż jedno drugiego nie wyklucza. A ten sposób myślenia jest do dupy.Większość złożonych problemów w efekcie ma proste rozwiazanie tylko wszyscy myślą iż jest zbyt proste aby działało. W tym wypadku idąc śladem patentu na SARS Cov 2 - po prostu zapomnieli o tym starym i nie chronionym już patentem leku twórcy wirusa.

Rozrywku znajdź najprostsze skuteczne rozwiazanie
Przed Tobą pokój -przejdź najszybciej do następnych drzwi używając sprzętu a nie dotykając podłogi stopami.
Są narty łyżwy i buty sznurowane. Co robisz ?
Ostatnio zmieniony piątek, 26 lut 2021, 11:33 przez zielonka, łącznie zmieniany 3 razy.
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię

michal278
1850
Posty: 1867
Rejestracja: poniedziałek, 17 gru 2012, 14:56
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: zielona wróżka
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: podlaskie/ mazowieckie
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 106 razy
Kontakt:
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: michal278 »

Zielonka w Twoim rozumowaniu widzę jedną luke. Swego czasu rozmawiałem z znajomym aptekarzem. Wystarczy do tej substancji dołączyć boczny łańcuch i można już patentować jako nowy lek. W ten sposób wyciąga się z państwa pieniądze na refundowanie leku, bo stary kosztuje grosze a nowy już o wiele więcej.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
zapraszam na wczasy na podlasie - jaglowo.com
Awatar użytkownika

Autor tematu
zielonka
900
Posty: 921
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 241 razy
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: zielonka »

Skoro nikt tego nie zrobił oznacza to że nie ma chęci zysku ze strony tych co leczą amantadyną. Jednak jak już jesteśmy przy spiskowej teorii dziejów od czego byłem do pandemii jak najdalszy a wszelkie cudowne sposoby i leki omijałem szerokim łukiem to ciekawym może być np udział rodzinny złodzieja Szumiego w firmie co robi lek na choroby płuc m.innymi wywołane przez covid. Przypadek ? Firma w zeszłym roku zanotowała wzrost kilkaset procent. Nie byłoby w ich interesie uniknięcie tych powikłań więc amantadyna zmniejsza im rynek zbytu. Ale to już bardzo daleko idące podejrzenia, choć jak widzę jaki opór stawia kolega złodzieja i jego współdecydenci z oplacanymi przez pfizer ekspertami włącznie to każde podejrzenie może być zasadne. Viregyt K w wersji dla chorych poniżej 75 (którym tylko na parkinsona można go przepisać), już kosztuje ok 100zł z początkowych 20 i przybywa w innych pudełkach. Czy zawiera to samo ? Naprawdę jest o czym myśleć.
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię

michal278
1850
Posty: 1867
Rejestracja: poniedziałek, 17 gru 2012, 14:56
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: zielona wróżka
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: podlaskie/ mazowieckie
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 106 razy
Kontakt:
Re: AMANTADYNA i leczenie Covid 19

Post autor: michal278 »

Może nie zawierać tego samego. Może się różnić dodatkami. Lek to cała administracja, badania dopuszczające do użytku, certyfikaty no i subwencja państwa. Tam dopiero lobby farmaceuckie działa.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony piątek, 26 lut 2021, 15:30 przez michal278, łącznie zmieniany 1 raz.
zapraszam na wczasy na podlasie - jaglowo.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”