Destylator automat - proszę o opinię .

Pytania o kompletne destylatory z Allegro, OLX, sklepów internetowych itp.
Regulamin forum
W celu zwiększenia funkcjonalności prosimy, by nowe tematy miały tytuł dokładnie taki, jaki nosi dana aukcja lub sprzęt w danym sklepie. Nie należy dopisywać pytań o inne aukcje w już istniejącym temacie- dzięki temu łatwiej będzie można szukać sprzętów w przyszłości i unikniemy dublowania tematów o tych samych sprzętach.

Strony z aukcjami Allegro dostępne są 30 dni. Potem wygasają i temat pozostaje bez odniesienia do produktu.
Żeby uniknąć problemu wygaśniętych linków prosimy o wstawianie zamiast adresu aukcji Allegro linku z serwisu http://archi.inosak.org/
(allegromat stał się płatny).

Jak to zrobić?

1. Wchodzimy na wybraną aukcję i kopiujemy jej numer: np: 34556346566454
2. Wchodzimy na stronę http://archi.inosak.org/ i wpisujemy/wklejamy numer aukcji:
3. Kopiujemy link do zarchiwizowanej aukcji:
4. Wklejamy otrzymany link do forum.

Można także wykonać prosty zrzut ekranu za pomocą programy np https://www.screenpresso.com/.


Tematy, które w tytule nie będą zgodne z tytułem aukcji będą warunkowo poprawiane, lub usuwane.
Pamiętaj ! Administracja ma prawo do kasowania/nieakceptowania tematów z linkami do Allegro.

Autor tematu
Cody21
2
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 1 lis 2020, 19:50

Post autor: Cody21 »

Chciałbym robić trunek na własne potrzeby ale bez konieczności ciągłego pilnowania aparatury , aby produkt nie trącał bimbrem i nie palił gardła , czy taki zestaw jest warty uwagi .

https://www.bimberhobby.pl/aparatry-kol ... towy-.html
alembiki

użytkownik usunięty
Re: Destylator automat - proszę o opinię .

Post autor: użytkownik usunięty »

Serwus
Czy ja dobrze widzę :shock: Cena zestawu ponad 7.500zl :?:

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: Destylator automat - proszę o opinię .

Post autor: Wojtek5 »

Biorąc pod uwagę, że to pierwszy post, może być postem reklamowym w/wym. strony, sklepu
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7299
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Re: Destylator automat - proszę o opinię .

Post autor: radius »

O ile znam Piotrka (właściciela sklepu), to nie musi się reklamować w tak naiwny sposób, gdyż od ładnych paru lat działa w sieci i to z powodzeniem ;)
SPIRITUS FLAT UBI VULT

użytkownik usunięty
Re: Destylator automat - proszę o opinię .

Post autor: użytkownik usunięty »

Cody21 pisze:Chciałbym robić trunek na własne potrzeby ale bez konieczności ciągłego pilnowania aparatury ,
Czy można wiedzieć ile przebytych procesów masz kolego za sobą? Zmierzam do tego, żebyś najpierw manualnie roboty się nauczył, dopiero po nabraniu doświadczenia w automat się pakował. Kompletnie Cię nie rozumiem. Pokazujesz bardzo drogi sprzęt i prosisz o ocenę. Szczerze- nie wiem :scratch:
cyt: "Reflux kolumny wewnętrzny w pełni automatyczny" :scratch: Proszę o wyjaśnienie.
Uważam, że opis tej kolumny jest mało zrozumiały, wręcz śmieszny. Autorowi chyba chodzi o jak największe zapełnienie strony, nie wiele znaczącym tekstem. Odradzam Ci tego typu sprzęt, nie w tej cenie.
Jak myślisz, po co producent, filtr węglowy do zestawu dodaje ?
Jeśli uważasz, że kupisz automat, który wszystko zrobi za Ciebie, to się grubo mylisz.
:czytaj: https://alkohole-domowe.com/forum/mam-m ... ml#p229324

Autor tematu
Cody21
2
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 1 lis 2020, 19:50
Re: Destylator automat - proszę o opinię .

Post autor: Cody21 »

Nie mam nic wspólnego z producentem , " procesów " zero , automatyczny proces tak rozumiem , że zalewam , włączam i co jakiś czas zaglądam . Taki zestaw znalazłem taniej ( używany - 5.000 zł ) i zastanawiam się czemu ktoś sprzedaje . Nie chciałbym siedzieć przy aparaturze 5-6 h lub więcej . Chcę spożywać swój trunek , który nie trąca i nie pali przełyku .
Awatar użytkownika

kleryk88
200
Posty: 214
Rejestracja: niedziela, 30 gru 2018, 23:05
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 15 razy
Re: Destylator automat - proszę o opinię .

Post autor: kleryk88 »

Oj tak to nie działa jak nie rozumiesz procesu i zasady działania kolumny to nawet taki automat ci nie pomoże. Ale coś mi tu nie gra chyba cena trochę z kosmosu

Autor tematu
Cody21
2
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 1 lis 2020, 19:50
Re: Destylator automat - proszę o opinię .

Post autor: Cody21 »

No tak ale prosiłem tylko aby obeznani w temacie wydali opinie czy warto kupić taki zestaw , czy ma jakieś niedoskonałości , które ewentualnie należy poprawić . Sam popłynąłem za wami , w kwestii : promocji urządzenia, ilości odbytych procesów itp.

użytkownik usunięty
Re: Destylator automat - proszę o opinię .

Post autor: użytkownik usunięty »

Cody21 pisze:... czy warto kupić taki zestaw
Moim zdaniem, nie warto.
Cody21 pisze: czy ma jakieś niedoskonałości , które ewentualnie należy poprawić
Co takiego :shock:? Chciałbyś wydać ponad 7500zl i szukać niedoskonałości do poprawy?
Awatar użytkownika

kleryk88
200
Posty: 214
Rejestracja: niedziela, 30 gru 2018, 23:05
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 15 razy
Re: Destylator automat - proszę o opinię .

Post autor: kleryk88 »

Za 7500zł u Akasa Herbaty masz taką maszynę że ci 80 % użytkowników na forum będzie zazdrościć. Można powiedzieć że ta kolumna to maluch w cenie mercedesa ;) lepiej kupić mercedesa

Autor tematu
Cody21
2
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 1 lis 2020, 19:50
Re: Destylator automat - proszę o opinię .

Post autor: Cody21 »

Dziękuję za odpowiedzi , nawiązałem kontakt .
Nie zamierzałem wydawać 7,5 tys. ! Znalazłem za 5 tys. używany ale nie pasowały mi powody sprzedaży . Zrezygnowałem już z automatu bo wygląda to na chwyt market. Zrozumiałem ,że trzeba siedzieć i doglądać - jak z dziećmi jak wychowasz tak potem cię traktują ....... .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o kompletne destylatory z Internetu”