Poczta bez reklam.

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.

Autor tematu
Drupi
800
Posty: 830
Rejestracja: poniedziałek, 19 sty 2015, 20:36
Krótko o sobie: Na ile moge to pomagam ludziom.
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 73 razy
Otrzymał podziękowanie: 94 razy

Post autor: Drupi »

Założyłem sobie skrzynkę w poczcie INT.pl https://int.pl/?b=99#/login-clear darmową bez reklam i pisze że po 14 dniach jest umowa bezterminowa na jej użytkowanie . Słabo ogarniam te sprawy czy tam nie ma jakiejś pułapki ? Może wiecie dlaczego inna bratnia poczta * Interia.pl * usuneła możliwość likwidacji konta ? Grzebałem i za nic nie mogę znaleźć odnośnika do likwidacji poczty. Może ktoś z Was lepiej orientuje się w tych sprawach.
I like noble drinks.

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: Wojtek5 »

być może związane jest to z blokowaniem loginu poczty. Przed chwilą zalogowałem się na jedno z wielu kont na wp które tworzyłem jeszcze pod koniec lat 90 na potrzeby różnych gier i na które nie logowałem się przez 20 lat i było dalej aktywne.
Dla mnie nie stanowi to problemu, bo jak porzucam konto pocztowe z różnych przyczyn to usuwam pocztę i przestaje się logować
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody

chprzemo
900
Posty: 911
Rejestracja: poniedziałek, 9 wrz 2013, 20:05
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 134 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: chprzemo »

A nie lepiej konto Google sobie założyć? Gmail fajnie działa, można powiedzieć, ze się uczy co to spam, daje cały wachlarz możliwości i co mi najbardziej pasuje coraz więcej stron/portali interfejsuje się z gmailem i można za jego pomocą tworzyć konto na portalu w formie logowania się za pośrednictwem gmaila.
"Jeśli życie daje Ci cytrynę poproś o sól i tequilę" (cyt. z filmu Who Am I- polecam)

Autor tematu
Drupi
800
Posty: 830
Rejestracja: poniedziałek, 19 sty 2015, 20:36
Krótko o sobie: Na ile moge to pomagam ludziom.
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 73 razy
Otrzymał podziękowanie: 94 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: Drupi »

Proste porzucić, tylko żeby kiedy nie bylo trzeba płacić za aktywne zapomniane konta jak zmieni się prawo. Po numerach IP czy Imei, mogą znaleźć użytkownika.
I like noble drinks.

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: Wojtek5 »

Drupi - chyba za bardzo wybiegasz w przyszłość. Konto darmowe to darmowe i zawsze takie pozostanie bez zgody użytkownika. Usługodawca zawsze ma możliwość zmiany regulaminu, wykasowania nieaktywnych kont i zmniejszenia użycia transferu czy odzyskania pow. dyskowych, a nawet zaniechaniu świadczonych usług.

Co do kont google - osobiście jestem przeciwny za uzależnianiem się od jednego dostawcy usług i wspieraniu monopolu, ale faktycznie konta pocztowe w połączeniu z całą infrastrukturą dają duże możliwości
Ostatnio zmieniony niedziela, 30 sie 2020, 20:07 przez Wojtek5, łącznie zmieniany 1 raz.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: JanOkowita »

Darmowe to zawsze słabe. Można kupić najtańszą usługę hostingową z obsługą poczty i wtedy jest w miarę spokój.
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
Awatar użytkownika

zając_poziomka
50
Posty: 96
Rejestracja: wtorek, 29 gru 2015, 16:57
Krótko o sobie: Fan broni, książek i alkoholu.
Ulubiony Alkohol: Smakuje mi wszystko, co sam zrobię.
Status Alkoholowy: Producent Nalewek
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: zając_poziomka »

Drupi pisze:Proste porzucić, tylko żeby kiedy nie bylo trzeba płacić za aktywne zapomniane konta jak zmieni się prawo. Po numerach IP czy Imei, mogą znaleźć użytkownika.
Prawo się nie zmieni. A regulamin może. Tyle, że nikt Ci nie każe zapłacić za nieużywane konta, bez jego akceptacji. Jak się nie logujesz, to nie możesz zaakceptować nowego regulaminu i w tym wypadku takie konto mogą Ci usunąć. Ale nie sądzę, żeby taki przypadek obecnie był w ogóle prawdopodobny.
JanOkowita pisze:Darmowe to zawsze słabe. Można kupić najtańszą usługę hostingową z obsługą poczty i wtedy jest w miarę spokój.
Nie prawda. Konta na Google w żaden sposób nie ustępują dowolnym innym opcjom płatnym. Mają wszystko, czego można oczekiwać od współczesnej poczty.
Ale ja guglowi nie ufam, dlatego polecam zoho.com.

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: Wojtek5 »

JanOkowita pisze:Darmowe to zawsze słabe. Można kupić najtańszą usługę hostingową z obsługą poczty i wtedy jest w miarę spokój.
Niestety nie mogę się zgodzić. Mam od ponad 25 lat konto na WP i nie jest słabe. Reklamy przychodzą, reguły dot. spamu w miarę dobre. Miałem też a nawet nadal mam choć nie używane konta na wynajętych serwerach hostingowych i niestety mimo, że własne to poczta do bani. Oprogramowanie webowe dość słabe, zabezpieczenia dot. spamu prawie żadne.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: JanOkowita »

Konto na WP założyłem jak WP powstała. Zresztą wówczas poznałem się z założycielem Wirtualnej Kawiarenki, przy okazji dyskusji o warzeniu piwa. Ale dzisiaj wolę kupić konto gdzie indziej, nie u kogoś kto sprzedał serwis kolegom z zagranicy.
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: Wojtek5 »

Myślę, że tu mógłbyś się nieco zdziwić, bo serwisy internetowe w miarę szybko przechodzą z ręki do ręki. Dziś kupujesz usługę w polskiej firmie, jutro już ją świadczy firma francuska, a za tydzień niemiecka
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: JanOkowita »

To prawda. Z mojej strony mogę polecić usługi: https://www.nq.pl/lepsza-poczta-email/
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2360
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: Kamal »

Ja polecam pocztę gmail i hotmail, nie ma aż tak problemu z reklamami jak na interi. I są darmowe ;)
K.
Obrazek

Przemyslaw85
10
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 15 lip 2018, 08:53
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: Przemyslaw85 »

Może i samych reklam na tych serwerach pocztowych jest mało ale sam usługodawca robi z komunikacji użytek. Dziwnym zbiegiem okoliczności reklamy na stronach dotyczą tego co na pocztę przyszło.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: Wojtek5 »

To akurat nie kwestia poczty, a ciasteczek (cookies) które ogólnie akceptujemy, a skrypty reklamowe zaimplementowane w strony internetowe je wykorzystują do wyświetlania bardziej dopasowanych treści. Nie jest to nic nowego, ani dziwnego. Niektóre przestają być aktywne po zamknięciu przeglądarki inne trochę dłużej pracują.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: JanOkowita »

Cookies czyścić po każdym zamknięciu przeglądarki, korzystać z dobrego VPN, założyć blokadę reklam i odpowiednio ustawić prywatność w kontach typu gmail czy yahoo. Znacznie ograniczy to napływ niepotrzebnych "przeszkadzaczy".
Ale jest też inny temat, który jest wykorzystywany ostatnio przez różne firmy "naciągające" - to ogłoszenia w serwisach o sprzedaży samochodów, albo innych rzeczy gdzie każdy może sobie wyświetlić numer telefonu komórkowego ogłaszającego.
Nagle okazuje się, że po jakimś czasie zaczynają wydzwaniać na podany wcześniej numer różne firmy wyłudzające dane typu "pomogę w odszkodowaniach za wypadek samochodowy, kup pan akcje Tesli, itp.itd." Na pytanie - skąd macie mój numer telefonu? - odpowiadają, że z serwisów ogłoszeniowych.
Po odebraniu takiego telefonu z nieznanego numeru można oczywiście się trochę powkurzać, skąd mają mój numer prywatny - ale prawda jest taka, że sami go podajemy w serwisie ogłoszeniowym i nie ma na to filtrów ograniczających tak jak w poczcie mailowej.
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)

Autor tematu
Drupi
800
Posty: 830
Rejestracja: poniedziałek, 19 sty 2015, 20:36
Krótko o sobie: Na ile moge to pomagam ludziom.
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 73 razy
Otrzymał podziękowanie: 94 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: Drupi »

Konta na interii mam na fikcyjne dane. Bo każdy obawia się podawać prawdy. Jakie było moje zdziwienie jak przy zakupie z allegro gdzie trzeba podać jakaś pocztę, chyba przeczytali że mój prawdziwy nr tel. jest inny niż podałem poczcie, sami uzupełnili na prawdziwy. Myślę że oni czytają co się pisze, choć nie wiem czy mają dostęp do hasła, czy to tylko ja mam dostęp. Chyba trzeba uważać co się pisze na poczcie interia, co się zamawia. A ta nowa "INT.PL" to rzeczywiście nie ma żadnych reklam. Ale to inna firma bo logowanie jest tylko w ich oknie. A nie chce udostępniać jakichś możliwości logowania za pomoca jednej poczty na inne konta. Bo słabiej rozumię te sprawy informatyczne i obawiam się jakichś niespodzaianek.
I like noble drinks.

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: Wojtek5 »

To jak już jesteśmy w fazie prześladowań, inwigilacji to opowiem wam z przed paru miesięcy pewną historyjkę. W pracy koleżanka kupiła sobie telefon za prawie 3 koła. Jakaś tam akcja była i mówię do niej że prześlę jej fotki prze messengera. Usłyszałem poczekaj chwilę włączę tylko dane mobilne. Pytam jej, co ma za pakiet, że musi oszczędzać. Odpowiada, nie, spoko, mam Orange i skumulowanych ponad 230GB ale wyłączam by mnie nie inwigilowali. Chwila zajarzenia akcji z mojej strony, a że takie coś zawsze mnie rozwalało więc ciągnę temat pytając:
- czy masz jakieś powiązania w rządzie?
- nie
Czy masz jakąś firmę na boku z kontraktami dla rządu?
- nie (śmiech)
Czy masz jakieś grube miliony na koncie?
-nie (jeszcze większy śmiech)
W końcu do niej mówię, to po co to robi. I tak jest inwigilowana w zakresie statystycznym, i tak po sobie zostawia ślad informatyczny co by nie robiła, więc po co utrudniać sobie życie blokując wszystko, kupując fajnego fona z dużymi możliwościami i na własne życzenie cofając do ery Nokii z drugiej połowy lat 90. To jeden z milionów użytkowników przetwarzanych w systemie głownie na potrzeby reklam i tworzenia nowych usług. Nie ma anonimowości już. Fony śledzi operator bo jest to część technologii z której korzystamy. Wkładasz kartę sim, loguje się telefon, przesyła swoje dane techniczne potrzebne do realizacji utrzymania połączenia, operator to zapisuje. Logujesz kompa do internetu na który podpisałeś umowę i też wszystko jest rejestrowane. Czy do maili ma ktoś dostęp? oczywiście, że tak - usługodawca, administrator. Czy je czyta? wątpię, ale są z całą pewnością są przetwarzane choćby na potrzeby bezpieczeństwa narodowego. Czy jak napiszę Al Kaida to mnie wsadzą, pewnie że nie, ale jak często się to pojawi, wraz z podejrzanymi ruchami generowanymi prze ze mnie w sieci, to na pewno ktoś weźmie to pod lupę.
Posłuchajcie, nie ma anonimowości, darmowych usług, za każdą usługę płacimy swoją prywatności która jest w ramach statystyk przetwarzana na dolary.
Wracając do wypowiedzi powyżej rozbiję to na dwa wątki:
Co do nr telefonu to gwarantuje Ci, że albo się walnąłeś gdzieś wcześniej w jakimś formularzu podając go kiedyś wcześniej i nie pamiętasz, albo zapamiętała go przeglądarka i powiązała. Żadna firma (większa, ta która może stracić więcej niż zyska) nie będzie oficjalnie ingerowała w uzupełnianie profili, pozyskiwania danych wrażliwych na siłę szczególnie w dobie nagonki związanej z RODO. Dużo firm coraz częściej konstruuje swoje usługi tak by tych danych jak najmniej przetwarzać bo to koszty, bo prawne komplikacje.
Co do braku reklam - byłem świadkiem w ostatnich 15 latach wielu takich usług. To tylko kwestia czasu. Zaczną zużywać się sponsorowane / przeznaczone zasoby techniczne (transfer, pow. dyskowa, obciążenie informatyczne) na potrzeby rozruchu nowego projektu i albo usługa zacznie działać tak, że użytkownicy sami zaczną z niej rezygnować, albo pojawią się reklamy by ją utrzymać, albo całość odejdzie śmiercią naturalną jako jeden z wielu projektów który nie wypalił.

Panowie i Panie, taka jest rzeczywistość w której żyjemy

a swoją drogą, reklam z tego forum jeszcze nie dostałem, ale pewnie dlatego, że konto zakładałem po pijaku (uznajmy po degustacji) i nie pamiętam jaki adres @ podałem - to tak z humorem
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 31 sie 2020, 22:13 przez Wojtek5, łącznie zmieniany 1 raz.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: JanOkowita »

Komunikacja w Internecie zaczyna przypominać tę rowerową. Większość przestała rozumieć różnicę pomiędzy wyszukiwarką internetową a przeglądarką. Podłączają swoje smartfony pod konta mailowe, a potem zdziwienie. Dopóki to tylko reklamy i spam to nie ma kłopotu, ale co będzie dalej?
Najbardziej mi szkoda starszych osób, które dały się nabrać na oferty z sieci komórkowych i teraz są narażeni na wyłudzenia. Ciężko jest wytłumaczyć starszym czym się różni sieć WiFi od przesyłu danych komórkowych.
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)

patrzal
250
Posty: 280
Rejestracja: środa, 25 gru 2019, 21:38
Krótko o sobie: Γνῶθι σεαυτόν
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: patrzal »

A propos "darmowej" poczty - obecnie nie ma nic za darmo. Jeśli nie płacisz, to znaczy, że ty jesteś towarem do kupienia. Albo twoje dane (przy czym rozumiem je szeroko, raczej w zakresie informacji o preferencjach klikania) albo twój czas poświęcany na oglądanie i przeklikiwane się przez reklamy ("czas ekspozycji").
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: JanOkowita »

Wiele portali zaczęło stosować metodę "przetrzymywania" na stronie. Znika po prawej pasek przesuwania strony, albo musisz w coś kliknąć, aby przejść do oglądania treści bez reklam. A po co? Po bezy i napoleonki :)
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)

Autor tematu
Drupi
800
Posty: 830
Rejestracja: poniedziałek, 19 sty 2015, 20:36
Krótko o sobie: Na ile moge to pomagam ludziom.
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 73 razy
Otrzymał podziękowanie: 94 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: Drupi »

Nie wiem dlaczego na smartfonie jak chcę przesłać komuś na pocztę jakiś plik, np. filmik, to wcześniej musze być na smartfonie zalogowany, wyłącznie na interii. A jak wcześniej wybiorę sobie logowanie na innej poczcie, wlogujac się z interii, to i tak android zmusza mnie do logowania na interii nie widząc że wcześniej logowałem na innej firmie. Czyżby trzeba coś poprzestawiać w tej nowej poczcie, żeby ona mogła być nadawcą ze smartfona? Widzieć inne poczty??Każdy ma wbudowaną aplikację " poczta", a na tej aplikacji nie wszystkie poczty loguje. Gmail też tylko gmaila. Dało by się coś z tym zrobić?
I like noble drinks.

Autor tematu
Drupi
800
Posty: 830
Rejestracja: poniedziałek, 19 sty 2015, 20:36
Krótko o sobie: Na ile moge to pomagam ludziom.
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 73 razy
Otrzymał podziękowanie: 94 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: Drupi »

Witam. Kolega starszy wiekiem który słabo ogarnia sprawy działania poczty e mail pół roku temu założył sobie Gmaila. Ma na tej poczcie treści edukacyjne powiedzmy wielkości tematu naszego ...."kompendium wiedzy w pigułce" z ilustracjami powiedzmy 60 szt. A może I mniej treści. I ciagle blokuje mu się poczta, I informacje przychodzące i jest komunikat że poczta przepełniona. Co trochę usunie to dopiero może odebrać e-mail. Czy to możliwe że gmail ma tak mało pojemności? Ja nie potrafię mu pomóc. A Wy co o tym sądzicie? A może jest na to jakiś sposób? Nie sądzę żeby ta treść miała 15 GB bo ja mam też chmurę i mnóstwo rzeczy zapisane i jest ledwo 2,5 Gb zapisane z 15 Gb.
Ps.
On nie ma tam żadnych filmików bo wiem że dużo ważą.
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 lip 2021, 13:28 przez Drupi, łącznie zmieniany 1 raz.
I like noble drinks.
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2538
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podziękowanie: 441 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: jakis1234 »

Jak wejdzie na konto i wybierze z aplikacji google "konto" to wejdzie w ustawienia i tam jest opcja "miejsce na koncie", jak na to kliknie, to będzie rozpiska co ile zajmuje.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam z opolskiego.
Awatar użytkownika

Skir
1500
Posty: 1548
Rejestracja: poniedziałek, 15 lip 2019, 08:38
Podziękował: 210 razy
Otrzymał podziękowanie: 353 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: Skir »

mam konto pocztowe powiązane ze swoją stroną. i nie powinno być spamu. z biegiem lat jednak, spam zaczął się pojawiać, a ostatnio szybko przybywać.
do logowania się w jakiś bzdurach mam mail zapasowy z WP.
prywatny mail jest dla znajomych, na umowy np z Eneą czy Orange, booking, empik itp
chamstwem jest, że niektóre firmy musiały przekazać mój mail do zasobów reklamowych, bo pojawiają mi się reklamy/spam salonów samochodowych, książek kucharskich czy super diety. to mnie wqrwia niesamowicie!
co ciekawe, na konto służbowe w pracy też trafiają mi jakieś śmieci, choć przecież tamtym adresem to juz zupełnie nigdzie się nie logowałem.
I love the smell of bimber in the morning.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”