djostry

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
djostry
1
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 2 lip 2020, 13:57
Krótko o sobie: produkcja 75,
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: lubuskie

Post autor: djostry »

siemka.
Coś o sobie...rocznik 75, zainteresowania - elektronika od 12 lat do teraz ( własna firma w tej branży ), no i tez chemia od podstawówki przez jakiś czas.
Później przeszłem tylko na elektronikę, ale od jakiegoś czasu powracam w wolnym czasie do chemii.
W ogóle to miałem iść do szkoły chemicznej, ale że z polskiego noga to nie przeszedłem egzaminów z tego języka, i poszedłem na szybkiego do jakieś szkoły rolniczej bo matka suszyła dupę że muszę chodzić do szkoły, gdzie i tak jej nie skończyłem bo z ekonomiki mnie usadził w ostatniej klasie technikum .....no tyle życiorysu :)
A co próbuję produkować to czyste C2H5OH :D

moja miejsce do eksperymentów poniżej na foto





pozdr.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
koncentraty wina

użytkownik usunięty
Re: djostry

Post autor: użytkownik usunięty »

Normalnie "Laboratorium Dextera" :D
Serwus
Awatar użytkownika

jatylkonachwile
600
Posty: 601
Rejestracja: poniedziałek, 13 wrz 2010, 18:24
Krótko o sobie: Główny projektant i konstruktor elektrohydrogumonapawarki z podczepem pod termobululator.
Status Alkoholowy: Wynalazca
Lokalizacja: Ziemia
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowanie: 44 razy
Kontakt:
Re: djostry

Post autor: jatylkonachwile »

O kurde, chciałbym mieć takie laboratorium, ale zaraz by było zawalone gratami i nici z funkcjonalności.
czyste C2H5OH
Musisz się postarać, np destylować pod zwiększonym albo zmniejszonym ciśnieniem. Można wtedy uzyskać bezwodnik.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”