garajana

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
garajana
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: czwartek, 25 lip 2019, 14:38

Post autor: garajana »

Witam wszystkich. Ja dopiero zaczęłam destylować zioła, bo to zioła i olejki eteryczne są moją prywatną pasją. Mam też kawałek ziemi i z owoców dotychczas robiłam nalewki. Teraz zakupiłam mały (9 l.) szybkowar do destylacji na hydrolaty i większy destylator kolumnowy 24 l z 3 ods. i 4 palce + filtr. Zaczynają dojrzewać śliwki, na razie jest to ULENA, bardzo słodkie, ale nie wiem jak się za to zabrać. Czytałam i słyszałam że jest to bardzo dobre forum. Dopiero zaczynam destylację i jeśli zezwolicie to z chęcią będę korzystać z rad i dzielenia się waszą wiedzą. Pozdrawiam
Awatar użytkownika

Góral bagienny
2500
Posty: 2918
Rejestracja: środa, 6 mar 2019, 20:40
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Owocówki
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 552 razy
Re: garajana

Post autor: Góral bagienny »

Witamy na tym zacnym forum :D Powodzenia :ok:
Wszystko co " wyprodukuje " nazywam BIMBERKIEM :D

arTii
1250
Posty: 1265
Rejestracja: czwartek, 19 lip 2018, 19:55
Krótko o sobie: Blisko 50 lat na karku zobowiązuje do spożywania trunków o podobnym stężeniu ;)
Ulubiony Alkohol: od jakiegoś czasu- mój własny :)
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: podkarpackie
Podziękował: 61 razy
Otrzymał podziękowanie: 154 razy
Kontakt:
Re: garajana

Post autor: arTii »

Witaj na forum. Ten destylator 24l który kupiłaś, to niestety bardzo kiepski wybór :( Jeśli nie minęły jeszcze 2 tygodnie i kupiłaś go drogą wysyłkową - odstąp od umowy i oddaj go czym prędzej.
Pędzący hobbysta zajmujący się również odrobinę elektroniką.

Zamówienia i zapytania o sterowniki destylatorów email: info @ sterownikiWiFi.pl lub przez wiadomość PW
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”