jachorek

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
jachorek
1
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 5 lis 2019, 22:48
Podziękował: 3 razy

Post autor: jachorek »

Witam. Od zawsze lubię to co swojskie! Wcześniej korzystałem z dobroci znajomego który raczył mnie swoimi wyrobami. Ale nadarzyła się okazja i mam możliwość miejsca na kolumnę i odpowiednią piwniczkę na trzymanie tego co zrobię. Więc zaczynam na przełomie lutego-marca. Forum czytam i chłone wiedze. Pozdrawiam
koncentraty wina
Awatar użytkownika

Góral bagienny
2500
Posty: 2920
Rejestracja: środa, 6 mar 2019, 20:40
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Owocówki
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 552 razy
Re: jachorek

Post autor: Góral bagienny »

Witaj Kolego na tym zacnym forum :D Działaj i powodzenia :ok:
Wszystko co " wyprodukuje " nazywam BIMBERKIEM :D

Nekromantka
2
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 23 lis 2019, 21:18
Krótko o sobie: Jestem jaka jestem, optymistka ciężko doświadczona przez los z uporem naiwna. Uparta i wspaniała,a potem sami wiecie, jakie potrafią być wyjątkowe kobietki ;-) Żona, matka, kochanka czyli człowiek retro. Kocham ludzi wierzących w siebie, ekscentrycznych i doświadczonych.
Ulubiony Alkohol: wino diy, likier jajeczny, orzechówka, wermut
Status Alkoholowy: Wynalazca
Lokalizacja: poza granicami
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: jachorek

Post autor: Nekromantka »

witaj Bibmrotwórco.

Nekromantka
2
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 23 lis 2019, 21:18
Krótko o sobie: Jestem jaka jestem, optymistka ciężko doświadczona przez los z uporem naiwna. Uparta i wspaniała,a potem sami wiecie, jakie potrafią być wyjątkowe kobietki ;-) Żona, matka, kochanka czyli człowiek retro. Kocham ludzi wierzących w siebie, ekscentrycznych i doświadczonych.
Ulubiony Alkohol: wino diy, likier jajeczny, orzechówka, wermut
Status Alkoholowy: Wynalazca
Lokalizacja: poza granicami
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: jachorek

Post autor: Nekromantka »

a ja myślałam że "cudotfurczyni" ;-)

Mod.
W języku pisanym istnieje coś takiego, jak wielkie litery.
Ostatnio zmieniony czwartek, 28 lis 2019, 07:47 przez radius, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”