Tomalo

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Tomalo
5
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 13 wrz 2019, 18:08

Post autor: Tomalo »

Serwus Panie i Panowie. Witam Was wszystkich serdecznie swoim pierwszym postem. Choć alkohole sklepowe nie są mi obce, w tych domowych jestem zupełnym nowicjuszem. Goszczę tu ponieważ potrzebuję pomocy przy pierwszym winie. Właśnie spiłem ze szklanki resztki pobrane do pomiarów i szumi mi w głowie. Tak więc hobby ciekawe, z pewnością mnie wciągnie:)

Pozdrawiam,
Tomek
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2738
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Tomalo

Post autor: JanOkowita »

Miło nam :klaszcze: :poklon;
Ostatnio zmieniony piątek, 13 wrz 2019, 19:21 przez JanOkowita, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”