FuksF1

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
FuksF1
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: piątek, 28 sie 2020, 19:35

Post autor: FuksF1 »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Dopiero zaczynam, jestem przed wyborem destylatora...do tej pory słyszałem tylko aby zwracać uwagę na zimne palce, ile jest, najlepiej jak będzie najwięcej. Tu na forum, jeszcze przed rejestracją przeczytałem kilka wpisów i już wychodzi na to, że nie do końca to prawda. Wcześniej bawiłem się trochę w nalewki, wina. Przyszedł czas aby wszystkie elementy nalewki robić samemu ;).
Pozdrawiam, idę szperać w forum.
koncentraty wina
Awatar użytkownika

Góral bagienny
2500
Posty: 2916
Rejestracja: środa, 6 mar 2019, 20:40
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Owocówki
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 552 razy
Re: FuksF1

Post autor: Góral bagienny »

Witaj na tym zacnym forum :). Czytaj :czytaj: :czytaj: :czytaj: :czytaj: :czytaj: :czytaj: :czytaj: I jeszcze raz czytaj zanim cokolwiek kupisz bo ZP to przeżytek :D Pozdrawiam Góral :ok:
Wszystko co " wyprodukuje " nazywam BIMBERKIEM :D
Awatar użytkownika

jatylkonachwile
600
Posty: 601
Rejestracja: poniedziałek, 13 wrz 2010, 18:24
Krótko o sobie: Główny projektant i konstruktor elektrohydrogumonapawarki z podczepem pod termobululator.
Status Alkoholowy: Wynalazca
Lokalizacja: Ziemia
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowanie: 44 razy
Kontakt:
Re: FuksF1

Post autor: jatylkonachwile »

Zimne palce to omijaj szerokim łukiem.
Poszukaj i przeczytaj temat: Trzy gracje a każda piękna, czy jakoś tak to brzmiało. Tam jest sporo wyjaśnione.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”