ELEKTRON26

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
ELEKTRON26
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: środa, 15 sty 2020, 15:24

Post autor: ELEKTRON26 »

Witam wszystkich, Paweł mam na imię, rocznik 80, okolice Malborka. Pierwszy destylat robiłem jeszcze w 90 latach - złe doświadczenia, później na studiach w gdańsku na PG - wydział elektryczny w akademiku nr 9, robiliśmy na kolumnie szklanej z rurkami i bańce od dojarki - też słabo było 3 razy w sumie było robione, następnie już na swoim 1 robiłem na sprzęcie ze studiów śliwki jakieś nie wyszły, w 2012 zacząłem piwko ważyć - dokładnie 32 warki w 1,5 roku ale musiałem zaprzestać - choroba. Zawsze marzyłem nad porządnym sprzętem -spełniłem marzenia. Jestem po 1 cukrówce. Mój sprzęt to 100 l z płaszczem wodnym bufor, katalizator 20 cm, 50+50+20 i głowica UFO wszystko fi 70. Z racji wykonywanego zawodu - automatyk utrzymania ruchu sterowanie będę robił sam - korzystając z bogatej i pomocnej Waszej wiedzy - choć sam mam kilka pomysłów.
Ostatnio zmieniony środa, 15 sty 2020, 22:28 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

.Gacek
2000
Posty: 2383
Rejestracja: niedziela, 18 paź 2015, 14:00
Krótko o sobie: Marzyciel
Ulubiony Alkohol: Własny.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Podziękował: 268 razy
Otrzymał podziękowanie: 338 razy
Re: ELEKTRON26

Post autor: .Gacek »

Witamy Ciebie serdecznie na forum!
Pozdrawiam Gacek.
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7338
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1695 razy
Re: ELEKTRON26

Post autor: radius »

Dopływ świeżej krwi zawsze mile widziany a może nowe pomysły pomogą rozwijać forum jeszcze bardziej... ;)
SPIRITUS FLAT UBI VULT
Awatar użytkownika

czamnian
100
Posty: 133
Rejestracja: wtorek, 11 kwie 2017, 13:11
Krótko o sobie: Młody winiarz i smakosz nalewkowy
Ulubiony Alkohol: Miód pitny
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy
Re: ELEKTRON26

Post autor: czamnian »

Witamy witamy.
PS. Zawsze możesz mi przywieźć do Gdyni co nieco to ocenimy twoją ognistą wodę :p
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”