Destylator z allegro dla amatora

Pytania o kompletne destylatory z Allegro, OLX, sklepów internetowych itp.
Regulamin forum
W celu zwiększenia funkcjonalności prosimy, by nowe tematy miały tytuł dokładnie taki, jaki nosi dana aukcja lub sprzęt w danym sklepie. Nie należy dopisywać pytań o inne aukcje w już istniejącym temacie- dzięki temu łatwiej będzie można szukać sprzętów w przyszłości i unikniemy dublowania tematów o tych samych sprzętach.

Strony z aukcjami Allegro dostępne są 30 dni. Potem wygasają i temat pozostaje bez odniesienia do produktu.
Żeby uniknąć problemu wygaśniętych linków prosimy o wstawianie zamiast adresu aukcji Allegro linku z serwisu http://archi.inosak.org/
(allegromat stał się płatny).

Jak to zrobić?

1. Wchodzimy na wybraną aukcję i kopiujemy jej numer: np: 34556346566454
2. Wchodzimy na stronę http://archi.inosak.org/ i wpisujemy/wklejamy numer aukcji:
3. Kopiujemy link do zarchiwizowanej aukcji:
4. Wklejamy otrzymany link do forum.

Można także wykonać prosty zrzut ekranu za pomocą programy np https://www.screenpresso.com/.


Tematy, które w tytule nie będą zgodne z tytułem aukcji będą warunkowo poprawiane, lub usuwane.
Pamiętaj ! Administracja ma prawo do kasowania/nieakceptowania tematów z linkami do Allegro.

Autor tematu
florek87
2
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 14 sty 2021, 01:10

Post autor: florek87 »

Planujemy z kuzynem zakup takiego destylatora https://allegro.pl/oferta/destylator-el ... e=Facebook co sądzicie. Chcemy kupić na allegro że względu na możliwość na raty nie chcemy wywalać za gotówkę bo taka opcja lepiej nam odpowiada.
Awatar użytkownika

.Gacek
2000
Posty: 2383
Rejestracja: niedziela, 18 paź 2015, 14:00
Krótko o sobie: Marzyciel
Ulubiony Alkohol: Własny.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Podziękował: 268 razy
Otrzymał podziękowanie: 338 razy
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: .Gacek »

Najgorszy wybór z możliwych.
Nie jestem złośliwy, ale poczytaj trochę opinii na forum. Zapoznaj się z poszczególnymi systemami i zastanów się przede wszystkim jaki trunek chciałbyś uzyskać.
Pozdrawiam Gacek.

Kamyk12
50
Posty: 88
Rejestracja: niedziela, 30 lip 2017, 19:18
Podziękował: 2 razy
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: Kamyk12 »

Panowie radziłbym odpuścić. Pierwsze to system zimne palce i odstojniki (polecam aabratek), dwa wypełnienie szklane (polecam sprężynki pryzmatyczne), trzy cena. Już nie wspomnę o reszcie. Ciekawi mnie jeszcze tytuł aukcji "AUTOMAT" hym, czym on reguluje przy braku elektrozaworów i regulatorów mocy ;) Odradzam.

aakk
1150
Posty: 1160
Rejestracja: poniedziałek, 7 sty 2019, 18:55
Status Alkoholowy: Konstruktor
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 100 razy
Kontakt:
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: aakk »

Odcina zasilanie jeśli temperatura przekroczy zadaną wartość. Widziałem na żywo jeden taki podobny sprzęt. Temperatura spada załączają się grzałki, zaczyna wręcz rzygać z rury, temperatura rośnie grzałki się wyłączają i tak w kółko. Całość leciała od razu przez dołączony filtr węglowy aby nieco oszukać nos.
Destylatory ze stali nierdzewnej.
www.ak-spaw.pl
facebook.com/akspawpl
Zapraszam

Kamyk12
50
Posty: 88
Rejestracja: niedziela, 30 lip 2017, 19:18
Podziękował: 2 razy
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: Kamyk12 »

To wręcz tragedia !

Autor tematu
florek87
2
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 14 sty 2021, 01:10
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: florek87 »

Chciałbym i czysty bimber i owocowy. Mam też ok 150 litrów wina w piwnicy i też przerobić chciałbym. Chwilowo zielony jestem ale uczę się szybko.

użytkownik usunięty
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: użytkownik usunięty »

Serwus
Zalecałbym daleko idącą wstrzemięźliwość od takiego typu sprzętów.
Myślę, że jak poczytacie forum, zrozumiecie temat. Pieniążki proponuję odłożyć i kupić za gotówkę a gdy dołożysz 350zl, niezłego aabratka sobie sprawicie np http://stalowkasklep.pl/kolumna-aabrate ... p-857.html Pozdrawiam
Awatar użytkownika

lesgo58
5000
Posty: 5230
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwie 2011, 13:31
Krótko o sobie: "...coqito ergo sum..."
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Land Krzyżaków. Pogranicze Prus wschodnich.
Podziękował: 1292 razy
Otrzymał podziękowanie: 2743 razy
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: lesgo58 »

Jeszcze lepsza opcja i w dodatku w podobnej cenie jaką kolega chce wydać jest ta kolumna.
http://stalowkasklep.pl/kolumna-aabrate ... p-858.html
Ta kolumna w stosunku do tej z linki z pierwszego postu to "mercedes".
Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego

Szlumf
2000
Posty: 2379
Rejestracja: czwartek, 9 maja 2013, 22:40
Podziękował: 629 razy
Otrzymał podziękowanie: 583 razy
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: Szlumf »

Może jednak za gotówkę coś używanego. Za 900zł masz coś dużo lepszego https://www.bimber.info/forum/viewtopic ... 92#p181992.

Autor tematu
florek87
2
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 14 sty 2021, 01:10
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: florek87 »

https://allegro.pl/oferta/destylator-30 ... e=Facebook a co o tym myślicie? Poszukuje na allegro kupić z opcją ratalną. Chcę z kuzynem tam kupić aby baby sie nie zorientowały ile kosztowało dlatego w ratach i na allegro.

operate
5
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 11 sty 2021, 07:53
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: operate »

Witam.
W piątek mi taki przyjechal.
Ładny, jeszcze nie testowany.
Awatar użytkownika

MASaKrA_Domingo
1000
Posty: 1047
Rejestracja: wtorek, 31 mar 2020, 21:29
Krótko o sobie: Uczmy się nie wyważać otwartych drzwi.
Ulubiony Alkohol: Czysta
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podziękowanie: 175 razy
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: MASaKrA_Domingo »

Ja pierniczę! Goście z doświadczeniem napisali Ci co i jak, a znowu wrzucasz pierwszy lepszy destylator z alledrogo od niesprawdzonego gościa!
ten destylator ma tyle błędów w konstrukcji, że aż szkoda gadać. Gościu - nikt Ci tu źle nie doradza. Nie chcesz, aby kobity widziały, ile kasy wydałeś? To kup dobrą, prostą kolumnę z OLM ( nie OVM ), bez bufora, keg nieocieplony ( niech najpierw zobaczą nieocieplony, bo to wygląda gorzej i nie będzie kłuło w oczy.

Masz kilku dobrych producentów. Posłuchaj kogoś na forum.
A Ty wrzucasz jakieś szajstwo od gościa, który nie ma pojęcia co robi.

1) - głowica Aabratek o długości 43 cm - po co taka długa? To strata wysokości
2) - katalizator 30 cm - sprężynki miedziane pryzmatyczne 0,5 l - po co 30cm? 20 jest wystarczające.
3) - wypełnienie kolumny druciakami nierdzewnymi - w dobie sprężynek pominę to milczeniem.
4) - termometr tarczowy w keg,
- termometr elektroniczny na szczycie kolumny,
- termometr elektroniczny na 10 półce - wszystkie trzy do wymiany. Tarczowy nadaje się do poglądu +/- 10st C np do badania czy mięso jest dobre. W gorzelnictwie nie ma zastosowania plus bardzo szybko się rozkalibrowuje. Pozostałe dwa "termometry" do wymiany.
5) ta izolacja kega to nie jest izolacja. Jakaś guma? Przecież to się będzie grzać podczas procesu, że ręki na tym nie położysz.
6) niby drobna rzecz, ale jednak. Czemu producent nie zagiął w dół rurek z chłodnicy? Wąż wylotowy będzie się giąć od ciepła. Zupełnie niepotrzebnie. Wystarczy dać końcówkę karbowaną i żaden wężyk się nie zsunie. No ale, to trzeba mieć jeszcze pojęcie nie tylko o spawaniu, a również o destylacji.

No i bonus na koniec:
Można osiągnąć 95% mocy przy pierwszej destylacji, co jest niemożliwe przy tradycyjnych rozwiązaniach i kolumnach. Urządzenie pozwala osiągnąć destylat na najwyższym poziomie czystości.
Faktycznie - abym osiągnął 95% na mojej kolumnie, musiałbym się postarać. Postarać się spieprzyć proces.

Tak więc kolego masz dwa wyjścia - ogarnij się i skup się na tym, co Ci ludzie podrzucają, albo kup coś na alledrogo i katuj potem swoich gości berbeluchą.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 18 sty 2021, 16:10 przez MASaKrA_Domingo, łącznie zmieniany 2 razy.
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach!

rastro
2500
Posty: 2558
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 297 razy
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: rastro »

Szkoda strzępić klawiatury... trach dwa linki do oferty i klakier co to kupił i pochwali... taki tam markieting...
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett

użytkownik usunięty
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: użytkownik usunięty »

Serwus
operate pisze:Ładny, jeszcze nie testowany.
@MASaKrA_Domingo
Teraz widzisz, co jest najważniejsze :hmm:
Po jakiego grzyba doradzać?
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2538
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podziękowanie: 441 razy
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: jakis1234 »

Nie zniechęcajcie się, czasami trafi się taki trudny zawodnik ;), ale dla większości Wasze rady są zbawienne i pozwalają nie pakować się w jakieś bagno zakupowe.
Mówię to na swoim przykładzie, to dzięki Waszym radom mam od kilku miesięcy porządny sprzęt od Kuli :poklon;
A i zauważcie, że tekst
W piątek mi taki przyjechal.
Ładny, jeszcze nie testowany.
nie napisał autor wątku :). Mam nadzieję, że autor będzie rozsądniejszy.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 18 sty 2021, 16:34 przez jakis1234, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam z opolskiego.

operate
5
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 11 sty 2021, 07:53
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: operate »

jakis1234 pisze: nie napisał autor wątku :). Mam nadzieję, że autor będzie rozsądniejszy.
Chodziło tylko o to że dobrze wykonany.
Ale to jednak inny sprzęt jest u mnie, ale bardzo podobny.
Zakup poparty lekturą i opiniami użytkowników.
Jedna osoba zrozumiała tekst po swojemu a inni już nie muszą się zastanawiać o co chodziło.
Dziwi mnie myślenie że wszystko nie od swoich jest złe.
Już wymieniłem wypełnienie na sprężynki i kilka drobnych poprawek.
Ale sprzęt mam już, a nie za parę miesięcy.
Teraz nauka i poprawki.
Ostatnio zmieniony wtorek, 19 sty 2021, 00:15 przez wawaldek11, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4907
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 845 razy
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: rozrywek »

Masakra zmasakrował zawodnika. No piknie. No lepiej że ty a nie ja.
Panie domingo w punkcie 3 zmywak podpiera wypełnienie szklane....jeszcze lepsza tragedia.

Chłopaki na raty czy nie to jest syf.

A reszta braci....ponabijajmy się ok?
Zacytuję opisy sprzętu:

Destylator elektryczny filtr automat.
Hmm to chyba ten filtr jest automatyczny, reszta raczej nie.

Idealnie się sprawdzi w destylacji zacierów owocowych.
Zacierów.....owocowych. kurwa jęczmienne śliwki chińczycy wyhodowali?
A tu klasyk:
"To urządzenie niezawodne i niezwykle wydajne. Co więcej, nasz destylator pozwoli Ci wytworzyć tzw. surówkę."

Łał..surówkę zrobi nawet. Ale mniodzio automat. Nie tylko spiryt ale surówkę.
Hahahaha.
Dalej:
oraz jako jedyni w standardzie oferujemy SZKLANE wypełnienie kolumny gwarantujące uzyskanie wysokiej jakości destylatu od początku do końca. Zmywaki służą do zmywania i niech tak zostanie ;)

No pewnie że jako jedyni.
Nikt normalny nie nasypie potłuczonego szkła do kolumny z odstojnikami za 1700zł. Na raty.

Wszystko jest spawane w osłonie Z argonu.
Ze stali. Z miedzi. Ale Z argonu? Chyba ktoś się tego argonu nawdychal....osłonowo.

Jedźmy dalej:
"Zastosowana w destylatorze rura 60,3 mm jest wynikiem fachowych wyliczeń. "

A dlaczego nie 59 albo 62? Kalulator się zepsuł? Bo takie rury są na rynku ot i cała fachowość matematyczna w pindu.

Fachowe wyliczenia...i do zbiornika 20 i 50L. Porażka.
Poważnie teraz.
Koledzy nie latajcie po aledrogo. Wino wam się nie zepsuje. Dozbierajcie pomału i kupcie coś konkretnego. Koledzy powyżej jasno określili cóż czynić.

Ps: ten automat i ten sterownik. Nie przeoczyłem. Zostawiłem wisienkę na koniec.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

operate
5
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 11 sty 2021, 07:53
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: operate »

W innym temacie zadałem dziś banalne pytanie dla większości użytkowników, na które mimo szukania (od tygodnia po około 5 godzin dziennie czytam forum) nie znalazlem konkretnej odpowiedzi.
Lecz niestety nikt nie zmarnował kilku słów aby odpowiedzieć.
Czytal będę nadal ale następnym razem się dobrze zastanowię nim coś napiszę.
Spokojnej nocy.

operate
5
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 11 sty 2021, 07:53
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: operate »

MASaKrA_Domingo pisze: ten destylator ma tyle błędów w konstrukcji, że aż szkoda gadać. Gościu - nikt Ci tu źle nie doradza..
Faktycznie tak jest.

Kolumna to długość a nie wysokość.
Ocieplenia nie ma, ale raczej każdy to widzi i trzeba mieć świadomość że trzeba ocieplić. Jest sporo o Kegach na forum.

Sprężynki już wsypałem zamiast zmywaków.
Katalizator 30 a wystarczy 20, dlatego wsypałem 20 miedzi i reszta KO.

Trzeba dopieścić ale myślę, wydaje mi się, chyba to nie jest aż taka padaczka jak koledzy twierdzą i jest w dwa dni w domu i można pomału próbować.

Pewnie jak doświadczenie podskoczy to będą bardziej szczegółowe poprawki. Ja już ze swoim byłem dziś coś poprawić u spawacza i zapłaciłem 20 zeta.
Pewnie takich dwudziestek trochę będzie.

Ale oczywiście czepianie się jest zdrowe (w radach o to chodzi), czego nie mogę powiedzieć o hejcie i złośliwościach.
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2538
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podziękowanie: 441 razy
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: jakis1234 »

Kolego @operate, już chyba nikomu nie chce się odpowiadać na tego typu posty, bo było to robione setki razy, ale pokuszę się jeszcze raz :)
Na forum jest mnóstwo tematów, w których koledzy oceniają sprzęt jaki chce sobie kupić nowy użytkownik i pomimo tego cały czas ktoś pyta o taki sam lub bardzo podobny sprzęt, często dając nawet ten sam link do aukcji.
Trudno się dziwić, że nikomu już się nie chce powtarzać to samo po raz kolejny, jeżeli pytający nawet nie zadał sobie trudu poszukania najpierw odpowiedzi.
Nikt tutaj nikomu nie doradza źle i jeżeli okazuje się potem, że ktoś kupił mimo wszystko taki źle wykonany sprzęt, to faktycznie ręce opadają.
Piszesz:
Chodziło tylko o to że dobrze wykonany.
Ale to jednak inny sprzęt jest u mnie, ale bardzo podobny.
Zakup poparty lekturą i opiniami użytkowników.
I życzę Ci, żeby był doskonały i idealnie się sprawdzał, ale ileż razy ktoś kupuje taki sprzęt, a potem pojawiają się pytania " A dlaczego..." i tutaj taki czy inny problem.
Kilka miesięcy temu kupiłem aabratka od Kuli, było to właśnie po lekturze tego forum i radach, jakie mi udzielono.
Sprzęt nie był, jak dla mnie, tani, czekałem na niego prawie trzy miesiące i absolutnie nie żałuję!
Dostałem sprzęt świetnie wykonany, jak zaczął mi lecieć spirytus w pierwszym procesie, to pobiegłem po alkoholomierz, bo nie chciało mi się wierzyć, że to faktycznie 96% :). Nic nie musiałem w sprzęcie poprawiać czy wymieniać.
Już wymieniłem wypełnienie na sprężynki i kilka drobnych poprawek.
Teraz nauka i poprawki.
Dziękuję bardzo za coś, zo trzeba od razu udoskonalać i poprawiać.
Ten sprzęt kupuje się na lata i według mnie, nie warto kupować byle co.
Nie znam się na wykonaniu kolumny i dlatego postanowiłem zamówić to u kogoś, kto mi gwarantuje odpowiednią jakość wykonania. Uzyskałem od Kuli porady co zmienić (okazało się, że mam za niskie pomieszczenie na wszystko co chciałem), producent nie zostawił mnie tutaj na zasadzie "klient zamówił, to niech się teraz martwi", wszystko zostało ustalone i wykonane tak że miło popatrzeć :).
Dziwi mnie myślenie że wszystko nie od swoich jest złe.
Ale sprzęt mam już, a nie za parę miesięcy.
Nikt tak nie myśli, na forum jest sporo przykładów, kiedy chwali się czyjeś wykonanie, jeżeli jest porządne i zgodne ze sztuką, ale też wytyka błędy tym, którzy chcą tylko zarobić i wykonują coś nie wiedząc jak to powinno być dobrze zrobione. I do tego piszą głupoty w opisie, które rozrywek wypunktował.
A pomyślałeś dlaczego na sprzęt od uznanych producentów czeka się parę miesięcy?
Zapewniam Ciebie, że nie znam żadnego polecanego tutaj producenta osobiście i też chciałem mieć zamówienie jak najszybciej, ale rozumiałem, że ten czas oczekiwania to kolejka jaką oni mają. Tylko skąd ta kolejka? Jak myślisz?
W innym temacie zadałem dziś banalne pytanie dla większości użytkowników, na które mimo szukania (od tygodnia po około 5 godzin dziennie czytam forum) nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.
Lecz niestety nikt nie zmarnował kilku słów aby odpowiedzieć.
Przejrzałem Twoje posty i myślę, że chodziło Ci o pytanie dotyczące ułożenia wypełnienia. Pytanie było dosyć szczegółowe i skierowane w zasadzie właśnie do osób, które zajmują się budową kolumn. Jak dla mnie wcale nie banalne i dobrze, że jeżeli ktoś nie wie (tak jak ja), jak to powinno być zrobione, to nie odpowiada.
A producenci są aktualnie bardzo zapracowani i na forum pojawiają się od czasu do czasu.
Zresztą moim zdaniem, to jest pytanie do osoby, która wykonała ten sprzęt.
Czyżby nie potrafiła Ci doradzić?
I na koniec:
Czytał będę nadal ale następnym razem się dobrze zastanowię nim coś napiszę.
Kolego, nie ma co strzelać focha ;), jak napisałem głupotę, to zostałem mocno zjechany przez innych.
I dobrze, przynajmniej wiem, że to nie miało sensu, ale też to właśnie rady innych pozwoliły mi kupić porządny sprzęt i nauczyły procesu, który od pierwszego razu ma te 96% :ok:
Zastanawiaj się nim napiszesz, to akurat słuszne, ale pytaj.
Życzę Ci powodzenia zarówno w dopasowaniu sprzętu do Twoich potrzeb jak i w samym procesie. To hobby mocno wciąga :piwo:
Pozdrawiam z opolskiego.

bociann2
500
Posty: 523
Rejestracja: wtorek, 26 kwie 2011, 12:59
Krótko o sobie: Jestem okropnym człowiekiem, tak mi kiedyś mawiali.
Ulubiony Alkohol: Piwa
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: Jedyna taka w Polsce...
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowanie: 62 razy
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: bociann2 »

@jakis1234

Bravo, bravissimo... :klaszcze:
Ostatnio zmieniony wtorek, 19 sty 2021, 10:08 przez bociann2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Erazer
200
Posty: 206
Rejestracja: sobota, 8 lut 2020, 19:31
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: Erazer »

Ach, te dyskusje o sprzętach z odstojnikami i zimnymi palcami zawsze wyglądają podobnie ;)
Najważniejsze aby użytkownik był zadowolony, aczkolwiek nie rozumiem trochę pośpiechu w zakupie.
Kiedyś była moda na wieszaki i do dzisiaj wiele osób uważa, że to najlepszy sprzęt, ciężko przekonać się do czegoś nowego.
Tak w ogóle, to mamy na forum jakąś galerię destylatów w której użytkownicy chwalą się swoimi maszynkami?

użytkownik usunięty
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: użytkownik usunięty »

Awatar użytkownika

wolan
750
Posty: 790
Rejestracja: sobota, 14 lut 2009, 17:10
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Konstruktor
Lokalizacja: Lublin/Ostrowiec Św.
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podziękowanie: 69 razy
Kontakt:
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: wolan »

Sąsiad ma zimne palce z dostojnikami i działa to co ja mam inne kupić. Przecież chłop wie co dobre :)
Kolumny w różnych konfiguracjach :
https://mojdestylator.pl
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4907
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 845 razy
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: rozrywek »

Panie Jakiś. Zmień nicka na Ktoś.
Dawno z taką przyjemnością nie czytałem tam mądrych stonowanych i rozumnych słów.
Przeszedłeś sam siebie.
Warto czasem dosyć przydługą wypowiedź przeczytać dwa razy.
Przelecieć oczami sens, a potem wrócić i na spokojnie przeczytać.
Wiem sam po sobie. Nie bywam oszczędny w słowach.

Ręce opadają to fakt. Szczególnie jeśli z serca. Dobrej woli chcesz dobrze doradziç a ktoś z uporem maniaka prze dalej.
.co zrobisz jak nic nie zrobisz.

Jakiś...szacun w twojà stronę ode mnie leci. Lotem koszącym.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

operate
5
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 11 sty 2021, 07:53
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Destylator z allegro dla amatora

Post autor: operate »

Jeżeli chodzi o podsumowanie z mojej strony to w większości kontry to sama prawda.
Mnie zagrzało stwierdzenie (zasugerowanie) że sprzęt kupiony dlatego że ładny.
Biorąc pod uwagę że raczej im mniej ludzi to będzie widzieć tym lepiej :D :D
No nic. Sam jestem ciekaw jak sprzęt zadziała.
Ewentualnie będę poprawiał. Trudno.
Ostatnio zmieniony wtorek, 19 sty 2021, 14:50 przez Qba, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o kompletne destylatory z Internetu”