mariofan

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
mariofan
2
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 10 wrz 2020, 21:11
Podziękował: 1 raz

Post autor: mariofan »

Witam Panów i Panie pewnie też. Słabo dziamę na kompie ale poczytałem Was już trochę. Zetknąłem się z tematem destylacji trochę przypadkiem, bo wizja rodzinnej imprezy nakłoniła mnie do zakupu aabratka jakieś pół roku temu. Przeprowadziłem dopiero parę procesów a czołowi twórcy tu obecni zainspirowali mnie do skonstruowania kolumny z miedzi , wielozadaniowej. Wszystko dopiero na etapie przemyśleń ale chyba niedługo trzeba będzie z nią działać bo ciągle tłucze mi się po głowie i nie daje spokoju.
promocja

patrzal
250
Posty: 280
Rejestracja: środa, 25 gru 2019, 21:38
Krótko o sobie: Γνῶθι σεαυτόν
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy
Re: mariofan

Post autor: patrzal »

Działaj zatem :) a na dobrze wykonanym aabratku też wiele da się zrobić... Dlatego na taki zbieram ;)
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3803
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 459 razy
Re: mariofan

Post autor: Doody »

Witaj i powodzenia :ok:
Pozdrawiam
Darek

Autor tematu
mariofan
2
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 10 wrz 2020, 21:11
Podziękował: 1 raz
Re: mariofan

Post autor: mariofan »

Dzięki za powitanie. Nie sądziłem że ktoś mi odpisze i że tak szybko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”