ziuta70

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
ziuta70
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: poniedziałek, 8 cze 2020, 13:49

Post autor: ziuta70 »

Witam,
Uwolniłem się po wielu latach od piwowarstwa, sprzedałem sprzęt i myślałem, że mam spokój.... Nie-/stety, dostałem w prezencie kolejny sprzęt (rzekomo dobry) - wysoka kolumna, zimne palce, płaszcz wodny, sterownik itd.., całe laboratoriom jeszcze mi zostało Pewnie liczą, że znowu 99% produkcji rozdam w ramach degustacji, pewnie tak będzie. Okazjonalnie będę się bawił w brandy. Nie chcę, żeby urobek zajeżdżał mi płynem do dezynfekcji rąk z dyskontu, więc liczę na pomoc ;) Tymczasem biorę się za lekturę, ale widzę, że nie będzie lekko, ale mam nadzieję, że nie narobię jakiejś "strychniny...
alembiki
Awatar użytkownika

spawaczTIG
100
Posty: 120
Rejestracja: poniedziałek, 20 kwie 2020, 11:46
Krótko o sobie: nie mogę, noga mnie boli !!!
Lokalizacja: śląsk
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy
Re: ziuta70

Post autor: spawaczTIG »

Siemka. Zimne palce jak doczytasz to zło od samego początku. Będziesz modernizowac musiał trochę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”