PeterW

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
PeterW
5
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 3 lip 2020, 21:58
Podziękował: 7 razy

Post autor: PeterW »

Witam Szanowne Grono. Znalazłem się na tym forum, może nie dlatego że jestem koneserem czy smakoszem dobrych trunków, za bardzo ich nie rozróżniam. Może to się jeszcze zmieni. Powodem znalezienia się tutaj jest chęć zbudowania własnymi ręcyma destylatora dzięki któremu moja lepsza połowa w pełni wykorzysta potencjał ogrodu do produkcji nalewek. Zaplecze warsztatowe posiadam i nie zawaham się go użyć.
Moje zainteresowania zawodowe skupione są na aerografii i lakiernictwie a hobbystyczne na karawaningu. Tu pozwolę sobie podlinkować ostatni mój projekt : https://youtu.be/md9HcTG1q7w?t=1
Zanim zacznę zadawać Szanownym Forumowiczom naiwne pytania: typu od czego zacząć, skorzystam z istniejącej na Forum encyklopedii.
Pozdrawiam Wszystkich :D
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4941
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 848 razy
Re: PeterW

Post autor: rozrywek »

Witaj.
Buduj mini destylator. Na postoju i na parkingu nikt chyba jeszcze nie destylował. Gaz masz. Chłodzenie wykombinujesz sam.
Fajnie ci ten kamper wyszedł. Podoba mnie się a jak.
Super.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

Autor tematu
PeterW
5
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 3 lip 2020, 21:58
Podziękował: 7 razy
Re: PeterW

Post autor: PeterW »

Można pójść jeszcze dalej i pomyśleć o wersji kieszonkowej, tak na wypadek gdybym sprzedał kampera
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”