Muriento

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Muriento
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: środa, 12 lut 2020, 21:58

Post autor: Muriento »

Witam. Mam na imię Dominik. Domowym wyrobem alkoholi interesuje się od dłuższego czasu. Forum regularnie czytałem od kilku miesięcy, ponieważ uważam je za cenne źródło informacji. Dzięki lekturze forum wybrałem swój pierwszy sprzęt to kolumna miedziana Elite Premium. Już jestem po pierwszych procesach (spirytus z cukrówek). Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania, ale to też zasługa forum. Znajomi też wystawili pochlebne opinie. Z spirytusu zrobiłem przepalanki i cytrynówkę. Nie obyło się bez wpadek. Przy dwóch pierwszych procesach przegapiłem wzrost temperatury i nie uruchomiłem obiegu wody przez co woń alkoholu rozeszła się po całym mieszkaniu. To tyle nie chce zanudzać. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Awatar użytkownika

Qba
700
Posty: 706
Rejestracja: wtorek, 26 sie 2008, 19:17
Krótko o sobie: Mówię mało, myślę dużo, czasem coś odpędzę, czasem coś wypiję.
Ulubiony Alkohol: Wino z własnnej winnicy. Bimber tatusia.
Status Alkoholowy: Winiarz
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podziękowanie: 177 razy
Kontakt:
Re: Muriento

Post autor: Qba »

Witamy na forum, fajnie że są tacy którzy czytają przed zakupem :)
Alkohole-domowe.com - Przepisy, wiedza, forum
Alkohole-domowe.pl - Zakupy, asortyment, zaopatrzenie
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3806
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 459 razy
Re: Muriento

Post autor: Doody »

Witaj Dominiku i powodzenia :ok:
Pozdrawiam
Darek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”