Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)

Autor tematu
Drupi
500
Krótko o sobie: Na ile moge to pomagam ludziom.
Załączniki
Bezpłatne tłumaczenia ze skanowaniem .

Postautor: Drupi » piątek, 12 lip 2019, 18:54

Witam. Zdarza się że kupię coś co ma instrukcję tylko w obcym języku. Znacie jakąś aplikację androida żeby zeskanować tekst telefonem i kliknąć tłumaczenie. Próbowałem 3 aplikację ale wyświetla się komunikat 39,99 za miesiąc użytkowania, a 3 dni wersji próbnej są darmowe, i każą cofać coś tam, subskrypcję itd. Jak ja nie klikałem nic takiego. W tych aplikacjach jest dużo poleceń po Angielsku, a ja nie znam. Może ktoś z was używał tego , to co byście polecili bezpłatnego?? Bo rzadko bym skorzystał . A i etykiety na produkcie też bym przetłumaczył

dostawa 5zł
Rabaty dla użytkowników forum AD w sklepie po podaniu loginu z forum!
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Kontakt:
Załączniki
Re: Bezpłatne tłumaczenia ze skanowaniem .

Postautor: Zygmunt » piątek, 12 lip 2019, 19:20

Google Translate ma darmową aplikację, tlumaczy nawet na żywo z kamery i jest wystarczająco dokładny.

www.destylatorymiedziane.pl

"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"

Awatar użytkownika

manowar
700
Krótko o sobie: I ain't no nice guy after all
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Kontakt:
Załączniki
Re: Bezpłatne tłumaczenia ze skanowaniem .

Postautor: manowar » sobota, 13 lip 2019, 08:29

Do OCRu jest w necie wiele stron darmowych wystarczy wpisać PDF to DOC, Free OCR... wszystkie działają podobnie i mają podobne problemy. Translator Googla tak jak mówi Zygmunt pozwala się zorientować o co chodzi.
Pierwszego nie przepijam, drugiego zresztą też, trzeciego i czwartego, i piątego też nie!
Na kolorowe drinki wiem, że jest teraz moda, dla mnie drink najlepszy to spirytus plus woda!

https://www.facebook.com/PiwniceRedutowe/ - moje przygody alkoholowe

Wróć do „Po Godzinach”