Maronis

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Maronis
2
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2020, 19:31
Ulubiony Alkohol: Własnej roboty.
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii

Post autor: Maronis »

Cześć wszystkim.
Nazywam się Marek. Jestem nowy w tej branzy i jestem na etapie nauki i studiowania wszystkiego co jest z tym związane. Dlatego tez zapisałem sie tu na forum, znalazlem u was wiele interesujących informacji. Chętnie z korzystam z waszego dorobku wiedzy. Ale i tez chcial bym miec komu sie pochwalić jak mi wyjdzie cos ciekawego.
Zakupiłem juz aparaturę lecz ciagle na nia czekam bo mieszkam w Norwegii. Mam nadzieje ze juz w w weekend dojedzie.
promocja
Awatar użytkownika

Lord Pagon
200
Posty: 215
Rejestracja: sobota, 1 lip 2017, 17:08
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 7 razy
Re: Maronis

Post autor: Lord Pagon »

Witaj Marku a co takiego zakupiłeś jeśli można wiedzieć.

Autor tematu
Maronis
2
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2020, 19:31
Ulubiony Alkohol: Własnej roboty.
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Re: Maronis

Post autor: Maronis »

Po drobnej konsultacji z kolegą, który ma już jakieś drobne doświadczenie. I określenie wysokości pomieszczenia w którym mogę się bawić (2m) wybrałem to:
https://destylatorymiedziane.pl/pl/kolu ... 24098.html
Ale tak do końca nie mam pojęcia czy to dobry wybór bo tak jak pisałem kolega ma drobne doświadczenie... tylko tyle co doczytałem na Google.

albo zaczniesz używać polskich znaków, albo posty będą lecieć - MANOWAR
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 lip 2020, 00:21 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”