jarzab

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
jarzab
20
Posty: 22
Rejestracja: środa, 25 mar 2020, 14:31
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Post autor: jarzab »

Nazywam się Robert, nieuchronnie zbliżam się do 30-tki (chociaż jeszcze trochę!) i tematem produkcji alkoholu zainteresowałem się kilka tygodni temu.
Po lekturze forum i Waszych poradach zdecydowałem się na kolumnę Mini Still produkcji forumowego Radiusa. Jestem już po pierwszych przeprowadzonych destylacjach, udało mi się wyprodukować kilka litrów czystego spirytusu który odpowiednio zmieszany znalazł bardzo szybko swoje zastosowanie jako płyn do dezynfekcji dla mnie i moich najbliższych, a także dzisiaj ukończyłem swojego pierwszego calvadosa wg przepisu Kucyka.

Witajcie! 8-)
promocja
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3847
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: jarzab

Post autor: Doody »

Witaj Robercie i powodzenia :ok:
Jesteś młodym człowiekiem na początku swojej dorosłej drogi. Mówi Ci to gość mający dzieci w Twoim wieku.
Jeszcze raz powodzenia.
Pozdrawiam
Darek
Awatar użytkownika

.Gacek
2000
Posty: 2383
Rejestracja: niedziela, 18 paź 2015, 14:00
Krótko o sobie: Marzyciel
Ulubiony Alkohol: Własny.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Podziękował: 268 razy
Otrzymał podziękowanie: 338 razy
Re: jarzab

Post autor: .Gacek »

No w końcu!!!
Witamy Cię kolego serdecznie choć już dawno się poznaliśmy...
Ministill :ok: u niejednego kolegi robi robotę! Dobry wybór :mrgreen:
Pozdrawiam Gacek.
Awatar użytkownika

Kòpôcz
1050
Posty: 1052
Rejestracja: środa, 15 kwie 2020, 19:53
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowanie: 139 razy
Re: jarzab

Post autor: Kòpôcz »

Witaj. Widzę, że radius to taki mentor żółtodziobów - ja też bym bez niego pewnie nie ruszył ;)
Domowe gorzelnictwo, jako najwyższa forma oporu przeciw fiskalnemu uciskowi władzy, staje się dziś patriotycznym obowiązkiem.

Autor tematu
jarzab
20
Posty: 22
Rejestracja: środa, 25 mar 2020, 14:31
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: jarzab

Post autor: jarzab »

@doody młodość to wada z której szybko się wyrasta ;) Dzięki!


@.Gacek No sprzęt wydaje się być na moje potrzeby pierwsza klasa, wszystkim polecam :)


@Kopocz Chyba tak, bardzo sympatyczny facet z dużą ilością wiedzy i cierpliwości ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”