Glukoza pszenna dla Trójmiasta i okolic

Technologia najprostszych nastawów opartych na cukrze.

Autor tematu
ollo
200
Posty: 249
Rejestracja: piątek, 6 cze 2014, 19:43
Krótko o sobie: Dobrze zjeść...łazić po plaży...wlezć na wydmy i sobie tam leżeć, coś tam poczytać...
Ulubiony Alkohol: Toruńska chrzanówka (wycofali z produkcji), własna - jałowcówka, kminkówka, pigwówka.
Lokalizacja: okolice Gdańska
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy

Post autor: ollo »

Cena tej glukozy to ok.2,60 zł za kg.(może być kilka groszy +/-.) Worki po 25 kg. Chcę zamówić z Łomży 30 worków bo wtedy przywiozą bez kosztów transportu . Nie ma sensu zamawianie w firmie Peepes pojedynczych worków ponieważ Peepes ma umowę z jakimś kurierem który zabiera paczki do 30 kg tylko i do każdej paczki dochodzi 30 zł.za transport więc się robi prawie stówa za worek. Można jeszcze ew.paletą ale i tak przesyłka 140 zł. Można też zamówić transport za darmo ale trzeba brać min.30 worów. Szukam z pięciu facetów z okolic Trójmiasta co by każdy z nas wziął sobie po 5 worów. Zamówiłbym to do siebie na chatę i potem możemy spotkać się gdzieś w pół drogi...Jakby ktoś z północy był zainteresowany to proszę dać znać na p.w. Pozdrawiam
alembiki

wawaldek11
2500
Posty: 2896
Rejestracja: niedziela, 14 lis 2010, 22:18
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem, który ma więcej radości z dawania niż z brania.
Ulubiony Alkohol: niepospolity i najlepiej bez banderolki; poszukiwania ciągle trwają...
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Puszcza Goleniowska
Podziękował: 159 razy
Otrzymał podziękowanie: 298 razy
Re: Glukoza pszenna dla Trójmiasta i okolic

Post autor: wawaldek11 »

W każde miejsce w Polsce dowiozą to minimum?
Pozdrawiam,
Waldek

Autor tematu
ollo
200
Posty: 249
Rejestracja: piątek, 6 cze 2014, 19:43
Krótko o sobie: Dobrze zjeść...łazić po plaży...wlezć na wydmy i sobie tam leżeć, coś tam poczytać...
Ulubiony Alkohol: Toruńska chrzanówka (wycofali z produkcji), własna - jałowcówka, kminkówka, pigwówka.
Lokalizacja: okolice Gdańska
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy
Re: Glukoza pszenna dla Trójmiasta i okolic

Post autor: ollo »

Czy dowiozą w każde miejsce w Polsce--tego nie wiem ale z Łomży do Gdańska to jest kawałek i pan od glukozy mówi że dowiozą gratis jak wezmę 30 worów. Stąd propozycja spółdzielni dla osób z Trójmiasta i okolic. Jak ktoś z innego miejsca Polski chce pogadać z tym panem nt.ew.możliwości dowozu to nr.tel. 506 014 990. Ten nr.mam chyba z e-strony Peepes. Pan jest miły i normalnie się z nim gada. Ma też glukozę ziemniaczaną ale ta jest droższa. Brałem od niego obie ale jak pierwszy raz dzwoniłem po ziemniaczaną to on mówi - oj tam oj tam po co ziemniaczana...do gotowania wszyscy biorą pszenną ,równie dobra a tańsza...Jak spróbowałem obu to obie są ok tylko ziemniaczana trochę łagodniejsza od pszennej tzn.produkt łagodniejszy. Ale pszenna też ok. i tańsza min.o 1 zł. na kilogramie.
















ł
Awatar użytkownika

drgranatt
1800
Posty: 1847
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2009, 11:04
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Nemiroff Smorodina
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: 3-city
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 204 razy
Re: Glukoza pszenna dla Trójmiasta i okolic

Post autor: drgranatt »

ollo pisze:Cena tej glukozy to ok.2,60 zł za kg.(może być kilka groszy +/-.) Worki po 25 kg...
Fajna cena. Taniej nie kupi się. Razem z transportem wyniesie ca 65 zł./worek :ok:
"最不喜欢的粗鲁所持的以及各种各样的虚伪的混蛋。"
http://alkohole-domowe.com/forum/regulatory-drgranatta-t6000.html

wawaldek11
2500
Posty: 2896
Rejestracja: niedziela, 14 lis 2010, 22:18
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem, który ma więcej radości z dawania niż z brania.
Ulubiony Alkohol: niepospolity i najlepiej bez banderolki; poszukiwania ciągle trwają...
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Puszcza Goleniowska
Podziękował: 159 razy
Otrzymał podziękowanie: 298 razy
Re: Glukoza pszenna dla Trójmiasta i okolic

Post autor: wawaldek11 »

Jestem po rozmowie z miłym Panem, który powiedział, że paletę dowiozą wszędzie :ok: Tyle, że 750 kg - cała paleta.
Trzeba poszukać w okolicy udziałowców do palety ;)
Pozdrawiam,
Waldek

Autor tematu
ollo
200
Posty: 249
Rejestracja: piątek, 6 cze 2014, 19:43
Krótko o sobie: Dobrze zjeść...łazić po plaży...wlezć na wydmy i sobie tam leżeć, coś tam poczytać...
Ulubiony Alkohol: Toruńska chrzanówka (wycofali z produkcji), własna - jałowcówka, kminkówka, pigwówka.
Lokalizacja: okolice Gdańska
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy
Re: Glukoza pszenna dla Trójmiasta i okolic

Post autor: ollo »

Jeszcze raz zapraszam na p.w. osoby z okolic Trójmiasta(mieszkam 30 km.od Gdańska) zainteresowane glukozą pszenną za 2,60/kg. Worek 25 kg za 65 zł. Cena jak za cukier a jakość urobku lepsza. Żeby było w tej cenie muszę tego zamówić 30 worków(nie musi być tylko pszenna zamówiona. Jak ktoś chce to można brać ziemniaczaną,jest trochę droższa. Żeby nie było kosztów transportu musi być 30 worów. Mogę to zamówić i potem mogę spotkać się, dowieżć to gdzieś w pół drogi lub można do mnie dojechać i odebrać...Zapraszam.
Awatar użytkownika

.Gacek
2000
Posty: 2383
Rejestracja: niedziela, 18 paź 2015, 14:00
Krótko o sobie: Marzyciel
Ulubiony Alkohol: Własny.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Podziękował: 268 razy
Otrzymał podziękowanie: 338 razy
Re: Glukoza pszenna dla Trójmiasta i okolic

Post autor: .Gacek »

Szanowni forumowicze.
Mimo, że do trójmiasta mam kawał drogi to udało mi się spotkać z kolegą @ollo i podczas kilkugodzinnego spotkania wymienić doświadczenia. Jestem przekonany, że każda inwestycja z tym forumowiczem dojdzie do skutku. Jeżeli ktoś z Was się waha to proszę wziąć moją skromną osobę jako jeden z argumentów na plus do tej transakcji.
Pozdrawiam Cię serdecznie Olku :ok:
Fajna akcja :mrgreen:
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 lis 2020, 23:34 przez wawaldek11, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Gacek.

Autor tematu
ollo
200
Posty: 249
Rejestracja: piątek, 6 cze 2014, 19:43
Krótko o sobie: Dobrze zjeść...łazić po plaży...wlezć na wydmy i sobie tam leżeć, coś tam poczytać...
Ulubiony Alkohol: Toruńska chrzanówka (wycofali z produkcji), własna - jałowcówka, kminkówka, pigwówka.
Lokalizacja: okolice Gdańska
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy
Re: Glukoza pszenna dla Trójmiasta i okolic

Post autor: ollo »

Dzięki Gacku. Pozdrawiam również serdecznie. Dla zainteresowanych informacja że nie ma żadnych przedpłat. Ja wykładam forsę i dżentelmeńska umowa, że osoby zainteresowane odbiorą i zwrócą mi kaskę. Jak ktoś wezmie sześć worków to jest do przodu ok 180-200 zł.
Awatar użytkownika

herbata666
1100
Posty: 1108
Rejestracja: sobota, 3 lis 2012, 19:39
Krótko o sobie: Domowy konstruktor, różnych nietypowych destylatorów.
Ulubiony Alkohol: Własny
Status Alkoholowy: Konstruktor
Lokalizacja: Centrum, Warszawa
Podziękował: 169 razy
Otrzymał podziękowanie: 497 razy
Re: Glukoza pszenna dla Trójmiasta i okolic

Post autor: herbata666 »

wawaldek11 pisze:Jestem po rozmowie z miłym Panem, który powiedział, że paletę dowiozą wszędzie :ok: Tyle, że 750 kg - cała paleta.
Trzeba poszukać w okolicy udziałowców do palety ;)
Dokładnie Waldku, ja zamawiałem już kilka razy po palecie 750kg, nie wiem jak teraz cenowo, ale ja zawsze płaciłem 2106 zł z wysyłką, było to glukoza ziemniaczana, nawet mam gdzieś kartę charakterystyki.
Ostatnio zmieniony piątek, 20 lis 2020, 10:34 przez herbata666, łącznie zmieniany 1 raz.
[linia][/linia][i]Pozdrawiamy
SztukaDestylacji
Awatar użytkownika

drgranatt
1800
Posty: 1847
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2009, 11:04
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Nemiroff Smorodina
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: 3-city
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 204 razy
Re: Glukoza pszenna dla Trójmiasta i okolic

Post autor: drgranatt »

No panowie, co jest?
Kolega chce sprowadzić, wyłożyć kasę i nie ma chętnych na raptem 30 woreczków? :krzycze: :krzycze: :krzycze:
"最不喜欢的粗鲁所持的以及各种各样的虚伪的混蛋。"
http://alkohole-domowe.com/forum/regulatory-drgranatta-t6000.html
Awatar użytkownika

gpawel76
20
Posty: 27
Rejestracja: wtorek, 2 kwie 2019, 15:00
Re: Glukoza pszenna dla Trójmiasta i okolic

Post autor: gpawel76 »

Ja jestem chętny, tyle że ze Śląska..:)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Autor tematu
ollo
200
Posty: 249
Rejestracja: piątek, 6 cze 2014, 19:43
Krótko o sobie: Dobrze zjeść...łazić po plaży...wlezć na wydmy i sobie tam leżeć, coś tam poczytać...
Ulubiony Alkohol: Toruńska chrzanówka (wycofali z produkcji), własna - jałowcówka, kminkówka, pigwówka.
Lokalizacja: okolice Gdańska
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy
Re: Glukoza pszenna dla Trójmiasta i okolic

Post autor: ollo »

gpawel76-----jeszcze strzelasz ale jesteś już przeszyty dwoma strzałami---------nie żyjesz w tym temacie-----pozdrowionka...

Donkocur
1
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 20 lis 2020, 13:45
Re: Glukoza pszenna dla Trójmiasta i okolic

Post autor: Donkocur »

Cześć, wysłałem wiadomość.

Autor tematu
ollo
200
Posty: 249
Rejestracja: piątek, 6 cze 2014, 19:43
Krótko o sobie: Dobrze zjeść...łazić po plaży...wlezć na wydmy i sobie tam leżeć, coś tam poczytać...
Ulubiony Alkohol: Toruńska chrzanówka (wycofali z produkcji), własna - jałowcówka, kminkówka, pigwówka.
Lokalizacja: okolice Gdańska
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy
Re: Glukoza pszenna dla Trójmiasta i okolic

Post autor: ollo »

Temat zamknięty. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nastawy cukrowe”