Ocena destylatora aabratek

Zbiór podstawowych wiadomości dla początkujących destylerów.

Autor tematu
sayanpk3
2
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 9 maja 2020, 18:33
Podziękował: 1 raz

Post autor: sayanpk3 »

Witam , mam zamiar zakupić kolumnę po kilku psoceniach na zwykłym stilu na gazie . Myślę o tym https://allegro.pl/oferta/destylator-aa ... 7901090366 prosił bym o recenzję oraz o wyjaśnienie czy jest to dobry sprzęt czy jest prosty w użyciu ... lub jeśli nie prosiłbym o inne propozycję...
Ostatnio zmieniony środa, 27 maja 2020, 00:49 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.
alembiki
Awatar użytkownika

masterpaw2
1650
Posty: 1654
Rejestracja: wtorek, 12 kwie 2016, 20:10
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:), no chyba, że ktoś mi na odcisk nadepnie....
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 66 razy
Otrzymał podziękowanie: 203 razy
Re: Ocena destylatora aabratek

Post autor: masterpaw2 »

Zerknij na tą stronę, to nasz forumowy sprawdzony producent, a jakość wykonania nie pozostawia nic do życzenia https://aabratek.pl/kategorie/72/Destylatory.html
Gdy coś robię, zawsze staram się robić to najlepiej, choć nie zawsze mi to wychodzi......;)

aakk
1150
Posty: 1160
Rejestracja: poniedziałek, 7 sty 2019, 18:55
Status Alkoholowy: Konstruktor
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 100 razy
Kontakt:
Re: Ocena destylatora aabratek

Post autor: aakk »

Patrząc obiektywnie na oba sprzęty to temu z allegro niczego nie brakuje. Wypełnienie PLIPEK w obu przypadkach. Skraplacze z rury karbowanej, zaworki precyzyjne w porządku. OVM zamiast OLM przy tym z allegro, myślę że jako przechodzisz z postilla będziesz zadowolony z OVM choć przewagę w jakości podobno ma OLM ale czy wyczuwalną dla amatora? Na plus termometr cyfrowy z zbiorniku ( w tym z aabratek.pl "SZPILKOWY DOKŁADNOŚĆ 1 st" ), zbiornik 50L już w cenie, znalazł się też jakiś wizjer pod głowicą. Cena niższa, wysyłka ( patrząc na stronach ) 2 tygodnie przy sprzęcie z allegro i 8 tygodni przy sprzęcie z aabratek.pl
Destylatory ze stali nierdzewnej.
www.ak-spaw.pl
facebook.com/akspawpl
Zapraszam

Autor tematu
sayanpk3
2
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 9 maja 2020, 18:33
Podziękował: 1 raz
Re: Ocena destylatora aabratek

Post autor: sayanpk3 »

Ok a czym się różni ovm od olm i czy warto dopłacać?
Awatar użytkownika

orzeszek87
150
Posty: 182
Rejestracja: sobota, 13 wrz 2014, 06:38
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 15 razy
Re: Ocena destylatora aabratek

Post autor: orzeszek87 »

UUUaaaaa kupujesz maszynę i planujesz na niej działać? Nie wiesz co to OVM i OLM, nie dobrze lepiej poczytaj trochę kolego. Powodzenia
https://www.alkoholeforum.pl

Autor tematu
sayanpk3
2
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 9 maja 2020, 18:33
Podziękował: 1 raz
Re: Ocena destylatora aabratek

Post autor: sayanpk3 »

Wiem czym się różni technicznie para od płynu, natomiast chodzi mi o jakość ... i czy warto dopłacać 400 zł w przypadku kolumny którą chce zakupić .... po prostu czy wyczuję w smaku różnicę?
Ostatnio zmieniony czwartek, 28 maja 2020, 11:37 przez radius, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pierwsze Kroki”