carnivaleks

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
carnivaleks
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: piątek, 31 sty 2020, 15:51
Podziękował: 1 raz

Post autor: carnivaleks »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Odnoszę wrażenie, że chyba znalazłem swoje miejsce w internecie i to nie z racji działalności jaką prowadzę, a handluję drożdzami (niestety tylko piekarskie), lecz z zamiłowania do różnego rodzaju "domowych wyrobów". Pierwsze swojskie wino zrobiłem już jako nastolatek XX lat temu, robię zresztą takowe do dziś. Udało mi się również przygotować domowe piwko, chociaż jak narazie tylko z koncentratów słodu. Od czasu do czasu robię też swoje wędliny, a był czas, że przez 2 lata nie kupowałem chleba w sklepie, bo piekłem go sam. Chiałbym również spróbować sił w produkcji nieco mocniejszego alkoholu a widzę, że jest tu wielu znawców i fachowców w tym temacie, a samo forum to potężna skarbnica wiedzy.. postaram starał się korzystać z jej zasobów w celu podnoszenia własnych umiejętności i wiedzy. Mam nadzieję, że wraz z upływem czasu sam będe mógł podzielić się z wami swoją wiedzą i doświadczeniem. Poza tym co napisałem moim konikiem jest matematyka (w sumie % to czysta matematyka). Zabieram się za studiowanie forum i do usłyszenia/zobaczenia/odczytania ;)
koncentraty wina
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3838
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: carnivaleks

Post autor: Doody »

Witaj i powodzenia :ok:
Pozdrawiam
Darek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”