Damek

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
damek
2
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 27 lip 2019, 16:32

Post autor: damek »

Witajcie. Mam na imię Damian. Od kilku lat zgłębiam swoją wiedzę na temat win, miodów i nalewek. Mam za sobą kilka mniej lub bardziej udanych nastawów win. Rok temu nastawiłem miód pitny, który nadal leżakuje, lecz jego aktualny smak uważam za sukces. Zająłem się też produkcją nalewek. Większość przeznaczona jest na własne wesele. Na wasze forum natknąłem się szukając informacji na temat mocniejszych trunków;). Od kilku dni czytam na temat aparatury. Szukam takiej, która pozwoli mi na produkcję owocówek, może jakieś whisky, ale i "czysty produkt" jakby dało się na niej zrobić było by fajnie. Jestem początkujący jeśli chodzi o te tematy. Moją uwagę skupił na sobie aabratek...
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sobota, 27 lip 2019, 20:25 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.
online
Awatar użytkownika

Góral bagienny
2500
Posty: 2875
Rejestracja: środa, 6 mar 2019, 20:40
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Owocówki
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 549 razy
Re: Damek

Post autor: Góral bagienny »

Nie ma uniwersalnej aparaturu do wszystkiego :(
Jak chcesz owocówki to pot-still lub alembik
Aabratek nie odda Ci tyle smaku :(
Wszystko co " wyprodukuje " nazywam BIMBERKIEM :D

wer1
50
Posty: 61
Rejestracja: piątek, 6 wrz 2013, 12:48
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Pigwówka
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Damek

Post autor: wer1 »

Damek cześć
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”